Adresa

ul. J. Skupy 201/2288, Most
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
12 názorů

J
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Výborná doktorka, která velmi rychle pozná co pacientovi chybí a jak ho správně léčit. Často proto není nutné ještě navštívit lékaře-specialistu. Velmi schopná a příjemná je i její sestřička. Pokud potřebujete pouze léky, není nutné ordinaci navštívit, ale stačí zavolat a ochotná sestřička vám pošle vám recept přímo na váš mobil. Nelze než vyslovit slova chvály.


Ověřeny pacient

Paní doktorka Dalecká mě pomohla s mými problémy už tím, že mě vyposlechla. Byla milá a moc mě tímto přístupem ulehčila moje problémy zvládnout. Kdykoliv příjdu do ordinace, se mě zeptá, jestli je už vše v pořádku Kolik lidí co se u ní denně vystřídá je až obdivuhodné, že si pamatuje problémy svých pacientů. Její zdravotní sestřička je hodná a ochotná.Za to jim děkuji, Muláčková Hana


D
Ověřeny pacient

Paní doktorka Dalecká je alespoň na mne vždy protivná a nepříjemná. Pacienta opravdu vyšetřuje "od stolu", jak tu již bylo poukázáno. Na svěřené zdravotní problémy reaguje pouze tím, že řekne - to nic není a to je dobrý, aniž by se zvedla, podívala, vyšetřila, podala doplňující dotazy nebo raději poslala k odborníkovi specialistovi. Bez jejího doporučení raději sháníte odborné vyšetření sami, kde pak zjistíte, že jste dobře udělali a že zas tak "dobrý" to není. Takto vypadající mezistupeň praktického lékaře bude už pro mě zbytečný. Její neochota a laxnost je zarážející. S kupícími negativními zkušenostmi se ohlížím po jiném lékaři.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Je velmi laskavá k pacientům (a umí)


Příjemná a vždy ochotná poradit a pomoci. Má trpělivost vyposlechnout pacienta. Je vždy usměvavá. Prostě milá paní doktorka.


paní doktorka je velmi schopná lékařka a velmi příjemná.


V

Takto si představuji péči o pacienta.


M

Rychlá obsluha, jako u Mec Donalda,Nikdy pacienta nevyšetří, celkový nezájem. s libým úsměvem .


E

Nekdy bez zájmu.Zažádala jsem o elektr.zdrav.knizku a neudelala.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T

K paní Dalecké chodím už hodně let a určitě změním lékaře. Myslím ,že nemá moc velký přehled o nemocech a svůj diplom získala s odřenýma ušima.Léčí od počítače a připadá mi ,že je líná zvednout zadek a vyšetřit vás.Několik let jsem k ní chodil s problémy se kterými si nevěděla rady a stačilo jen udělat obyčejné vyšetření krve a bylo by vše jasné.Naštěstí jsem se o svých problémech zmínil před jiným lékařem a ten mi řekl ať si dám udělat vyšetření krve.Šel jsem na krev a bylo jasné proč mám tolik let takové bolesti.Myslím si ,že kdyby paní doktorka udělala to vyšetření před lety ,tak jsem mohl mít dnes klid a mohl jsem přijít o hodně let bolestí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti