Plzeňská 49, Praha 1 , Chrášťany

608 54.....

Diagnostika patologie děložního čípku

Gynekologický ultrazvuk

Kolposkopie +1 Více

Promovala jsem v roce 2007 na 2.lékařské fakultě UK v Praze. První polovinu studia jsem absolvovala v Bratislavě. V prosinci 2014 jsem získala special...

Ukončené školy

Gynekologický ultrazvuk

Kolposkopie

Ultrazvuk plodu

Umístění: P & P GynCare s. r. o. gynekologické vyšetření

Paní doktorka Pleváková je skvělá. Dlouho jsem vybírala vhodnou gynekologii a vždy jsem měla tak trochu obavy. Paní doktorka mne přivítala podáním ruky a celou dobu byla příjemná a usměvavá. Vyšetření bylo profesionální a bez bolesti. Byla to skvělá volba se k paní doktorce přihlásit. Velmi doporučuji!

Umístění: Poliklinika I.P.Pavlova, gynekologická ambulance,

Paní doktorka je moc milá a sympatická a hlavně pečlivá, šikovná a profesionální a má znalosti a zkušenosti. Na běžné kontrole mi zjistila atypický adenomyom v přednádorovém stavu a poslala mě na hysteroskopii a moc mi pomohla, určitě jako doktorka je skvělá, nic nezanedbá a mám z ní dobrý pocit. Navíc je milá a hodná a při prohlídkách s ní se cítím pohodově a uvolněně. Určitě mohu paní doktorku doporučit všem, že jste s ní v dobrých rukou.

Umístění: P & P GynCare s. r. o.

K paní doktorce Plevákové chodím přes 2 roky. Její ordinaci jsem navštěvovala i v těhotenství,kdy jsem se doslova těšila na každé ultrazvukové vyšetření, vždy mi pečlivě ukázala, kde co miminko má a ochotně odpovídala na mé zvídavé otázky. Při vyšetřeních je velmi citlivá,nebolela mě ani aplikace nitroděložního tělíska, ani jeho vyjmutí. Se změnou termínu vyšetření nikdy nebyl problém, vždy vyjdou vstříc, proto mohu jen doporučit.

Umístění: P & P GynCare s. r. o.

S paní doktorkou jsem byla ze začátku spokojená,postupem času jsem zjistila,že to není úplně ono.Když jsem řekla,že mám nějaký problém,tak jsem na vše dostala letáček ať se v podstatě vyléčím sama.Pak mě naštvalo,že jsem měla zaplacený roční poplatek a když jsem tam šla po půl roce s problémem,tak jsem si za vyšetření musela zaplatit,že přestali spolupracovat s mojí pojišťovnou (ze začátku,když jsem tam přešla tak s ni spolupracovali) . A závěrem,když jsem přešla k jiné lékařce tak mi při posílání mé zdravotní karty k nové dr,kartu ztratili při zaslání poštou.Je mi líto ale za mě bohužel ne.

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Změna lékaře

K paní doktorce chodím již dva roky a jsem nad míru spokojená. Po zkušenostech s předchozí gynekoložkou je to absolutní rozdíl. Vždy mi vše vysvětlí, a já vím, na čem jsem. V únoru se chystám na další návštěvu a již teď vím, že budu zase v dobrých rukách. Líbí se mi i vybavení ordinace a vím, že až budu čekat miminko, že se nebudu muset ničeho bát.

Umístění: P & P GynCare s. r. o.

Dobrý deň, chcela by som sa veľmi pekne poďakovať p. Dr. Plevákovej za jej profesionálny a ľudský prístup pri mojom vyšetrení. Pani doktorka je veľmi milá a prijemná. Ambulancia perfektne vybavená. Môžem len vrelo doporučiť všetkým. Ešte raz Vám chcem p.doktorka poďakovať za Váš ľudský prístup k pacientovi. S takouto doktorkou som sa ešte nestretla.Prajem Vám preto pan idoktorka veľa úspechov a spokojných pacientiek vo Vašej ďalšej práci.

