MUDr.

Zuzana Pleváková

Gynekolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Promovala jsem v roce 2007 na 2.lékařské fakultě UK v Praze. První polovinu studia jsem absolvovala v Bratislavě. V prosinci 2014 jsem získala specializační způsobilost v oboru gynekologie… Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Promovala jsem v roce 2007 na 2.lékařské fakultě UK v Praze. První polovinu studia jsem absolvovala v Bratislavě. V prosinci 2014 jsem získala specializační způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví. V průbehu své předatestační praxe jsem pracovala ve FN Motol a v ÚPMD, kde jsem získala zkušenosti zejména v oblasti prenatální péče a porodnictví. Ve FN Motol jsem se seznámila také s onkologickou problematikou a kolposkopii. V ÚPMD od roku 2013 dosud pracuji na oddělení reprodukční imunologie. Zaměřuji se na diagnostiku patologii děložního čípku a ultrazvukovou diagnostiku.

Ukončené školy

• 2007 - 2.lékařská fakulta UK v Praze
  • od 10/2014 - specializační způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

• čeština

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• P

K paní doktorce chodím na kontroly velmi ráda, je milá, příjemná, citlivá a pečlivá. Krásná plně vybavená ordinace. Velice doporučuji :-)

• D

Velice příjemná a profesionální lékařka.Byla jsem poprvé a jsem maximálně spokojená.Super vybavená ordinace.Mohu jen doporučit.