Služby

ADMED, s.r.o.
Čsl. legií 2118/6, České Budějovice 37006
ADMED, s.r.o. logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (6)

MUDr. Miroslav Pavlásek Jiný

Pan doktor moc hodný obětavý hned pozná co je člověku... poslal mě do nemocnice na ruzne oddělení tam nic nezjistily a pan doktor prohlidnul mě a poznal nemoce byla jsem na tom hodně špatně nespala jsem a díky panu doktorovi že mě dal léčbu tak jsem se z toho dostala je to TOP ...Supr doktor

MUDr. Miroslav Pavlásek Jiný

Pan doktor je hodný slušný šikovný všechno nám vysvětlí chodím k němu 1 měsíc i sestřičky jsou hodný a milé jsem snima spokojená jse jmenuju Adélka Vachová a chodí k němu moje mamka a děda

MUDr. Miroslav Pavlásek potřebovala jsem kvalitního obvodního lékaře profesně zainteresovaného na řešení mého problému

MUDr. Pavlásek je mimořádně slušný, pečlivý a zodpovědný, vše v jeho ordinaci funguje, jak má. Navíc má milé a ochotné sestřičky. Občas je nepříjemné, že je u něj v čekárně hodně lidí. Když s tím ale člověk počítá předem, vezme si knížku nebo slovíčka a čas strávený čekáním je i přes delší čekání smysluplně využit. Ordinaci MUDr. Pavláska mohu jen doporučit! Lída Maršíková

MUDr. Miroslav Pavlásek nemoc

Je mi moc líto, ale po mnoha letech u pana doktora končím. Dříve mi vyhovovalo, že nikdy v čekárně nečekám, všechno pěkně odsýpalo, vždycky mi napsal, co jsem chtěla, mile se rozloučil... ovšem poslední dobou jsem opravdu nemocná a potřebuji lékaře, který mi pomůže a ne pokaždé vyprovodí s tím, že z jeho strany je to vše a víc už pro mě nemůže udělat. Nevím, co myslel tím děláním, vždycky jsem si potom musela poradit sama. V ordinaci taky není sám, doktorů je tam víc a nikdy nevíte, kdo se vás ujme. Těžko pak pacientovi pomáhat. A dneska jsem se tam dobelhala s těžkou chřipkou, v čekárně spousta lidí, pořád chodili další, samé prohlídky kvůli zaměstnání a ti měli přednost, až už byl konec ordinační doby a musela jsem se zase odbelhat. Opravdu nemám ráda změny, ale změnit tohoto lékaře bohužel musím.

MUDr. Miroslav Pavlásek nachlazení

Pan doktor se dost zhoršil,když nemáte dost trpělivosti s tím že vás předbíhají další pacienti a ozvete se tak vás s klidem řekne že si můžete hledat jiného lékaře když se vám to nelíbí

MUDr. Miroslav Pavlásek

Velice mne mrzí, že musím psát negativní recenzi. Ale k panu doktoru už nikdy víc. Přijít k němu s obtížemi a on aniž by se na mě nějak podíval, nebo udělal nějaké vyšetření, tak napsal prášky, zeptal se jestli chci neschopenku a poslal mě pryč. Toto se mi stalo 2x. Tentokrát jsem se rozhodla vyhledat i jiného lékaře a opravdu to nebylo jen na prášky na bolest. Pan doktor je sice příjemný a zdvořilý, ale měl by se věnovat pořádně i své práci.