Adres

Plzeňská 49, Praha 1, Chrášťany
P & P GynCare s. r. o. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
222 26.....
608 54.....

Legerova 389/56,,
Poliklinika I.P.Pavlova, gynekologická ambulance, (mapa)

Gynekologický ultrazvuk

Ultrazvuk plodu

Diagnostika patologie děložního čípku + 1 Více

Promovala jsem v roce 2007 na 2.lékařské fakultě UK v Praze. První polovinu studia jsem absolvovala v Bratislavě. V prosinci 2014 jsem získala special...

Ukončené školy

• 2007 - 2.lékařská fakulta UK v Praze
  • od 10/2014 - specializační způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

Čeština

Umístění: P & P GynCare s. r. o.

Dobrý deň, chcela by som sa veľmi pekne poďakovať p. Dr. Plevákovej za jej profesionálny a ľudský prístup pri mojom vyšetrení. Pani doktorka je veľmi milá a prijemná. Ambulancia perfektne vybavená. Môžem len vrelo doporučiť všetkým. Ešte raz Vám chcem p.doktorka poďakovať za Váš ľudský prístup k pacientovi. S takouto doktorkou som sa ešte nestretla.Prajem Vám preto pan idoktorka veľa úspechov a spokojných pacientiek vo Vašej ďalšej práci.

Umístění: Poliklinika I.P.Pavlova, gynekologická ambulance, Špatná zkušenost

Musím se podělit s bohužel nepříjemnou zkušeností, kterou jsem měla s paní doktorkou Plevákovou, která mi přijde, že je SILNĚ náladová a někdy umí být příjemná, ale někdy taky pěkně lhostejná k pacientům, necitlivá a arogantní. Chodila jsem k ní cca 1 rok. Několikrát jsem si z důvodu problémů s pletí a hormony, vysokým testosteronem atd. přála udělat krevní testy - paní doktorka arogantně odpověděla, že proč by mi je dělala (když jsem řekla, že bych potřebovala zjistit, zda mám v pořádku hormony a že už jsem jednou měla problém s vysokou hladinou testosteronu, odpověděla: no dobře a co když je teda máte vysoké tak co jako, co s tím chcete dělat když nemáte antikoncepci?....nechtěla jsem být drzá a tak jsem mlčela, ale to ona by mi snad měla říci, co bych měla dělat, protože já nejsem doktorka - testy tedy neudělala). Když jsem šla v září 2018 na roční kontrolu, řekla jsem jí, že od srpna mám nějaké problémy ať se na to podívá, že mě to trápí a po 3 týdnech co jsem měla zavolat na výsledky mi bylo řečeno, že jsem naprosto zdravá a to jsem ještě připlácela 500 Kč za podrobnější vyšetření děložního čípku. Což jsem samozřejmě byla strašně ráda, že jsem v pořádku, ale problémy s výtoky stále neodcházely a tak jsem přešla k jinému gynekologovi a ten mi řekl že mám kvasinky, už samozřejmě v rozjetém stádiu, protože paní doktorka to neřešila absolutně. A teď k tomu nejhoršímu..po již zmíněné roční kontrole jsem volala na radu, protože jsem nedostala 2 měsíce menstruaci a těhotenství bylo naprosto vyloučené, zda by mi řekla co mám dělat, jestli mám přijít nebo jestli by mi řekla čím by to mohlo být. Paní doktorka zvedla telefon a řekla, co potřebuji, že mi teda jako opravdu nepomůže, že má obědovou pauzu a neustále do telefonu mlaskala a mluvila tak arogantním tónem, že jsem nevěřila jestli se mi to zdá nebo ne a tak jsem nechtěla být arogantní jako ona a raději jsem mlčela a čekala co řekne dál, pak se výsměšně zeptala, zda jsem si dělala těhotenský test a já že ano - negativní a ona následně na to řekla hm...a kolik vám je, říkám 25 let a ona: "noo, to určitě nebude nic vážného tak se objednejte a přijďte až bude volno"....dala mi sestru a ta mne objednala za dalších 14 dní-3 týdny a v tu chvíli jsem si řekla a dost, tohle jednání opravdu nemám zapotřebí, vždy jsem byla slušná a tohle je vrchol. (to že obědvala naprosto chápu, ale tak mohla říct, zavolejte za chvíli nebo nebrat telefon). Poslední třešničkou na dortu je to, že mi vlastně také na kontrole řekla, že kdybych chtěla v tuto chvíli otěhotnět, tak mi to nepůjde, z důvodu absence vajíček, které se mi netvoří tak jak by asi měly (neumím to vysvětli správně) a že až budu chtít mít miminko, mám dát vědět a začnu brát nějaké hormony, ale opravdu až když dítě budu chtít. Musím říct, že od té doby jsem nepřemýšlela nad ničím jiným, než co budu dělat pokud nebudu moct mít děti. Jak jsem již říkala, přešla jsem k jinému gynekologovi a ten mi na ultrazvuku ukázal plno mých vajíček a jsem jsem v tomto ohledu úplně zdravá. Takže paní Pleváková mne opravdu zklamala a já jen doufám, že už se takto nebude chovat k dalším pacientkám.