Umístění: Poliklinika I.P.Pavlova, gynekologická ambulance, Špatná zkušenost

Musím se podělit s bohužel nepříjemnou zkušeností, kterou jsem měla s paní doktorkou Plevákovou, která mi přijde, že je SILNĚ náladová a někdy umí být příjemná, ale někdy taky pěkně lhostejná k pacientům, necitlivá a arogantní. Chodila jsem k ní cca 1 rok. Několikrát jsem si z důvodu problémů s pletí a hormony, vysokým testosteronem atd. přála udělat krevní testy - paní doktorka arogantně odpověděla, že proč by mi je dělala (když jsem řekla, že bych potřebovala zjistit, zda mám v pořádku hormony a že už jsem jednou měla problém s vysokou hladinou testosteronu, odpověděla: no dobře a co když je teda máte vysoké tak co jako, co s tím chcete dělat když nemáte antikoncepci?....nechtěla jsem být drzá a tak jsem mlčela, ale to ona by mi snad měla říci, co bych měla dělat, protože já nejsem doktorka - testy tedy neudělala). Když jsem šla v září 2018 na roční kontrolu, řekla jsem jí, že od srpna mám nějaké problémy ať se na to podívá, že mě to trápí a po 3 týdnech co jsem měla zavolat na výsledky mi bylo řečeno, že jsem naprosto zdravá a to jsem ještě připlácela 500 Kč za podrobnější vyšetření děložního čípku. Což jsem samozřejmě byla strašně ráda, že jsem v pořádku, ale problémy s výtoky stále neodcházely a tak jsem přešla k jinému gynekologovi a ten mi řekl že mám kvasinky, už samozřejmě v rozjetém stádiu, protože paní doktorka to neřešila absolutně. A teď k tomu nejhoršímu..po již zmíněné roční kontrole jsem volala na radu, protože jsem nedostala 2 měsíce menstruaci a těhotenství bylo naprosto vyloučené, zda by mi řekla co mám dělat, jestli mám přijít nebo jestli by mi řekla čím by to mohlo být. Paní doktorka zvedla telefon a řekla, co potřebuji, že mi teda jako opravdu nepomůže, že má obědovou pauzu a neustále do telefonu mlaskala a mluvila tak arogantním tónem, že jsem nevěřila jestli se mi to zdá nebo ne a tak jsem nechtěla být arogantní jako ona a raději jsem mlčela a čekala co řekne dál, pak se výsměšně zeptala, zda jsem si dělala těhotenský test a já že ano - negativní a ona následně na to řekla hm...a kolik vám je, říkám 25 let a ona: "noo, to určitě nebude nic vážného tak se objednejte a přijďte až bude volno"....dala mi sestru a ta mne objednala za dalších 14 dní-3 týdny a v tu chvíli jsem si řekla a dost, tohle jednání opravdu nemám zapotřebí, vždy jsem byla slušná a tohle je vrchol. (to že obědvala naprosto chápu, ale tak mohla říct, zavolejte za chvíli nebo nebrat telefon). Poslední třešničkou na dortu je to, že mi vlastně také na kontrole řekla, že kdybych chtěla v tuto chvíli otěhotnět, tak mi to nepůjde, z důvodu absence vajíček, které se mi netvoří tak jak by asi měly (neumím to vysvětli správně) a že až budu chtít mít miminko, mám dát vědět a začnu brát nějaké hormony, ale opravdu až když dítě budu chtít. Musím říct, že od té doby jsem nepřemýšlela nad ničím jiným, než co budu dělat pokud nebudu moct mít děti. Jak jsem již říkala, přešla jsem k jinému gynekologovi a ten mi na ultrazvuku ukázal plno mých vajíček a jsem jsem v tomto ohledu úplně zdravá. Takže paní Pleváková mne opravdu zklamala a já jen doufám, že už se takto nebude chovat k dalším pacientkám.

Umístění: Poliklinika I.P.Pavlova, gynekologická ambulance, prenatální vyšetření

Tuto paní doktorku určitě nedoporučuji, její jednání je velmi neprofesionální. Nerespektuje pacientovo právo odmítnout konkrétní vyšetření a pokud si dovolíte vyslovit nesouhlas, okamžitě reaguje hystericky, není přístupna žádné diskuzi, vyhodí vás z ordinace a už vás nechce ošetřovat, protože prý není administrativní pracovník, přitom se jednalo o vyšetření, které mi mělo být uděláno tentýž den v porodnici (nemyslím si, že takovýmto způsobem se jedná s těhotnou ženou). S manželem jsme docházeli na prohlídky v těhotenství a oba jsme se shodli, že tato doktorka je naprosto neadekvátní. Často chodí pozdě, nálady se jí střídají jak na horské dráze a při vyšetřeních není vůbec komunikativní a šetrná. Vždy jsme měli pocit, že ji to vůbec nezajímá, jen to chce mít rychle za sebou.

Umístění: jiné místo

Paní doktorka je velmi příjemná a milá. Byla jsem u ní v rámci gynekologické ambulance v nemocnici, přivítala mě podáním ruky a vše vysvětlila, vyšetřila a uklidnila, že se nic neděje. Občas se člověk setká s postojem lékaře, který je nepříjemný a neochotný a dává najevo, jak ho pacient obtěžuje, kor na pohotovosti, a občas lékaři zapomínají, že obyčejný pacient není zdravotník a tudíž nemůže vědět, že se nejedná o nic vážného. Paní doktorka vše s klidem vysvětlila a sepsala podrobnou zprávu. Kéž by takoví byli všichni lékaři.

MUDr. Zuzana Pleváková

Děkuji za pozitivní reakci,ráda jsem Vám pomohla.

Umístění: P & P GynCare s. r. o.

Pani doktorka je veľmi milá, ochotná, empatická a vždy dobre naladená. Ambulancia je moderne a príjemne zariadená, veľmi oceňujem mimo iné aj detský kútik priamo v ordinácii, ktorý sme s mojim synom niekoľkokrát využili (musím vyzdvihnúť aj veľmi priateľský prístup sestričky, ktorá mi syna počas mojho vyšetrenia zabavila).

Ukončené školy

• 2007 - 2.lékařská fakulta UK v Praze