Náměstí 19, Brušperk

Hodná a příjemná paní doktorka, které děkuji za mnoho příjemných kontrol při těhotensvích.

Paní doktorka je sice velmi milá a pozorná,ale měla by jít opravdu do důchodu.Několik měsíců mě léčila antibiotiky,protože jsem měla horší výsledky opakovaně na cyto vyšetření,pak mi řekla,že neví jestli mě má poslat do nemocnice na čištění čípku,prý to není tak strašné-ty výsledky,nakonec jsem šla,ale na kontrolu jsem se objednala už k p.Fridrichovi,tam mi řekl,že jsem to celé podstoupila zcela zbytečně.Taky jsem mu vysvětlila problém, o kterém jsem mluvila i s p.Urbánkovou a to ,že má matka měla rakovinu prsu,taktéž babička a že bych chtěla na sono prsu.Její odpověď vždy byla,že jsem mladá a beru Depo proveru,která mě chrání a vždycky mi to s úsměvem vysvětlovala,že je to zbytečné,že se nemusím ničeho bát. Pan doktor Fridrich mě okamžitě poslal na sono a bohužel měla jsem rakovinu,prodělala jsem operaci,chemo,ozařování .Nyní po osmi letech po léčbě vím,že jsem měla odejít okamžitě,když mě nechtěla poslat na sono,kdyby jsem odešla třeba jen o rok dřív ten nádor mohl být o 1/2cm menší a já nemusela jít na chemo,taky jsem se mohla vyhnout stresu a strachu,co bude kdyby to špatně dopadlo s našimi dvěma syny,kteří byli v té době ještě opravdu malí.Pokud mohu radit tak rychle pryč a nespoléhejte na její milý úsměv.

Paní doktorka je opravdu velice milá, ale mi moc nepomohla. měla jsem jistý ženský problém způsobený špatnou imunitou, a který taky způsobují chlamýdie. Chodila jsme s problémem za paní doktorkou půl roku a vždy mi pomohla tak na týden. Přesto že oba mí rodiče mají karcinom, nezařadila mne ani do rizikové kategorie. Na mé chronické problémy mi doktorka řekla, že mi nic není a že mám patrně špatnou hygienu. Byla jsem velice překvapená, když mi jiná doktorka udělala testy, zařadila mne do rizikové kategorie, zjistila genetické dispozice k chorobám a poslala mne na imunologické vyšetření, kde mi sdělili že mám plísně na vaječníkách, v trávicím traktu a dokonce i v mozku, odtud moje silné migrény. a k tomu ještě chlamýdie a pár bakterií... no zkrátka pěkná zoo. začla jsem to řešit dietou, a doplňky doporučené imunologem a mám klid. podotýkám, že hygienu mám pořád stejnou. doktorka je skvělá, ovšem pro lidi, kteří nemají žádné jiné problémy.

super

Díky paní doktorce Urbanové mám ve 42letech skvělou dceru. Je senzační a pořád usměvavá, dává rady do života a mám vždy příjemný pocit, když od ní odcházím.

Paní doktorka je velmi sympatická a milí taková hodná ochotná..Ráda chodím k ní..

Jsem velice spokojená

Dobrý den, paní doktorka Urbánková je velmi příjemná starší dáma, zamračenou jsem ji nikdy nepotkala.

byla jsem mila překvapená, přijemné prostředí, milý personál a paní doktroka neskutečný profesional... přešel mě strach z preventivního vyšetření a musím říct, že v porovnání s jinými lékaři je mnohem příjemnější a vlídnější než by od lékaře v dnešní době mohl člověk očekávat...

Nejleší lékařka k jaké jsem kdy chodila, lidský přístup, skvělá sestra, prostě jedničky!!! Nemám strach ani obavy chodit do ordinace, jako u jiných lékařů.