MUDr. Alena Fleischmannová

Zubař Více

Podbořany 1 adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Poliklinika D.T.C. Husova 434, Podbořany

DOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!DOJÍŽDÍM ZA PANÍ DOKTORKOU PŘES PŮL REPUBLIKY.NEJVĚTŠÍ PROFESIONÁL, KTERÉHO ZNÁM.ROZUMÍ PACIENTOVI A VYHOVÍ MU VE VŠECH SMĚRECH!!JE NAPROSTO VYJÍMEČNÝ ČLOVĚK, KTERÝ POMŮŽE.DOKÁŽE NAVODIT SKVĚLOU ATMOSFÉRU I PRO ČLOVĚKA, KTERÝ MÁ VYLOŽENA FOBII ZE ZUBAŘŮ.ODCHÁZÍM VŽDY S ÚSMĚVEM A OPRAVENÝMI ZUBY. JE MI LÍTO, ŽE LIDÉ UMÍ BÝT TAK ZLÍ A DOKÁŽÍ NAPSAT TAK HROZNÉ VĚCI JAKO JSOU TADY.PANÍ DOKTORKA MÁ ČERVENÝ DIPLOM, JE TO NEJMILEJŠÍ ZUBAŘ, PROFESIONÁL!!!!!VŽDY MI POMOHLA A MOHU JÍ JEN DOPORUČIT.VŽDY POMŮŽE, OPRAVÍ A ROZVESELÍ!!!!!!!!!!!!!!DĚKUJI A DRŽÍM PALCE APŘEJI JEN MILÉ PACIENTY!!!!!!LENKA M.

Tato paní zubařka opravdu není na místě. Již k ní nechodím 4 roky, jezdím sice 80km a to s celou rodinou. Nikdo teď nemáme strach jít do ordinace, protože jednání u mé nové PANÍ zubařky je úplně o něčem jiném. Je pravda, že mi zuby dává celé 4 roky dohromady, teď mi bude dělat nové korunky, neboť paní minulá zubařka, je uděla velice špatně. Před 4lety jsem měla zánět, léčila ho tak, že mi dala antibiotika, čekala jsem, že zub otevře a vyčistí, ale bohužel, týden jsem trpěla, protože ona mi řekla, že má dovolenou a že snad antibiotika zaberou. BOHUŽEL!! Vyhledala jsem pohotovost v Plzni, tam mě vynadala, že se do zubu nedostane, že ho někdo pěkně zacementoval. Když se jí to povedlo ho prostě nějak otevřít, to byla úleva, po týdnu jsem se konečně vyspala.K paní doktorce už nidky jde z ní strach. Záleží jak se asi vyspí, nebo své problémy si léčí na lidech. Jsem ráda, že k ní nemusim. NEDOPORUČUJI!!!

arogantní, zlý a NEKOMPETENTNÍ ČLOVĚK

Paní doktorka dostala neprávem svůj lékařský diplom. Chodila jsem k ní od mala s celou mojí rodinou a chovala se k nám hrubě,křičela na nás a pracovala neodborně. Sestře skazila porcelánové zuby, kdy jí udělala odstín tmavě šedo-žlutý a jeden přední horní zub byl delší o 2mm než ten druhý a tyto vady nechtěla opravit a peníze nechtěla vrátit a zabouchla nám dveře před nosem!takže NEDOPORUČUJI!!!

Paní doktorka mi měla udělat kompletní zubní náhrady. Ale tak to zmršila, že byly úplně nepoužitelné. O reklamaci nechtěla ani slyšet, kypěla neochotou a nakonec mi sdělila, že když se mi to nelíbí tak si mohu stěžovat. Znáte, lékař lékaře neshodí. Nakonec jsem byl nucen vyhledat jiného zubaře ( Mudr.Dragoun )a nechat si udělat nové. Díky pí. doktorce však za moje finance. NEDOPORUČUJI !!!

K paní doktorce jsem chodila několik let a byla jsem ráda, že jsem později našla jiného stomatologa. Velmi ráda vrtá a vrtá cokoliv, nabyla jsem dojmu, že podle ní musí být v každém zubu kaz. Nevím, jestli je takto neprofesionální nebo si jen zajišťuje práci. Můj stávající zubař měl plné ruce práce, aby mi rozvrtaný chrup dal jakž takž do pořádku.