Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
Lustigova 403, Soběslav

Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé Jiný

Byl jsem objednán na určitou hodinu. Čekal jsem 20 minut. V ordinaci nikdo. Po příchodu doktorky ani náznak omluvy. V ordinaci se mnou jednala povýšeně a nevstřícně, předstírala nedoslýchavost.

Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé Jiný

Skvělá a pečlivá paní doktorka, ochotná vždy účinně pomoci s problémem.
Její sestřička taktéž velmi příjemná, takže skvělý lékařský tým a všem doporučuji.

Asi takhle.. sedím v čekárně dost dlouhou dobu. Když se konečně dostanu dovnitř, paní doktorka na mě kouká jak na zjevení nebo jako bych byla mimozemšťan. Zkrátka hodně nesympatická. Pomalu mě ani neslyší. Spíš mi přijde že to co jí říkám, nechápe a neví o tom ani ťuk. Nastesti jsem zde byla jen pro vstupní prohlídku do zamestanání.

Dobrý den.K této paní lékařce,jsem přešla a větší péči a obětavost jsem ještě nikde nedostala.Je velice ochotná a i kdykoliv za pacientem přjede domů.Výborný lékař.Paní doktorko,velice děkuji.Iva

Slušná, ochotná, má starost o pacienty a věnuje se jim.

Velice ochotná paní doktorka,vyslechne vaše problémy,předepíše prášky,doporučí léčení

Tak co říct? Vlezu do ordinace, tam nikdo. Sedim 15 minut a jen slyším jak tam doktorka a sestra mají né ordinaci, ale drbárnu..po půl hoďce sestra možná vyleze. řeknete co vám je a sama paní doktorka se vás zeptá a co vám na to dáme??