U lékárny 316, Odolena Voda
Ordinace praktického lékaře pro dospěl

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dospěl Jiný

Paní doktorka je naprosto úžasná. Je milá, vstřícná, pečlivá. Otevírací doba ordinace je také skvělá. Doporučuji!

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dospěl Jiný

Paní doktorka je milá a pečlivá. Snaží se přijít na kloub jakékoliv nejasné diagnóze. Svou práci neodbývá. K pacientům má velmi lidský přístup.

O kvalitách mé ošetřující lékařky není pochyb, proto jsem do její péče přitáhla již celou moji početnou rodinku a je o nás pečováno jak nikdy před tím. Jitka Bocková

Vystřídal jsem do svých 61 let řadu praktických lékařů a paní doktorka z této řady vybočuje jak svoji pečlivostí, tak i svoji snahou nic nezanedbat, to je pocit, který si utvrzuji každou další návštěvou její ordinace. Alespoń touto cestou paní doktorce za její práci děkuji

Paní doktorce doslova vděčím za život, když mi diagnostikovala zánět slepého střeva. A podruhé zase za správné diagnostikování abscesu po operaci. Nebýt jí, už tady nejsem. Za mě veliké díky.

Pani doktorka je fakt suprová lepšiu nenájdete už nikde ják je ona...Všem doporučujem :)

Doporučuji.

Stěhuji se do Odolenky a na základě všech vašich názorů jsem se pro paní doktorku Vargovou rozhodla. Ale kam se posílá na vyšetření, na kožní, na gastroskopii, chirurgii atd.? Předpokládám, že běžné odběry krve se snad dělají v Odolence.

Vždy jsem byla spokojená, příjemné chování

Paní doktorka je velmi pečlivá. Je jedna z mála, která vás taky prohlídne a neurčuje diagnozu "ze dveří". Taky se zeptá na všechni vaše potíže. Mohu doporučit.