Zuzana Skybová, zubař Mladá Boleslav

MUDr. Zuzana Skybová

Zubař

Nádražní 25, Mladá Boleslav
Stomatologická ordinace a.s. AKUMA

Velmi sikovna lekarka, pecliva, neni citit temer zadna bolest, rychle a hlavne velmi dobre osetri, za nekolik let co jsem k ni chodila nebyl zadny problem, zadne zanedbani, s klidnym svedomim doporucuji!

Teď mám konečně pěkné zuby.

Jsem velice rad ze Doktorka Skybova je moji zubarkou. Vzdy ocenim jeji profesionalni a kvalitni peci, stejne jako jeji rady.
Roman Chovanec

Doktorku Skybovou mohu jenom doporučit. Zlaté ručičky a profesionální přístup, naprostá spokojenost.
Ing. Jaroslav Kučera

Je úžasná, milá, klidná, mluví s Vámi a je také velice precizní, jsem šťastná, že jsem našla takovou lékařku.
Mgr. Kateřina Šmídová

Velice sikovna lekarka, jeji osetreni bylo po precizne pichnute injekci naprosto bezboleste - vrtala 3 zuby. Je velice profesionalni, ale na druhe strane moc mila a prijemna. Stejne tak sestricka.

Super

Velice šikovná,milá,příjemná a půvabná lékařka.Když se mi při zákroku dívá do očí,chtěl bych aby to nikdy neskončilo.Navíc je z Moravy a pro takové já mám slabost.

výborná

Od mala jsem se strašně moc bála zubařů. Nedávno jsem však zubaře změnila a začala chodit k paní doktorce Skybové. Je to super, nikdy nic nebolelo a věděla jsem, co se bude dělat. Paní doktorka je příjemná, milá a sestřička taktéž. Návštěvy už se nebojím a dokonce se i těším :) Doporučuji