Vrchlického 2497/57, Jihlava

Umístění: Ordinace Výpis ze zdravotní dokumentace za účelem pojištění

Paní doktorku jsem začátkem září navštívil za účelem vyplnění potvrzení pro pojišťovnu - s výpisem z mé zdravotní dokumentace a odborným požadovaným vyšetřenim. Vzala si ode mne pouze formulář vč faktury (úkon proplácí pojišťovna), s tím, že požadované vypíše a odešle sama do pojišťovny. Po týdnu jsem dostal avízo, že odeslala neúplně vyplněný formulář, a že je potřeba, pakliže mě má pojišťovna přijmout, aby lékařka vyplnila všechny otázky, které jsou dotazované. Vzhledem k tomu, že studuji v zahraničí, musel jsem mezitím už nastoupit do nového semestru do školy a odcestoval jsem. K mému překvapeni, po dodatečném dodání nového formuláře, už ale rodiči, mě ho doktorka najednou nemůže vyplnit, protože mě potřebuje vyšetřit. Proč mě tedy nevyšetřila při mé první návštěvě? Její pochybení a nezodpovědnost může mít fatální následek nejen pro mne, ale i pro mé nejbližší. Za její přístup a liknavost - za mě tedy palec dolů.

Umístění: Ordinace

Paní doktorku pravidelně navštěvuji. A nemůžu proti ní říct jediné špatné slovo. Ochotná, vstřícná a vždy mě dobře zaléčila, poradila a pomohla. Jsem s ní moc spokojená. :-)

Umístění: Ordinace

Paní doktorka Zuzana Zatloukalová, má velmi profesionální a lidský přístup ke svým pacientům. Je vždy milá a chápající, dodržuje všechny pravidelné kontroly. Jen tak člověka neodbyde a opravdu si na pacienty udělá čas a vyslechne vás. Je to podle mě kvalitní a všestranná lékařka. Takže rozhodně všem doporučuji.

Tímto bych chtěla paní doktorce poděkovat a popřát jí hodně dalších pacientů.

Umístění: Ordinace

Paní doktorka byla vždy milá, hodná a měla lidský přístup. Byla jsem spokojená, ale před asi 4 lety se u ní něco změnilo a stala se lékařkou bez zájmu o pacienta. Pouze předepisuje léky a dává razítka. Na virová onemocnění dává antibiotika, na bakteriální onemocnění léky, které si můžu koupit i sama. Mrzí mě to, ale u paní doktorky jsem skončila...

paní doktorce by stačilo jen razítko a okýnko kam by lidi nosili 30kč a ona by jen rozdávala razítka - bez nějakého zájmu o pacienta, nebo nedejbože léčení.
Sám jsem u ní byl jednou na prohlídku do zaměstnání a poté co co ji vůbec nezajímalo co mi je nebo není, ale hlavně se pídila jestli jsem zaplatil a ještě se na to radši sestry 2x ptala - tak to jsem zase honem rychle utekl a nevrátím se. Od lékaře bych čekal trochu víc zájmu o choroby, než o peníze. Nebo aspoň ne tak okatě.

Jsem dlouhodobým a spokojeným pacientem paní doktorky, doporučuji.

Velmi dobrý přístup k pacientovi.Pečlivá vyšetíení.

pani doktorka Zatloukalova,je nejlepsi prakticky lekar,ktereho znam,vzdy si sevsim poradi,je znat kdyz lekare bavi pomahat a lecit,nez kdyz je to pro nej jen povolani,to co tady pisi mluvi i mi znami,kteri ji take navstevuji,moc ji fandim,preji moc uspechu a za vse dekuji.

Výtečná lékařka, která nikdy nic nezanedbá. Vyléčila mě z mnoha chorob, přístup je velice vstřícný, navštěvuje mě i doma mimo pracovní dobu. Neměnila bych, vřele doporučuji.

U běžných chorob mě nikdy nevyléčila na první pokus.Asi vrámci šetření mi vždy předepíše ty nejlevnější léky,které většinou nepomůžou a po 3-4dnech musíte jít znovu pro léky a ty potom zaberou.Toto není jenom moje zkušenost,tento názor má daleko víc pacientů a plno jich už odešlo k jinému lékaři.