Poliklinika Plzeň
Alej svobody 27, Plzeň

Umístění: jiné místo pravidelné zdravotní prohlídky

Strašné chování a jednání doktorky. Jakmile si dovolíte nesouhlasit či máte odlišný názor, doktorka je nepříjemná a neochotná. Odmítla jsem očkovat nemocné dítě (předchozí dny teploty, rýma, chraptění), kterému se následně rozjela viróza, Dr. toto vůbec nerespektovala ani nebrala ohled na to, že dítě mělo při předchozí vakcíně závažnou reakci, Dr. na mě začala řvát, že jsem již 150tá, že se mnou očkování nebude řešit .... pokud dnes nebudeme očkovat, už nás nechce mít v péči a ať si najdeme jiného lékaře ..... doslovně mě řekla, že mě odmítá jako rodiče respektovat, a že ona je lékař a já jí musím poslouchat ..... Dr. nedokončila 1letou prohlídku (když přišlo na vakcinaci, kterou jsem v tu chvíli odmítla dát nemocnému dítěti, vyhodila nás z ordinace), a přesto si vše nechala proplatit od pojišťovny!!! Dr. se neusměje a děti bere jako kusy (stačilo když ji dcera jen slyšela promluvit a spustila hysterický řev a nechtěla se nechat vyšetřit). Prohlídka nikdy netrvala déle než 5 minut. Teď máme novou Dr. a její přístup je absolutně jiný, takový jaký od Dr. očekávám, kupodivu dcera u nové Dr. ani při první prohlídce nevyváděla a to Dr. viděla poprvé. Dr. Sýkorovou nedoporučuji.

Nejlepší lékařka, jakou jsme kdy měli a to nejen co se odbornosti týká. Paní doktorka je velmi empatická a pokud je potřeba, dokáže i rodiče psychicky velmi dobře podpořit. Kéž by takových lékařů bylo více. Všem vřele doporučuji.

Mám tři děti. Chodí k paní doktorce všichni. Dokonce se těší. Když jim něco je, tak se hned ptají jestli jdeme za paní doktorkou. Je na děti moc milá i když důrazná. Vysvětlí jim, že musí ležet a oni kupodivu poslouchají. Doufam že paní doktorka bude ordinovat ještě hodně dlouho !!!!

100 % spokojenost s paní doktorkou i sestřičkou..vždy ochotně poradila nic nepodcenila a je velmi hodná na děti .

Pani doktorka vám práskne s telefonem, jen co zjisti, že zvažujete možnosti, které se týkají očkování novorozence. Coby těhotné,mě tento způsob chovani přijde bezohledný.

Opravdu lepší doktorku neznám než je paní Mudr.Sýkorová,vždycky udělá všechna vyšetření a neodbyde nás ani nikoho jako například Mudr.Řezáčová.

C

K paní lékařce chodím já i můj bratr odmalička. V životě jsem nepotkala tolik profesionálního lékaře, jako je má milovaná paní doktorka. Ochota, vstřícnost, úsměv a hlavně zkušenosti dělají z paní doktorky absolutní špičku. Není to ten typ doktorky, který by do dětí cpal antibiotika, při každém menším podezření, udělá testy snad na vše. Nikdy si nehraje na to, že je nejlepší doktor planety a uvažuje i s možností, že se může splést, ačkoliv by mohla, nikdy se mi nestalo aby se spletla, ba naopak. Poznala mi velmi vážný zápal plic zmutovaný chřipkou a angínou, při příjezdu do nemocnice mi sdělili, že je to obyčejné nachlazení, tentokrát paní doktoka zavolala do nemocnice se slovy " Pokud toto není zápal plic, tak odcházím ze zdravotnictví ! " a bylo to, zápal plic to opravdu byl a já jsem tenkrát utekla hrobníkovi z lopaty, stejně jako můj bratr několikrát za život. Proto všem vřele doporučuji, jelikož lepší doktorka v Plzni snad není.
Nedoporučuji chodit v době dovolené k Mudr. Řezáčové, sama paní doktorka se jednou sdělila, že mi na abnormální nachlazení vrazila antibiotika .

S paní doktorkou máme jen ty nejlepší zkušenosti. Nikdy nic nezanedbala a pokaždé jsme byli spokojení. Je milá a s dětmi to umí. Rozhodně doporučuji, lepší doktorku neznám.

K pani doktorce Sykorove chodim uz leta se tremi detmi. Jsme s ni velice spokojeni. Deti se k ni nikdy nebaly jit, ani kdyz se melo konat ockovani, vzdy k ni sly beze strachu a vzdy od ni dostaly nejakou pozornost. Vzdycky je ochotna, snaziva, pecliva a vi si rady. Jsme velice radi, ze nas ma v peci. A timto ji za to dekujeme a zdravime, jak ji tak sestricku.

Neznám lepší doktorku než paní Sýkorovou . Poznala nám zápal plic ihned a v nemocnici nám doktoři nalhávali,že je to angína. Nemluvím o milém a vřelém přístupu. Opravdu nechápu negativní komentáře,jelikož paní doktorka je profesionálka a všichni jí doporučují. Velkým + je i celkem příjemná čekárna s možností posezení i na chodbě . Velkou pochvalu si zaslouží i usměvavá sestřička .