ADMED, s.r.o.

Čsl. legií 2118/6

37006 , České Budějovice , jihočeský

• A
    Lékař: MUDr. Miroslav Pavlásek Jiný

Pan doktor je hodný slušný šikovný všechno nám vysvětlí chodím k němu 1 měsíc i sestřičky jsou hodný a milé jsem snima spokojená jse jmenuju Adélka Vachová a chodí k němu moje mamka a děda

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Miroslav Pavlásek potřebovala jsem kvalitního obvodního lékaře profesně zainteresovaného na řešení mého problému

MUDr. Pavlásek je mimořádně slušný, pečlivý a zodpovědný, vše v jeho ordinaci funguje, jak má. Navíc má milé a ochotné sestřičky. Občas je nepříjemné, že je u něj v čekárně hodně lidí. Když s tím ale člověk počítá předem, vezme si knížku nebo slovíčka a čas strávený čekáním je i přes delší čekání smysluplně využit. Ordinaci MUDr. Pavláska mohu jen doporučit! Lída Maršíková

• M
    Lékař: MUDr. Miroslav Pavlásek nemoc

Je mi moc líto, ale po mnoha letech u pana doktora končím. Dříve mi vyhovovalo, že nikdy v čekárně nečekám, všechno pěkně odsýpalo, vždycky mi napsal, co jsem chtěla, mile se rozloučil... ovšem poslední dobou jsem opravdu nemocná a potřebuji lékaře, který mi pomůže a ne pokaždé vyprovodí s tím, že z jeho strany je to vše a víc už pro mě nemůže udělat. Nevím, co myslel tím děláním, vždycky jsem si potom musela poradit sama. V ordinaci taky není sám, doktorů je tam víc a nikdy nevíte, kdo se vás ujme. Těžko pak pacientovi pomáhat. A dneska jsem se tam dobelhala s těžkou chřipkou, v čekárně spousta lidí, pořád chodili další, samé prohlídky kvůli zaměstnání a ti měli přednost, až už byl konec ordinační doby a musela jsem se zase odbelhat. Opravdu nemám ráda změny, ale změnit tohoto lékaře bohužel musím.

• V
    Lékař: MUDr. Miroslav Pavlásek nachlazení

Pan doktor se dost zhoršil,když nemáte dost trpělivosti s tím že vás předbíhají další pacienti a ozvete se tak vás s klidem řekne že si můžete hledat jiného lékaře když se vám to nelíbí

• K
    Lékař: MUDr. Miroslav Pavlásek

Velice mne mrzí, že musím psát negativní recenzi. Ale k panu doktoru už nikdy víc. Přijít k němu s obtížemi a on aniž by se na mě nějak podíval, nebo udělal nějaké vyšetření, tak napsal prášky, zeptal se jestli chci neschopenku a poslal mě pryč. Toto se mi stalo 2x. Tentokrát jsem se rozhodla vyhledat i jiného lékaře a opravdu to nebylo jen na prášky na bolest. Pan doktor je sice příjemný a zdvořilý, ale měl by se věnovat pořádně i své práci.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu