Praktický lékař stomatolog
Interbrigadistů 2, Přerov

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Nejlepsi zubarka na svete. Diky pani doktorce Adamcove je zubar muj nejoblibenejsi doktor, vzdy k ni chodim s usmevem a radosti a odchazim vzdy spokojena na 100%. Nikdy nebyl zadny problem.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Úžasná paní zubařka. Velice milá a empatická. Zákroky dělá vždy velice rychle a kvalitně. Mohu doporučit, lepší zubařku s takovými kladnými vlastnostmi bych těžko hledal.

Bohužel jsem k této paní zubařce chodil na základní škole. V té době (léta 1998 a později) se osvěta a dentální hygiena nekonala. Prostě jednou tuším za rok se šlo se školou k zubaři. Paní doktorka vždy působila značně odměřeným dojmem. Nebyla vyloženě zlá, ale měl jsem dojem, že moc emocí nepouští. Něco jako umrtvení se bohužel nikdy nekonalo. Prostě se vrtalo pěkně do živého. Za ta léta jsem si vypěstoval takovou hrůzu ze zubařů, že jsem se několik let zubařské ambulanci vyhýbal. Nyní jsem v péči privátního stomatologické kliniky. Lékař mi vše vysvětlí, injekce je samozřejmost, stejně jako ujištění, že v případě sebemenší bolesti se mám ozvat. Hned na první schůzce je mi vysvětlen postup péče o zuby. Co mne mrzí je fakt, že některé následky práce paní doktorky mne budou stát opravdu slušné peníze. Mám od paní doktorky obří amalgámové plomby, špatně udělané (to mi ukázal můj nový zubař na digitálním snímku), dva zuby se mi rozpadly (nový zubní implantát stojí 25 000 Kč kus.). Sečteno podtrženo - nevím, jak je na tom paní doktorka Adamcová nyní, třeba je to již lepší, ale za sebe nedoporučuji. Dnes jsou i lepší volby (především mladší lékaři se vyznačují citlivým přístupem).

Mudr.Adamcová

Ano, paní doktorka je milá, chodila jsem k ní od základní školy do mých cca 25 let. Potom jsem kvůli problémům s osmičkami vyhledala jinou paní doktorku (podle mě nejlepší zubařku, jakou jsem mohla kdy chtít) a ta mi z hrůzou řekla, že p. doktorka Adamcová mi špatně ošetřila veškeré kazy. Díky ní mám teď, ve svých 28 letech 4 mrtvé stoličky (pod každou plombou mi špatně vyvrtaný kaz dosáhl až do nervu). A to jsem u ní do zubů vrazila šílené peníze, za bílé plomby, pečetě atd. a všechno zbytečně. Takže ji nikomu nedoporučuji.

Paní doktorka ma velice profesionální přístup. Je milá, ochotná, navštěvuji ji už od malička (tzn přes 20 let). Nikdy jsem s ní neměla problém a to i přes to, že když jsem byla malá a nechtěla jsem otevřít pusu, či jsem ji jednou dokonce nechtěně kousla, zachovala si svou profesionalitu, lidský přístup a pochopení. Můžu jen doporučit

K paní doktorce docházím od mateřské školky, tedy nějakých 26-27 let. Již více než 10 let nebydlím v Přerově a dojíždím za ní z Brna, kde není nouze o špičkové stomatology. Paní doktorka Adamcová je však špičkovým stomatologem a příjemným člověkem, kterého můžu vřele doporučit. I.V.

Výborný přístup - díky ní jsem se nikdy nebála jít k zubaři. Kdybych se nepřestěhovala do Prahy, tak k ní chodím dodnes, stejně dobrého lékaře jsem tady bohužel nenašla.

K paní doktorce chodím asi 15 let a jsem absolutně spokojena.Je velmi příjemná,vždy ochotná problém řešit,vysoce profesionální.V mém věku jsou
už některé zákroky náročné,ale nikdy ne bolestivé.
Také manžel je velmi spokojen s ošetřením u paní doktorky a říká,že by
rozhodně neměnil.
Moje dcera dojíždí k paní doktorce 25km i se svými dvěma synky od jejich prvních
zoubků právě pro úžasný přístup,s jakým dovede paní doktorka s dětmi pracovat.
Kluc se nikdy nebáli a do ordinace se těší na paní doktorku i sestřičku.

Paní doktorka je moc milá,usměvavá,velice šikovná.Chodím tam s dcerou a vždy jsem zažila velmi klidný,milý a profesionální přístup.Pro děti je absolutní jednička....