Diagnostika patologie děložního čípku

Gynekologický ultrazvuk

Kolposkopie +1 Více

Ultrazvuk plodu

Promovala jsem v roce 2007 na 2.lékařské fakultě UK v Praze. První polovinu studia jsem absolvovala v Bratislavě. V prosinci 2014 jsem získala special...

Ukončené školy

• 2007 - 2.lékařská fakulta UK v Praze
  • od 10/2014 - specializační způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Jiný

Velmi neprijemna pani doktorka aj sestricka, vobec som sa necitila komfortne pocas celej navstevy, co je velmi dolezite pri gynekologovi. Clovek sa citi este horsie ked si za toto aj ma zaplatit. Prisla som tam kvoli rieseniu antikoncepcie, a doktorka povedala nech si najdem na internete. Takze vobec neriesila problem, kvoli ktoremu som dosla, a zaroven mi chcela silou mocou predat nejake nadstandardne vysetrenie, aj ked som jej povedala, ze na preventivke som uz ten rok bola. Gynekolog bez empatie, pravdepodobne to robi iba kvoli peniazom. Uz by som ju nikdy nenechala dotknut sa mojich intimnych partii (nech to znie akokolvek smiesne), aj keby bola posledny doktor v Prahe.

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Jiný

Paní doktorka je úžasná, vyřešila můj velký problém se kterým jsem přišla od bývalé gynekoložky.
Milá, ochotná vše vysvětlit, laskavý přístup. To samé i sestřička.

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Jiný

Příšerná zkušenost. Arogantní sestra i paní doktorka, bohužel. Přišla jsem s bolestmi břicha a krvácením. Bylo mi řečeno, že je to normální. Podotýkám, že se to opakuje stále a nelepší se to.
Člověk si zaplatí péči a nakonec odchází s nepříjemným pocitem. Takové jednání jsem nezažila NIKDE.
Kdyby šlo dát 0 hvězdiček, tak je dám.

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Jiný

Dva roky už navštěvuji ordinaci paní doktorky Plevákové. Jedno miminko už jsme spolu "odnosily" a druhé těhotenství máme v půlce. Jsem naprosto spokojená s péčí a odborností, se kterou se setkávám každou kontrolu (a že jich je požehnaně :)). Ordinaci a oba lékaře bych s čistým svědomím na 200% doporučila každé ženě. Paní doktorka je vždy dobře naladěná a svou práci odvádí skvěle. Celý personál P&P GynCare je vždy ochotný a celkově za 5 velkých hvězd

Umístění: P & P GynCare s. r. o. gynekologické vyšetření

Paní doktorka Pleváková je skvělá. Dlouho jsem vybírala vhodnou gynekologii a vždy jsem měla tak trochu obavy. Paní doktorka mne přivítala podáním ruky a celou dobu byla příjemná a usměvavá. Vyšetření bylo profesionální a bez bolesti. Byla to skvělá volba se k paní doktorce přihlásit. Velmi doporučuji!

Umístění: Poliklinika I.P.Pavlova, gynekologická ambulance,

Paní doktorka je moc milá a sympatická a hlavně pečlivá, šikovná a profesionální a má znalosti a zkušenosti. Na běžné kontrole mi zjistila atypický adenomyom v přednádorovém stavu a poslala mě na hysteroskopii a moc mi pomohla, určitě jako doktorka je skvělá, nic nezanedbá a mám z ní dobrý pocit. Navíc je milá a hodná a při prohlídkách s ní se cítím pohodově a uvolněně. Určitě mohu paní doktorku doporučit všem, že jste s ní v dobrých rukou.

Umístění: P & P GynCare s. r. o.

K paní doktorce Plevákové chodím přes 2 roky. Její ordinaci jsem navštěvovala i v těhotenství,kdy jsem se doslova těšila na každé ultrazvukové vyšetření, vždy mi pečlivě ukázala, kde co miminko má a ochotně odpovídala na mé zvídavé otázky. Při vyšetřeních je velmi citlivá,nebolela mě ani aplikace nitroděložního tělíska, ani jeho vyjmutí. Se změnou termínu vyšetření nikdy nebyl problém, vždy vyjdou vstříc, proto mohu jen doporučit.

Umístění: P & P GynCare s. r. o.

S paní doktorkou jsem byla ze začátku spokojená,postupem času jsem zjistila,že to není úplně ono.Když jsem řekla,že mám nějaký problém,tak jsem na vše dostala letáček ať se v podstatě vyléčím sama.Pak mě naštvalo,že jsem měla zaplacený roční poplatek a když jsem tam šla po půl roce s problémem,tak jsem si za vyšetření musela zaplatit,že přestali spolupracovat s mojí pojišťovnou (ze začátku,když jsem tam přešla tak s ni spolupracovali) . A závěrem,když jsem přešla k jiné lékařce tak mi při posílání mé zdravotní karty k nové dr,kartu ztratili při zaslání poštou.Je mi líto ale za mě bohužel ne.

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Změna lékaře

K paní doktorce chodím již dva roky a jsem nad míru spokojená. Po zkušenostech s předchozí gynekoložkou je to absolutní rozdíl. Vždy mi vše vysvětlí, a já vím, na čem jsem. V únoru se chystám na další návštěvu a již teď vím, že budu zase v dobrých rukách. Líbí se mi i vybavení ordinace a vím, že až budu čekat miminko, že se nebudu muset ničeho bát.

Umístění: P & P GynCare s. r. o.

Dobrý deň, chcela by som sa veľmi pekne poďakovať p. Dr. Plevákovej za jej profesionálny a ľudský prístup pri mojom vyšetrení. Pani doktorka je veľmi milá a prijemná. Ambulancia perfektne vybavená. Môžem len vrelo doporučiť všetkým. Ešte raz Vám chcem p.doktorka poďakovať za Váš ľudský prístup k pacientovi. S takouto doktorkou som sa ešte nestretla.Prajem Vám preto pan idoktorka veľa úspechov a spokojných pacientiek vo Vašej ďalšej práci.

Ukončené školy

• 2007 - 2.lékařská fakulta UK v Praze