Zuzana Navrátilová, dermatolog Brno

MUDr. Zuzana Navrátilová

Dermatolog

Jamborova 22, Brno
Kožní ambulance

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Kožní ambulance Jiný

Mohu jen doporučit.Skvělý personál,moc milé a ochotné sestřičky i paní doktorka.Služeb využíváme již několik roků.

Umístění: Kožní ambulance

Díky pani Doktorce jsem zase v pořádku.To co se nepodařilo Bohunické plastice a Vojenské kožní za tři roky, paní Doktorka mi bércový vřed zavřela za dva měsíce, Smekám a děkuji.....Ivana

Díky péči paní doktorky jsem si uchovala do vysokého věku nohy relativně v dobrém stavu. Bez ní bych to nedokázala.Neváhám radit se s ní také o jiných než cévních problémech, protože je velmi bystrá a má široký rozhled.

Jednoznačně doporučuji.Zvládnutí mých varixů ro je zázrak

Paní doktorku navštěvujeme již spoustu let.Chodíme k ní celá rodina.S její péčí i přístupem jsme velmi spokojeni.I sestřičky jsou šikovné a ochotné.Asi lepší lékařku v tomto oboru v Brně nenajdete.

Paní doktorka Navrátilová a její personál jsou jedny z nejlepších co znám.
Mají velice příjemný přístup k pacientovi.
Ošetří a vyléčí zdánivě neřešitelný problém v oblasti kožní a cévní.
Všem DOPORUČUJI!!!!

Velmi si s dcerou vážíme možnosti navštěvovat právě tuto ordinaci a být v péči paní doktorky Navrátilové a všech sestřiček.
Pro všechny, kteří hledají odbornou péči, kvalitního specialistu a naprosto vzorné zacházení s pacientem, můžeme jen doporučit.

K paní doktorce chodím již mnoho let. S její péčí jsem opravdu spokojená. Díky ní mi byly diagnostikovány a léčeny otoky DK. Jednání paní dokrorky a sester je na nejvyšší možné úrovni... DOPORUČUJI A MOC!!!