MUDr. Zdeňka Papoušková

Mariánské Lázně 1 adresa

Praktické zubní lékařství
Lidická 125, Mariánské Lázně

Umístění: Praktické zubní lékařství

Úžasná paní doktorka, jako odbornice i jako člověk. Navštěvuji ji už od pěti let a neměnila bych. Vyniká pečlivostí a skvělým smyslem pro humor.

Velmi milá, pečlivá odbornice. Vše vysvětlí, v průběhu zákroků pacienta upozorní, zda to bude bolet či ne a jaké jsou možnosti. Chodíme k ní léta celá rodina, můj otec měl velmi špatný chrup, ale paní doktorka mu ho léta skvěle udržuje. Příjemné je také to, že za rutinní zákroky nechce (zatím) tisíce jako jiní zubaři. Problém bude asi jen v tom, že už nebere nové pacienty.

Bohuzel kvalita odvedene prace velmi mizerna, po prestehovani a preregistraci jsem pochopil radu svych problemu ze zuby. Skoro komplet cela pusa mi musela byt predelana a opravena (vcetne par problemu, ktere "prece nechame byt, to nevadi", a tehdy jsem teprve take pochopil, co to znamena kdyz se o me stara doktor, ktery mi navic vysvetli co se bude dit. Od te doby uz nechodim kazdy mesic k pani doktorce, ale jen 2x za rok na kontroly.

Skvělá komunikace, příjemná. Dobře vybavená ordinace. Ošetření bezbolestné, vřele doporučuji!

Perfektní, výborná práce, skvělá komunikace