Pražská 375, Dobřichovice
Soukromá gynekologická ordinace (mapa)

Přijímám: dospělí
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Hotovost, + 4 Více

Antikoncepce

Ultrazvuk

Ultrazvuk plodu

Vedení těhotenství

Soukromá gynekologická ordinace

Pani doktorku mohu jenom doporucit. Velmi ocenuji nejen jeji milou povahu,ale hlavne jeji znalosti a dovednosti a neskutecnou trpelivost,kterou s pacienty ma. Po predchozi spatne zkusenosti diky pani doktorce vim, ze kazde prohlidky se clovek nemusi bat. Pani doktorce dekuji za vse,co pro me udelala a stale dela

Paní dr.Alenka Hujová je úžasný človíček!!!!!!:-))))Vstřícná,lidská po mých letitých zkušenostech s gynekologii,trochu lituji,že paní dr.nepoznala dříve....ještě jednou díky paní dr.....Irena

Paní doktorka je velmi vstřícná, všechno pečlivě vysvětluje a má na člověka nesmírně uklidňující vliv. Ordinace je výborně zařízená a usměvavé a ochotné sestřičky dotvářejí milou a příjemnou atmosféru. Jsem člověk, který nemá za sebou zrovna bezproblémovou minulost co se týče ženského zdraví, zažila jsem potraty i další nepříjemnosti, nicméně paní doktorka se vždy snažila mě uklidnit a dodat optimismu. Je ale také pravda, že některé návštěvy jsou empatičtější a některé méně, i paní doktorka je jen člověk :-) Místy jsem zaznamenala nesrovnalosti v informacích nebo jsem se musela připomenout, na čem jsme se posledně domluvili. Což ovšem nejsou nijak zásadní výtky. Pokud hledáte gynekologa ze západní medicíny, myslím že milejšího a empatičtějšího budete těžko hledat. Osobně mi vyhovuje její péči kombinovat s péčí čínské doktorky, která dokáže vyřešit to, nač západní medicína nestačí.

Oceňuji jak profi přístup, vybavení ordinace, 100% empatii, vstřícnost... a hlavně laskavou milou povahu. Jezdím za paní doktorkou až z Dejvic a díky výše zmíněnému toho vůbec nelituji :-)

Úžasná doktorka s vřelým přístupem a citlivě vedenou konverzací.. Je vzácnou vyjímkou především kombinací profesionality a lidského přístupu... Mám krásnou, zdravou holčičku a vzpomínky na těhu díky 3D videu na cd z ultrazvuku.. Vždy jsem odcházela s úsměvem...velmi příjemná a doporučuji... :)

MUDr. Hujová je opravdový profesionál a přitom velmi milá, laskavá a vstřícná. Oceňuji i perfektně vybavenou ordinaci vč. ultrazvuku.

Jsem moc ráda, že jsem se k paní doktorce dostala. Sice z Prahy jezdím do Černošic, ale nevadí mi to a musím říct, že se to vyplatí. Paní doktorka je moc hodná a její péče je úžasná. Jsem s ní moc spokojená a už bych neměnila.

Vyzkoušela jsem již hodně gynekologů, ale milý přístup a vystupování paní doktorky spolu se šikovností nelze srovnat. Myslím, že u ní je pacientka naprosto v bezpečí. Vždycky mám po prohlídce skvělou náladu, i když se zrovna objeví nějaký problém. Věřím jí, že bude vše v pořádku. Dává člověku totiž i tu psychickou pomoc.

Dobrý den,

chci tímto reagovat na komentář z 13.12.2010, nesouhlasím s Vámi, mám problémy s imunitou, jsem vedená na imunologii v ÚMPD a už se tam budu objednávat sama, MUDr. Madár mě sám upozornil, že se mám ihned objednat na kontrolu, jakmile budu těhotná...Takže to není na paní dr., aby Vás na imunologii do Podolí objednávala...Naopak mi velmi pomohla a pomáhá...

Pani doktorka je velice prijemna, umi vysvetlit a popsat problem, jsem velice spokojena.

• gynekologie a porodnictví