Ord. praktického lékaře pro dospělé
ul. J. Skupy 201/2288, Most

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Výborná doktorka, která velmi rychle pozná co pacientovi chybí a jak ho správně léčit. Často proto není nutné ještě navštívit lékaře-specialistu. Velmi schopná a příjemná je i její sestřička. Pokud potřebujete pouze léky, není nutné ordinaci navštívit, ale stačí zavolat a ochotná sestřička vám pošle vám recept přímo na váš mobil. Nelze než vyslovit slova chvály.

Paní doktorka Dalecká mě pomohla s mými problémy už tím, že mě vyposlechla. Byla milá a moc mě tímto přístupem ulehčila moje problémy zvládnout. Kdykoliv příjdu do ordinace, se mě zeptá, jestli je už vše v pořádku Kolik lidí co se u ní denně vystřídá je až obdivuhodné, že si pamatuje problémy svých pacientů. Její zdravotní sestřička je hodná a ochotná.Za to jim děkuji, Muláčková Hana

Paní doktorka Dalecká je alespoň na mne vždy protivná a nepříjemná. Pacienta opravdu vyšetřuje "od stolu", jak tu již bylo poukázáno. Na svěřené zdravotní problémy reaguje pouze tím, že řekne - to nic není a to je dobrý, aniž by se zvedla, podívala, vyšetřila, podala doplňující dotazy nebo raději poslala k odborníkovi specialistovi. Bez jejího doporučení raději sháníte odborné vyšetření sami, kde pak zjistíte, že jste dobře udělali a že zas tak "dobrý" to není. Takto vypadající mezistupeň praktického lékaře bude už pro mě zbytečný. Její neochota a laxnost je zarážející. S kupícími negativními zkušenostmi se ohlížím po jiném lékaři.

Je velmi laskavá k pacientům (a umí)

Příjemná a vždy ochotná poradit a pomoci. Má trpělivost vyposlechnout pacienta. Je vždy usměvavá. Prostě milá paní doktorka.

paní doktorka je velmi schopná lékařka a velmi příjemná.

Takto si představuji péči o pacienta.

Rychlá obsluha, jako u Mec Donalda,Nikdy pacienta nevyšetří, celkový nezájem. s libým úsměvem .

Nekdy bez zájmu.Zažádala jsem o elektr.zdrav.knizku a neudelala.

K paní Dalecké chodím už hodně let a určitě změním lékaře. Myslím ,že nemá moc velký přehled o nemocech a svůj diplom získala s odřenýma ušima.Léčí od počítače a připadá mi ,že je líná zvednout zadek a vyšetřit vás.Několik let jsem k ní chodil s problémy se kterými si nevěděla rady a stačilo jen udělat obyčejné vyšetření krve a bylo by vše jasné.Naštěstí jsem se o svých problémech zmínil před jiným lékařem a ten mi řekl ať si dám udělat vyšetření krve.Šel jsem na krev a bylo jasné proč mám tolik let takové bolesti.Myslím si ,že kdyby paní doktorka udělala to vyšetření před lety ,tak jsem mohl mít dnes klid a mohl jsem přijít o hodně let bolestí.