Jste tento lékař?

Adresy

• Poliklinika Plzeň

Alej svobody 27
    Plzeň, plzeňský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Hodnocení pacientů:

• Nejlepší lékařka, jakou jsme kdy měli a to nejen co se odbornosti týká. Paní doktorka je velmi empatická a pokud je potřeba, dokáže i rodiče psychicky velmi dobře podpořit. Kéž by takových lékařů bylo více. Všem vřele doporučuji.

• Mám tři děti. Chodí k paní doktorce všichni. Dokonce se těší. Když jim něco je, tak se hned ptají jestli jdeme za paní doktorkou. Je na děti moc milá i když důrazná. Vysvětlí jim, že musí ležet a oni kupodivu poslouchají. Doufam že paní doktorka bude ordinovat ještě hodně dlouho !!!!

• M

100 % spokojenost s paní doktorkou i sestřičkou..vždy ochotně poradila nic nepodcenila a je velmi hodná na děti .

• Pani doktorka vám práskne s telefonem, jen co zjisti, že zvažujete možnosti, které se týkají očkování novorozence. Coby těhotné,mě tento způsob chovani přijde bezohledný.

• Opravdu lepší doktorku neznám než je paní Mudr.Sýkorová,vždycky udělá všechna vyšetření a neodbyde nás ani nikoho jako například Mudr.Řezáčová.

• K paní lékařce chodím já i můj bratr odmalička. V životě jsem nepotkala tolik profesionálního lékaře, jako je má milovaná paní doktorka. Ochota, vstřícnost, úsměv a hlavně zkušenosti dělají z paní doktorky absolutní špičku. Není to ten typ doktorky, který by do dětí cpal antibiotika, při každém menším podezření, udělá testy snad na vše. Nikdy si nehraje na to, že je nejlepší doktor planety a uvažuje i s možností, že se může splést, ačkoliv by mohla, nikdy se mi nestalo aby se spletla, ba naopak. Poznala mi velmi vážný zápal plic zmutovaný chřipkou a angínou, při příjezdu do nemocnice mi sdělili, že je to obyčejné nachlazení, tentokrát paní doktoka zavolala do nemocnice se slovy " Pokud toto není zápal plic, tak odcházím ze zdravotnictví ! " a bylo to, zápal plic to opravdu byl a já jsem tenkrát utekla hrobníkovi z lopaty, stejně jako můj bratr několikrát za život. Proto všem vřele doporučuji, jelikož lepší doktorka v Plzni snad není.
    Nedoporučuji chodit v době dovolené k Mudr. Řezáčové, sama paní doktorka se jednou sdělila, že mi na abnormální nachlazení vrazila antibiotika .

• S paní doktorkou máme jen ty nejlepší zkušenosti. Nikdy nic nezanedbala a pokaždé jsme byli spokojení. Je milá a s dětmi to umí. Rozhodně doporučuji, lepší doktorku neznám.

• K pani doktorce Sykorove chodim uz leta se tremi detmi. Jsme s ni velice spokojeni. Deti se k ni nikdy nebaly jit, ani kdyz se melo konat ockovani, vzdy k ni sly beze strachu a vzdy od ni dostaly nejakou pozornost. Vzdycky je ochotna, snaziva, pecliva a vi si rady. Jsme velice radi, ze nas ma v peci. A timto ji za to dekujeme a zdravime, jak ji tak sestricku.

• Neznám lepší doktorku než paní Sýkorovou . Poznala nám zápal plic ihned a v nemocnici nám doktoři nalhávali,že je to angína. Nemluvím o milém a vřelém přístupu. Opravdu nechápu negativní komentáře,jelikož paní doktorka je profesionálka a všichni jí doporučují. Velkým + je i celkem příjemná čekárna s možností posezení i na chodbě . Velkou pochvalu si zaslouží i usměvavá sestřička .

• Skvělá, laskavá, vždy ochotná. Doporučuji.