Privátní zubní praxe
Na Rolavě 10/49, Karlovy Vary

Umístění: Privátní zubní praxe Jiný

Pan Al Haboubi je neskutečný profesionál a srdcař dohromady. S dětmi to umí tak, jako jsem u lékaře ještě nezažila. V Karlových Varech na tak šikovného pana zubaře už nenarazíte (z vlastní nešťastné zkušenosti). Rozhodně doporučuji všemi 10.

Umístění: Privátní zubní praxe Jiný

Nejlepší zubní lékař, na kterého můžete narazit. Lidskost, moderní vybavení a absolutní profesionalita, moc děkuji, že nemusím mít strach ze zubařů.

Umístění: Privátní zubní praxe zubni ošetření

Děkuji moc za perfektní práci a přístup pana doktora Al. Haboubi.
Od doby,co jsem jeho pacientkou se nemusím bát zubního lékaře i přes několik složitějších výkonů. děkuji Helclová

Vzhledem ke své vytíženosti začal spolupracovat s MUDrJarošem, ke
kterému jsem objednala svojí 85 letou maminku, která pracovlala celý svůj život jako hlavní sestra nemocnice. I přes složitý zákrok je velice spokojená s lidským přístupem a perfektní jemnou prací. Moc děkujeme Helcová a Kovářová.

Zubar je to velmi dobry. Jen z oci pri vysetrovani mu slo videt, ze moc nedava volnost sve nejstarsi dceri. Mel by ji vice poustet ven a mene domacich prací.

Naprostá spokojenost, vždy. Chodíme k němu celá rodina. Na poslední návštěvě jsem byla v šoku, jak perfektně mi pan doktor vymodeloval horní jedničku, kterou mám zlomenou po úrazu. Zub je naprosto k nerozeznání od korunky. Takže super práce za super peníze. A žádná korunka. Ač to už na ni skoro bylo. Snaha se cení.

Dobrý den, včera jsem u něj byla na pohotovosti a byl velice slušný. Jen tam měl slečnu na praxi a vše jí vysvětloval, takže jsem z nich byla občas nervozní, ale jinak byl celkem fain.

ošetřoval mě na pohotovosti v Karlových Varech a takhle necitelnýho dobytka jsem už dlouho nezažil...jestli má někdo trauma ze zubařů, tak přesně z takovýhle...akorát machroval před sestřičkou a přístup k pacientovi nulový... Pavel Šuba

Zubařů jsem odzkoušela několik, a od té doby, co mě dal tento lékař do kupy, nemám žádný problém. Příjemný člověk, práci dělá s radostí a kvalitně.
Škoda, že nepřijímá další pacienty.

Nemohu si na pana doktora stěžovat,vždy vše vysvětlí,k dětem je příjemný.Jeho práce je pěkná a kvalitní.
Doporučuji

Jeden z nejlepších lékařů , mohu jen doporučit.