Praktický lékař pro dospělé
Nádražní 33/344, Ostrava

Super doktorka, děkuji za vše

Vážení bývalí klienti paní doktorky Ross, chtěla bych jen pár slov.Měla jsem Vás všechny ráda po těch 11 let jste mi přirostli k srdci byly chvíle krásné usměvavé, ale byly i chvíle nedobré, ale to je snad všude. Přeji Vám všem vše nejlepší, hlavně zdraví a někdy si vzpomeňte na nás.Je mi to strašně moc líto co nás potkalo na paní doktorku budu vždy vzpomínat jen v tom dobrém jako na lékaře , kamarádku a jako i na mého zaměstnavatele. Vaše bývalá sestra Zbranková

Je velká škoda, že nás paní doktorka Ross opustila. Upřímnou soustrast všem jejím přátelům i rodině.

Patřím mezi ty velmi spokojené pacienty. Paní doktorka je vysoce profesionální, má dlouholeté zkušenosti. Samozřejmě souhlasím s tím, že úsměvem lze vše ještě vylepšit a nic nepokazit :-)) Důležité je, že hodnocení na paní doktorku mají stoupající tendenci.

Já mohu paní doktorku jen pochválit za její profesionální přístup.Je sice pravda, že člověk v čekárně čeká déle, ale kde ne? Určitě pacienty nezanedbává, když si není jistá vždy pošle na odborné vyšetření, což je určitě správné. Myslím, že má velmi dobré odborné znalosti a snaží se pacientovi pomoci, nezanedbává běžná vyšetření jako je odběr krve, měření tlaku apod. Já jsem s ní jako lékařem spokojená.

Dle mého názoru se jedná o lékařku, která je velmi dobrá ve svém oboru, nesetkala jsem se, že by někdy zanedbala vždy pacienta řádně vyšetři a pokud je třeba odešle na odborné vyšetření.Však od toho máme odborné lékaře.To že někdo napíše že má kamenný výraz, tak se podívejte na sebe jako pacienti jak vy přicházíte do ordinace už v čekárně sedíte a tváříte se hrozně. Přála bych každému zkusit pracval s lidmi jak je to pro Vás jednoduché, ale to není pravda je to velmi náročná a vyčrpávající práce. Uvědomte si to všichni laskavě než začnete někoho posuzovat!!

No, ono to neni tak jednoduche. Je treba od sebe oddelit dve veci. Pani doktorka opravdu neni z tech, ktere projevuji k pacientum vrely vztah a dochvilnost k jejim vlastnostem rozhodne nepatri. V zadnem pripade bych to ale nenazyval nezajmem o pacienta. Je proste takova.

Na druhou stranu to nic nerika o jejich lekarskych kvalitach. A s tema mam ja jen tu nejlepsi zkusenost. Nikdy se mne nestalo, ze by neco zanedbala. Naopak ma tendenci nic nepodcenit a posila pacienty na ruzna doplnujici vysetreni. A to je pro mne podstatne.

Uprimne, pokud jdu za lekarem s hemeroidem, tak nepotrebuju, aby se na mne behem toho, co se mne diva do konecniku, smal. To, co ocekavam je, aby jasne stanovil diagnozu a pokud si nevi rady, tak aby mne poslal dal za specialistou. A to plni pani doktorka perfektne.

Takze pokud hledate vlidne slovo a pohlazeni, najdete si jineho lekare. Nastesti uz to dneska jde a ja budu jenom rad, protoze se trosku vyprazdni cekarna, az budu cekat na pomoc chladneho odbornika. :O)

Chodím k paní doktorce už dlouhá léta.Její přístup ke mě,jako k pacientovi, hodnotím velmi kladně.Pokud mám potíže,které vyžadují odborné vyšetření,vždy mě na něj pošle.Taky kategoricky požaduje výsledky vyšetření a zprávy odbor.lékařů. její zdrav.péči jsem velmi spokojen a hodnotím kladně.

Paní doktorka má na 8 hodin a její příchod je 8.30,8.45,9.00. Po Příchodu následuje cigaretka a kolem 9 hod to rozjede. To má za následek dlouhé čekání v čekárně metr krát metr mezi kýchajícími a kašlajícími pacienty. V 10 hodin následuje malá přestávka na další cigaretku a kafe a na přepočítání poplatků za ošetření. Pak se znovu začně ordinovat. Přístup k pacientovi je pasivní, kamenný výraz ve tváři. Po vyšetření si vždy řeknu, proč jsem tu vlasně šla.