Sam. ordinace PL - pro dospělé
Kasalova 467, Zeleneč

Umístění: Sam. ordinace PL - pro dospělé Jiný

Byla jsem s dcerou u paní doktorky na nastřelení nausniček. Chápu že se zmitajícím se dítětem se pracuje těžko, ale náušničky jsou každá jinak... a to u i po upozornění že jsou už nakreslené tečky šejdrem. Čekali jsme hodinu a půl kvůli 10-ti minutám, ale co mi přišlo nejhorší ještě v této době Covidove, bylo to, že si mezi 5-ti měsíční mimino a preventivní prohlídky dětí, paní doktorka pozvala nemocné pacienty. U naší MUDr není ani možnost počkat v čekárně, natož aby se tam sešli zdraví a nemocní pacienti.

U

Jsme z Ukrajiny v cechach jenom 4 mesicu. Byly jsme z dcerou u pani doktorky. A ona vubec nedela ten rozdil odkud jsi... a je velmi dobra doktorka!

Chodim k ni ja i me deti. Vzdy velmi dusledna a prijemna. Mam za sebou vazne onemocneni a moc mi pomohla. Dokonce ji pochvalil specialista, ze odhalila neco, s cim by mel i on problem, takze za nasi rodinu vrele doporucuji. Uzasna sestricka. Obe miluji male deti! Sarka Lustincova

Za sebe zcela nedoporučuji. Záleží však na tom, jak si Vás paní lékařka zařadí, usoudí, zda jste hoden toho, aby se Vám věnovala a chovala se laskavě a přátelsky nebo zda jste hoden jen pohrdání a arogantního chování. Musíte mít vyšší sociální status, aby s Vámi jednala s respektem a rozhodla se Vás léčit. Pokud Vaše povolání, vyjadřování, životní styl nebo vzhled nesouhlasí s jejím nastavením toho, co je hodno respektu, máte smůlu, takoví lidé nemají nárok na preventivní prohlídky, na odeslání ke specialistovi, na slušné zacházení. Nikdy mi nepomohla, vždy se dostanu na pohotovost, posléze ke specialistovi a jediné, co paní lékařka dokáže je, vztekat se, že jste jí nepřinesli od toho specialisty, ke kterému Vás odmítla poslat, zprávu...

I když nejsem obyvatel Zelenče, přihlásil jsem se před léty k pani doktorce Hendlové (výborné reference). Nebyl jsem nikdy zklamán. Paní doktorka je nesmírně obětavá, velmi důsledná, erudovaná a má velké praktické zkušenosti a přehled.
Spolupráce pani doktorky se sestřičkou je rovněž úplný koncert. Sestra jako by uměla číst myšlenky, je to zkrátka výborně sehraná dvojice. Sestra je k pacientům přívětivá a vždy ochotná a milá.
Přesto jsem nucen - vzhledem ke svému věku- odejít k praktickému lékaři v místě svého bydliště. Doufám,že budu mít opět štěstí jako v Zelenči. Děkuji.
Ing. Ladislav Kövári.

Paní doktorku a její zdravotní sestru "známe" několik let. Jejich práce je naprosto profesionální. Oceňuji odborný "záběr" paní doktorky od novorozenců až po seniory. Oceňuji také její vždy vstřícný a zodpovědný přístup ke každé situaci. Velmi si vážím i erudovanosti a přátelského přístupu sestry. Jsem opravdu ráda, že MUDr. Hendlová má naši dceru "ve svých lékařských rukách". R.Wildová

Naprostá spokojenost. Paní doktorka nás přijala s ročním synem s téměř 40st. horečkou, jelikož naše Dr. měla dovolenou. Pomohla nám, uklidnila nás a navíc našla ještě zánět v uchu o kterém jsme nevěděli. Obě i se sestřičkou nadmíru příjemné.

pozadala jsem po 12 letech o odber krve a preventivni vysetreni a byla jsem odbyta s tim, ze kdyz mi nic neni, tak ani na jedno nemam narok. Pojistovna by se asi dost divila, jakou formou si nekteri lekari predstavuji preventivni peci. O to vic me stve, kdyz pak clovek vidi desitky znamych, kteri si u ni heknou a okamzite jsou vyslani k nejruznejsim specialistum. Never more!

My jsme s paní doktorkou velice spokojení. Chodím k ní s oběma dětma a vždy nám pomohla. Syn má zdravotní problémy a díky paní doktorce, která nás poslala na různé vyšetření jsme konečně dostali diagnozu a ted už víme jak s ním pracovat. K dětem má jak paní doktorka i sestřička hezky vztah. Tuto doktorku tedy můžu doporučit. Jana S.

Do ordinace chodím já i můj syn a neměnila bych. Syn s paní doktorkou i sestřičkou dobře spolupracuje, protože jsou obě při jednání s dětmi velmi milé a trpělivé, a to je pro mě jako pro matku důležité, protože když už nás dostihne nějaká nemoc, tak se nemusím nervovat s tím, že by se dítě bálo jít do ordinace, vyhovuje mi i rozdělení ordinačních hodin pro prevenci a pro nemocné,takže když jdeme třeba na očkování, nic cestou v čekárně nechytneme ..
Kdykoliv něco potřebujeme, vždycky nám ochotně poradí (ať osobně nebo po telefonu)... a přestože se do čekárny celý den valí nikdy nekončící řada pacientů, nikdy jsem nezažila, že by paní doktorka (nebo sestřička) byla na někoho odměřená nebo nepříjemná, jako to bývá jinde. (Jen je škoda, že není v Zelenči lékárna, a s receptem musíme do Prahy, ale to už se netýká paní doktorky, ale spíš obce.)