MUDr.

Zuzana Pleváková

verifiedCreated with Sketch.

Gynekolog

8 názorů +přidat

Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře Zeptejte se specialisty

Promovala jsem v roce 2007 na 2.lékařské fakultě UK v Praze. První polovinu studia jsem absolvovala v Bratislavě. V prosinci 2014 jsem získala specializační způsobilost v oboru gynekologie… Více

Adresy

Hodnocení pacientů

4.5

Obecné skóre
8 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • N
  Umístění: jiné místo

  Paní doktorka je velmi příjemná a milá. Byla jsem u ní v rámci gynekologické ambulance v nemocnici, přivítala mě podáním ruky a vše vysvětlila, vyšetřila a uklidnila, že se nic neděje. Občas se člověk setká s postojem lékaře, který je nepříjemný a neochotný a dává najevo, jak ho pacient obtěžuje, kor na pohotovosti, a občas lékaři zapomínají, že obyčejný pacient není zdravotník a tudíž nemůže vědět, že se nejedná o nic vážného. Paní doktorka vše s klidem vysvětlila a sepsala podrobnou zprávu. Kéž by takoví byli všichni lékaři.

  Zuzana Pleváková2018-09-02

  Děkuji za pozitivní reakci,ráda jsem Vám pomohla.

 • S
  Umístění: P & P GynCare s. r. o.

  Pani doktorka je veľmi milá, ochotná, empatická a vždy dobre naladená. Ambulancia je moderne a príjemne zariadená, veľmi oceňujem mimo iné aj detský kútik priamo v ordinácii, ktorý sme s mojim synom niekoľkokrát využili (musím vyzdvihnúť aj veľmi priateľský prístup sestričky, ktorá mi syna počas mojho vyšetrenia zabavila).

 • N
  Umístění: jiné místoSlužby: přirozený porod

  Jsem velmi potesena, ze jsem mohla mit pani doktorku u sveho prvniho porodu. Pani doktorka byla velmi empaticka, citliva a z odborneho hlediska vysvetlila vse, co se prave deje ci dit bude.
  Pani doktorku vrele doporucuji i ostatnim zenam pro ambulantni peci v Chrastanech, protoze pece u ni je zkratka nadstandardni...skvely odbornik a lidsky pristup.
  Dekuji

 • J
  Umístění: jiné místoSlužby: Ambulantní zákrok v CN

  Dobrý den,
  nedávno jsem musela podstoupit "malý" gynekologický zákrok v kladenské nemocnici. Přijímala mě paní doktorka Pleváková. Měla jsem strašný strach. V ordinaci mě přivítala velmi příjemná paní doktorka, která mi vše vysvětlila a ještě mě uklidnila, abych se nebála, že na sále bude se mnou. Díky milému přístupu a vysvětlení jsem se bála o dost míň. Moc děkuji. Jarka H.

 • D
  Umístění: P & P GynCare s. r. o.Služby: Konizace čípku

  Nejlpší volba. Prvně - zvolila jsem tuto ordinaci hlavně proto, že Mudr. Pleváková je nejen gynekolog, ale také porodník ( je členem lékařského týmu Kladenské porodnice). Lékařka má velmi široký rozsah profes. zkušeností a myslím, že je doktorkou velkých kvalit. Ordinace je technologicky špičkově vybavena včetně ultrazvuku. Mudr. Pleváková byla vždy usměvavá, komunikativní a musím podoktnout, že velmi jemná! Nikdy mě nic nebolelo (a to mám za sebou i odebrání tkáně z čípku). Bonusem je parkování přímo u domu ordinace. Třešničkou na dortu je ochotná sestřička, která se vždy snaží vyhovět. Mudr. Pleváková je jednoznačně ta skvělá volba!

 • H
  Umístění: P & P GynCare s. r. o.

  Bohužel je paní doktorka dle mého názoru velice necitlivá při vyšetření (v životě jsem nekrvácela z čípku) a přišlo mi, že svou práci bere spíš jako podnikání než poslání. Další návštěvu už neplánuji, byť jsem zaplatila roční poplatek 500 Kč.

 • P

  K paní doktorce chodím na kontroly velmi ráda, je milá, příjemná, citlivá a pečlivá. Krásná plně vybavená ordinace. Velice doporučuji :-)

 • D

  Velice příjemná a profesionální lékařka.Byla jsem poprvé a jsem maximálně spokojená.Super vybavená ordinace.Mohu jen doporučit.

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • Promovala jsem v roce 2007 na 2.lékařské fakultě UK v Praze. První polovinu studia jsem absolvovala v Bratislavě. V prosinci 2014 jsem získala specializační způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví. V průbehu své předatestační praxe jsem pracovala ve FN Motol a v ÚPMD, kde jsem získala zkušenosti zejména v oblasti prenatální péče a porodnictví. Ve FN Motol jsem se seznámila také s onkologickou problematikou a kolposkopii. V ÚPMD od roku 2013 dosud pracuji na oddělení reprodukční imunologie. Zaměřuji se na diagnostiku patologii děložního čípku a ultrazvukovou diagnostiku.

Ukončené školy

 • 2007 - 2.lékařská fakulta UK v Praze
 • od 10/2014 - specializační způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

 • čeština