MUDr.

Pediatr

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

• velmi dobrý

100 % spokojenost s paní doktorkou i sestřičkou..vždy ochotně poradila nic nepodcenila a je velmi hodná na děti .

• velmi slabý

Pani doktorka vám práskne s telefonem, jen co zjisti, že zvažujete možnosti, které se týkají očkování novorozence. Coby těhotné,mě tento způsob chovani přijde bezohledný.

• velmi dobrý

Opravdu lepší doktorku neznám než je paní Mudr.Sýkorová,vždycky udělá všechna vyšetření a neodbyde nás ani nikoho jako například Mudr.Řezáčová.

• velmi dobrý

K paní lékařce chodím já i můj bratr odmalička. V životě jsem nepotkala tolik profesionálního lékaře, jako je má milovaná paní doktorka. Ochota, vstřícnost, úsměv a hlavně zkušenosti dělají z paní doktorky absolutní špičku. Není to ten typ doktorky, který by do dětí cpal antibiotika, při každém menším podezření, udělá testy snad na vše. Nikdy si nehraje na to, že je nejlepší doktor planety a uvažuje i s možností, že se může splést, ačkoliv by mohla, nikdy se mi nestalo aby se spletla, ba naopak. Poznala mi velmi vážný zápal plic zmutovaný chřipkou a angínou, při příjezdu do nemocnice mi sdělili, že je to obyčejné nachlazení, tentokrát paní doktoka zavolala do nemocnice se slovy " Pokud toto není zápal plic, tak odcházím ze zdravotnictví ! " a bylo to, zápal plic to opravdu byl a já jsem tenkrát utekla hrobníkovi z lopaty, stejně jako můj bratr několikrát za život. Proto všem vřele doporučuji, jelikož lepší doktorka v Plzni snad není.
    Nedoporučuji chodit v době dovolené k Mudr. Řezáčové, sama paní doktorka se jednou sdělila, že mi na abnormální nachlazení vrazila antibiotika .

• velmi dobrý

S paní doktorkou máme jen ty nejlepší zkušenosti. Nikdy nic nezanedbala a pokaždé jsme byli spokojení. Je milá a s dětmi to umí. Rozhodně doporučuji, lepší doktorku neznám.

• velmi dobrý

K pani doktorce Sykorove chodim uz leta se tremi detmi. Jsme s ni velice spokojeni. Deti se k ni nikdy nebaly jit, ani kdyz se melo konat ockovani, vzdy k ni sly beze strachu a vzdy od ni dostaly nejakou pozornost. Vzdycky je ochotna, snaziva, pecliva a vi si rady. Jsme velice radi, ze nas ma v peci. A timto ji za to dekujeme a zdravime, jak ji tak sestricku.

• velmi dobrý

Neznám lepší doktorku než paní Sýkorovou . Poznala nám zápal plic ihned a v nemocnici nám doktoři nalhávali,že je to angína. Nemluvím o milém a vřelém přístupu. Opravdu nechápu negativní komentáře,jelikož paní doktorka je profesionálka a všichni jí doporučují. Velkým + je i celkem příjemná čekárna s možností posezení i na chodbě . Velkou pochvalu si zaslouží i usměvavá sestřička .

• velmi dobrý

Skvělá, laskavá, vždy ochotná. Doporučuji.

Skvělá paní doktorka!
    Laskavý a lidský přístup, dlouhá léta praxe a zkušeností.
    Tuto paní doktorku rozhodně doporučuji!
    Čiperová Kateřina

• velmi dobrý

K této paní doktorce jsem chodila od miminka až do 18 let, a to jsem v mládí co měsíc měla angínu nebo něco podobného. Paní doktorky jsem se nikdy nebála, byla to nejlepší doktorka, na kterou budu vzpomínat! Škoda že už k ní nemůžu chodit. Ještě bonus-má posledních pár let moc pěknou čekárnu(ikdyž docela malou). DOPORUČUJI!