Umístění: jiné místo

Paní doktorka je velmi příjemná a milá. Byla jsem u ní v rámci gynekologické ambulance v nemocnici, přivítala mě podáním ruky a vše vysvětlila, vyšetřila a uklidnila, že se nic neděje. Občas se člověk setká s postojem lékaře, který je nepříjemný a neochotný a dává najevo, jak ho pacient obtěžuje, kor na pohotovosti, a občas lékaři zapomínají, že obyčejný pacient není zdravotník a tudíž nemůže vědět, že se nejedná o nic vážného. Paní doktorka vše s klidem vysvětlila a sepsala podrobnou zprávu. Kéž by takoví byli všichni lékaři.

MUDr. Zuzana Pleváková

Děkuji za pozitivní reakci,ráda jsem Vám pomohla.

Umístění: P & P GynCare s. r. o.

Pani doktorka je veľmi milá, ochotná, empatická a vždy dobre naladená. Ambulancia je moderne a príjemne zariadená, veľmi oceňujem mimo iné aj detský kútik priamo v ordinácii, ktorý sme s mojim synom niekoľkokrát využili (musím vyzdvihnúť aj veľmi priateľský prístup sestričky, ktorá mi syna počas mojho vyšetrenia zabavila).

Umístění: jiné místo přirozený porod

Jsem velmi potesena, ze jsem mohla mit pani doktorku u sveho prvniho porodu. Pani doktorka byla velmi empaticka, citliva a z odborneho hlediska vysvetlila vse, co se prave deje ci dit bude.
Pani doktorku vrele doporucuji i ostatnim zenam pro ambulantni peci v Chrastanech, protoze pece u ni je zkratka nadstandardni...skvely odbornik a lidsky pristup.
Dekuji

Umístění: jiné místo Ambulantní zákrok v CN

Dobrý den,
nedávno jsem musela podstoupit "malý" gynekologický zákrok v kladenské nemocnici. Přijímala mě paní doktorka Pleváková. Měla jsem strašný strach. V ordinaci mě přivítala velmi příjemná paní doktorka, která mi vše vysvětlila a ještě mě uklidnila, abych se nebála, že na sále bude se mnou. Díky milému přístupu a vysvětlení jsem se bála o dost míň. Moc děkuji. Jarka H.

Umístění: P & P GynCare s. r. o. Konizace čípku

Nejlpší volba. Prvně - zvolila jsem tuto ordinaci hlavně proto, že Mudr. Pleváková je nejen gynekolog, ale také porodník ( je členem lékařského týmu Kladenské porodnice). Lékařka má velmi široký rozsah profes. zkušeností a myslím, že je doktorkou velkých kvalit. Ordinace je technologicky špičkově vybavena včetně ultrazvuku. Mudr. Pleváková byla vždy usměvavá, komunikativní a musím podoktnout, že velmi jemná! Nikdy mě nic nebolelo (a to mám za sebou i odebrání tkáně z čípku). Bonusem je parkování přímo u domu ordinace. Třešničkou na dortu je ochotná sestřička, která se vždy snaží vyhovět. Mudr. Pleváková je jednoznačně ta skvělá volba!

Umístění: P & P GynCare s. r. o.

Bohužel je paní doktorka dle mého názoru velice necitlivá při vyšetření (v životě jsem nekrvácela z čípku) a přišlo mi, že svou práci bere spíš jako podnikání než poslání. Další návštěvu už neplánuji, byť jsem zaplatila roční poplatek 500 Kč.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím na kontroly velmi ráda, je milá, příjemná, citlivá a pečlivá. Krásná plně vybavená ordinace. Velice doporučuji :-)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Velice příjemná a profesionální lékařka.Byla jsem poprvé a jsem maximálně spokojená.Super vybavená ordinace.Mohu jen doporučit.

Diagnostika patologie děložního čípku

Gynekologický ultrazvuk

Ultrazvuk plodu

Kolposkopie

Umístění: Poliklinika I.P.Pavlova, gynekologická ambulance, Špatná zkušenost

Umístění: jiné místo

MUDr. Zuzana Pleváková

Děkuji za pozitivní reakci,ráda jsem Vám pomohla.

Umístění: jiné místo přirozený porod

Dekuji