MUDr. Zuzana Schnabelová

Pediatr Více

Kralupy nad Vltavou 1 adresa

Ordinace PL pro děti a dorost
Nerudova 1093, Kralupy nad Vltavou

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Na paní doktorce si vážím především toho, že rozhodně nic nezanedbá. Paní doktorka vždy důkladně vyšetří a když si není 100% jistá, pošle nás na doplňující vyšetření (třeba na ORL, krev, sono...). Na děti byla vždy hodná a milá. Se mnou vždy mluvila normálně, nepovyšovala se.

Jako mínus by uvedla jen 2 věci - vadilo mi, když se snažila synovi přetáhnout kůžičku, aniž by mě na to předtím upozornila (bolelo ho to) a taky jako mínus vnímám, že je velmi vytížená - dovolat se tam někdy zabere klidně i 2 hodiny a bez objednání tam jít nelze. Ale na druhou stranu tím eliminuje, aby jí v čekárně na sebe 2-3 h chrchalo několik dětí, jak tomu bývá v jiných čekárnách. Když má objednaná miminka, snaží se nemocné objednat na jiný čas, aby se tam nepotkali. Toho si cením.

Celkově jsme s paní doktorkou spokojení. Pro mě je to opravdu profesionál, děti jí mají rádi a nebojí se k ní.

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka,vždy milá, vždy vše vysvětlí, a vždy pomůže.
Naprostá spokojenost
Dcera se nikdy nebojí protože přístup k dětem opravdu super.

Paní doktorka neprofesionálně nadřazuje svůj osobní postoj (neočkovat děti proti C19) nad odborné argumenty. Vlastní racionální argumenty neuvede, vede monolog, skáče do řeči. Po tom, v čem dalším jí profesionalita schází, raději nepátrám a dětem měním registrace k jinému lékaři.

Za me pani Dr.vcetne sestricky super. Staraji se od nas od malicka, predcasne narozeni. S pani doktorkou se da mluvit, vyslechne nazor a nenuti nic, co by se mi nezdalo. Jedine co je skoda, tak to ordinace, ktera ma spolecnou cekarnu s jinymi ordinacemi. Ale to se da vzdy resit zjistenim, kdo je posledni ma rade a nekam si poodejit. Takze super, super. Vic takovych lekaru! :0)

Při čtení některých recenzí na paní doktorku, přemýšlím zda chodíme ke stejné lékařce?!K paní doktorce chodím s holkama od začátku .Se starší od čtyř a s mladší od narození což už bude pomalu 10let.Jsem s ní naprosto spokojená.Po telefónu poradí,ale vždy nás chce vidět ať už ten den nebo řekne ať příjdeme ráno.Co se týká názoru na léčbu vždy s náma o tom mluví a vše trpělivě vysvětluje.Obě holky jsou dost často nemocné,poslala nás na všechna možná odborná vyšetření aby zamezila jejich nemocnosti.ATB předepisuje až pokud to je nezbytně nutné a vždy nám dělá buď stěry nebo CRP nebo výtěry z krku.Je pravda,že občas když poslouchám chytré maminky v čekárně tak se nedivím některým komentářům.Minimálně vystudovali všechny zdravotní obory které lze studovat a mají přečtené všechny odborné knihy, a ona si ta doktorka dovolí to jejich dítě léčit jinak než jí ony řekli.Jaká troufalost!! Čekaní v čekárně je delší,ale pokud má dítě vysokou teplotu stačí to nahlásit sestřičce a vezme Vás přednostně.Co se týká poradny pro miminka má vyhrazené hodiny,ale i přesto jsem byla svědkem toho ,že s miminem příjdou mezi nemocné děti a pak se dožadují přednosti protože mají miminko tak aby něco nedostalo.Já osobně mohu paní doktorku na 1000% doporučit.

Při prevencích jsme dlouho čekaly a pak se vyhýbaly dalším min. dvěma maminkám u sestřičky. S nemocným dítětem jsem několikrát čekala i 1,5 hodiny. Čekárna na středisku je společná s dalšími lékaři, nepříjemná, pokud jdete na prevenci, sedíte vedle nemocných z jiných ordinací. Také mi nevyhovuje předepisování ATB bez CRP či výtěrů z krku. Odešly jsme a zdravotní stav dcery se u nové paní doktorky velmi zlepšil.

Od paní doktorky jsme vyloženě utekli, nezajímalo ji nic jiného, než kdy začneme miminko očkovat. Že by ji zajímalo, jestli se otáčí, zvedá hlavičku atd, vůbec, mlela jen o očkování a když jsem řekla, že odložíme, doslova na mě řvala a vyhrožovala, že mimčo umře atd. O tom, že jsme u sestřičky byly 3 maminky, kolikrát mezi námi i nemocné děti, že byly stále otevřené dveře do ordinace, takže bylo slyšet co s kým řeší, o tom ani nemluvím. Paní dr rozhodně nedoporučuji, je neochotná, nepřístupná a běda, jakmile zpochybníte její postup.

My jsme od paní doktorky odešli a jsem za to velice ráda! Snaží se vše řešit po telefonu, vyrážku na obličeji diagnostikovala také po telefonu, aniž by jí viděla! dcera měla křivou páteř, ale paní doktora jí nikdy nahou neotočila na bříško tak si nevšimla! když jsem jí o tom řekla, přešla to mlčením. Pokud má dítě nejakou virozu, tak by její péče byla možná i dostačující, ale to co Vám řekne, poradí i lékarnice a mnohdy i líp. Ale nechtěla bych čekat až budeme potřebovat jinou diagnozu. Nerozpozná zánět ledvin od rýmičky k zoubkům a léčí podle toho, kolik za kterou diagnozu platí pojišťovna. Na veškeré dotazy rozdává reklamní letáčky a víc se dodčtete na internetu! Takže pokud své dítě milujete a záleží Vám na jeho zdraví tak Mudr. Schnabelovou rozhodně NE!

Paní doktorka je moc fajn, ale od toho, co jí odešla poslední sestřička, to jde špatně. U paní doktorky vypomáhá syn nebo její dcera (místo sestřičky). Ti berou v zásadě pouze telefon, ale paní doktorka si vyplňuje i žádanky, samolepky na zkumavky, apod. To vše obrovsky zdržuje a s dětmi musím čekat třeba hodinu na půl. Zvlášť když má jedno z dětí horečku, tak je to opravdu tristní. I když jsme s paní doktorkou byli vždy spokojeni, uvažuji o změně lékařky, protože tato situace trvá řadu měsíců a začíná být pro nás neúnosná.

zanedbala některé věci, tvrdila, že je to normální a nechtěla ani dítě vidět.. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI! bere děti podle jednoho vzoru - jak na běžícím páse a nerada řeší problémy, běda jak je dítě opravdu nemocné :(