Ordinace praktického lékaře pro dospěl
U lékárny 316, Odolena Voda

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dospěl Jiný

Bohuzel nemohu sdilet pozitivni nazor oproti ostatnim, dnes tj.6.12. cca po hodinovem cekani cca v 11.00 hod. vysla sestra vzala si karticku ZP a pak se zeptala zda jsem objednany, po me odpovedi ze nejsem a otazce co mije, (ze mi tekla krev z ucha a mam problem se sluchem) mi odpovedela, ze kdyz nejsem objednany tak mne nevemou protoze pani doktorka ma predemnou jeste 4lidi a mne uz nestihne. Bylo 11 a konci ve 13.00!!??? Doporucila mi prijed na druhy den do Luhacovic, nebo ze mam jet na ORL do Val. Klobouk. To jsem taky udelal, zde nebyl problem, vzali mne a osetrili BEZ KECU A OBJEDNANI. Tak se ptam, pro to nekde jde a jinde ne? Neni to nahodou odmitnuti lekarske pece! Nebo prvni pomoci!?

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dospěl Jiný

Paní doktorka je naprosto úžasná. Je milá, vstřícná, pečlivá. Otevírací doba ordinace je také skvělá. Doporučuji!

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dospěl Jiný

Paní doktorka je milá a pečlivá. Snaží se přijít na kloub jakékoliv nejasné diagnóze. Svou práci neodbývá. K pacientům má velmi lidský přístup.

O kvalitách mé ošetřující lékařky není pochyb, proto jsem do její péče přitáhla již celou moji početnou rodinku a je o nás pečováno jak nikdy před tím. Jitka Bocková

Vystřídal jsem do svých 61 let řadu praktických lékařů a paní doktorka z této řady vybočuje jak svoji pečlivostí, tak i svoji snahou nic nezanedbat, to je pocit, který si utvrzuji každou další návštěvou její ordinace. Alespoń touto cestou paní doktorce za její práci děkuji

Paní doktorce doslova vděčím za život, když mi diagnostikovala zánět slepého střeva. A podruhé zase za správné diagnostikování abscesu po operaci. Nebýt jí, už tady nejsem. Za mě veliké díky.

Pani doktorka je fakt suprová lepšiu nenájdete už nikde ják je ona...Všem doporučujem :)

Doporučuji.

Stěhuji se do Odolenky a na základě všech vašich názorů jsem se pro paní doktorku Vargovou rozhodla. Ale kam se posílá na vyšetření, na kožní, na gastroskopii, chirurgii atd.? Předpokládám, že běžné odběry krve se snad dělají v Odolence.

Vždy jsem byla spokojená, příjemné chování