MUDr. Zdeňka Pavlásková

Praktický lékař Více

České Budějovice 1 adresa

Po návštěve pani doktorky jsem si řekla nikdy více.....co se týká akupunktury nerozumí tomu ani trochu...hlavně schrábnout peníze že? To že mě paní doktorka u sebe automaticky zaregistrovala i přes můj nesouhlas je taky už dost divné....na pani doktorku podávám stížnost u lékařské komory. S pozdravem Soukalová

Vždy když jdu do ordinace, tak doufám že tam bude její syn pan MUDr. Pavlásek. Paní doktorka spíše rozdává všeobecné rady, spíš tak pro lidi kteří se potřebují vykecat. Jediné co od ní můžete získat je pochopení.

Paní doktorka je sice velmi hodná, ale jako lékařka na mě působí, přinejmnenším, značně nejistě. Pokaždé mám pocit, že jsem si léčbu naordinovala sama. Co se týče homeopatie, má naprosto okrajové znalosti (vím o homeopatii o mnoho více nežli ona, a to se o ni zajímám jen okrajově). Trochu to na mě dělá dojem, že homeopatka a akupunkuturistka má na ceduli uvedeno prostě proto, že to vypadá dobře a moderně. Podle mě není dobrá ani jako klasická lékařka, ani jako alternativní.

Paní doktorka je skvělá! Má pochopení, je i tak trochu psycholog a navíc má snahu lidem pomoci narozdíl od jiných doktorů,kteří to dělají se znechucením! Jde vidět, že jí tato práce baví a to se pak odrazí i na náladě pacienta

paní doktorku si pochvaluji hlavně pro její preciznost a pečlivost
se kterými přistupuje k lidskému zdraví a jsem rád že jsem ji našel
E.Hokr

Paní doktorka je jako lékař velmi pečlivá a svědomitá,navíc jde o lékaře velmi zkušeného.Za všechny lidi v čekárně musím řící,že jsem neslyšel jediný negativní
hlas
Milan Ch.

Když člověk kvůli úrazu a nemoci projde rukama mnoha lékařů, pak velmi potěší její odbornost , přístup a nadstandardní znalosti, které sice nejsem oprávněn posuzovat, ale které cítím z jejího přístupu. Příjemně rázný přístup sestřičky je také vynikající. I když můj zdravotní stav je jako na houpačce, přicházím, jen když pomoc lékaře potřebuji. Je to asi o komunikaci.
Lékařku, paní MUDr. Pavláskovou chválím a myslím, že je hodně lidí, kteří by chtěli být jejími pacienty. Přeji sobě i ostatním, aby odolala některým nesrozumitelným povahám a dlouho byla naším vynikajícím praktickým lékařem.

paní doktorka je velmi spolehlivá a ochotná, a mě vždy vyléčila
z nemoci,můj vztah k ní je kladný a nenašel jsem prakticky jedinou věc kterou bych ji mohl vyčítat,spíše jen chváli
mě osobně poplatek nevadí,raději bych si klidně i sám připlatil jen
kdyby to bylo možné , v krámě také platíme za lepší oblečení

M.H.

Paní doktorka je velice schopná lékařka. Chodím k ní od svých 18-ti let a jsem velice spokojena. Vždy, když je nějaký problém dobře poradí a předepíše odpovídající léky, které pomohou.
Co se týče sestřičky i pana doktora, jsou velice milí a všichni spolu tvoří perfektní tým.

velmi slušná a navíc perfekcionosta , na mě jako na pacientovi
si všimla všeho ,navíc i kamaráda kterého jsem přivedl vyšetřila od shora dolů
takže koukal,a na spec.vyšetření ho sama objednávala
dojem je příjemný