Sam. ordinace PL - dětská stomatologie
Úpské nábřeží 379, Trutnov

K paní zubařce Kudlejové jsem chodil již od mala a byl jsem vcelku spokojen. Respektive do dnešního dne, kdy jsem navštívil jiného zubaře na základě hodnocení, které jsem zde shlédl. Musím se přiznat, že jsem očekával, že nový zubař něco objeví, ale tohle předčilo veškerá má očekávání. Na poslední kontrole u paní Kudlejové jsem byl v říjnu roku 2016 a byl mi spraven jeden zub a to bylo vše. Ovšem po dnešním provedení snímků u nového zubaře mi bylo objeveno 20 kazů a to at už velkých nebo i drobných. O tři zuby přijdu úplně a zbytek se musí spravit :( Předběžné vyčíslení spravení zubů pro nekvalitně odvedené práci paní Kudlejové si mohu připravit cca 20 000 Kč ( předběžně ). Všem co k paní doktorce chodíte doporučuji co nejrychleji návštěvu jiného stomatologa at neplatí takovou částku jakou musím zaplatit nyní já.

Zhruba 10 let péče u paní Kudlejové má za výsledek, špatně udělané plomby, kazy pod plombami, málem jsem přišel o několik zubů. V kanálcích jsem měl materiál který tam vůbec nepatří...! Panuje zde špatná péče, enormní nezájem a neochota také žádné informace nebo doporučení. Běda vám když přijdete k zubařce neobjednáni dostanete sodu. S rozlomeným zubem si počkáte měsíc i když v čekárně ani ordinaci nikdo není, napadá mě přirovnání zlomené nohy, a to že vám doktor řekne že si máte přijít za 2 týdny... Rentgeny se neprovádí asi z důvodu aby nebylo vidět špatné provedení. A to nejlepší ironicky myšleno je účet 20 000 Kč za opravy zubů a to nemluvím o pojišťovně co proplatila a proplatí za spravení toho co mi v ordinaci paní Kudlejové udělali se sestrou nezájmem a špatnou péčí. Viděl jsem svoje rentgeny a reakci nové zubařky, a nestačili jsme se divit jak je tohle možný. Měl by to tam někdo přijít pořádně zkontrolovat. Najděte si nového zubaře nebo budete časem nosit už jen protézu, moje zkušenost můj názor.

Od mala do svých 22 let jsem chodila k doktorce Kudlejové. Najednou jsem po jednom normálním vrtání kazu dostala do zubu zánět a 4 týdny doktorka o ničem nevěděla já s bolestmi docházela skoro 2x týdně a nic nevyřešila. Skončila jsem v Hradci na pohotovosti a řešily mi zánět v jiném zubu a daly mi tam pak plombu na dva týdny max. Když mi doktorka vyvrtala druhý zub úplně celý aby bolest zmizela tak jsem jí dala zprávu z pohotovosti a její zákrok byl, že nad tím mávla rukou a i po mém upozornění, že se stěhuji do prahy a ona má dovolenou a nevím kdy by se to mělo rozvrtat tak mávla rukou a řekla, že to počká. Počkalo to do té doby co jsem v šílených bolestech a neschopností už ani nic sníst díky bolesti tak jsem skončila v Praze na pohotovosti a tam byl v zubu zánět znovu a nový doktor, kterého jsme si našla v Praze mi musel rozvrtaný zub vytrhnout, protože byl tak špatně rozvrtaný, že nešel vůbec zachránit. Čištění druhého rozvrtaného zubu mě vyšlo na 2500,- a 3 týdny léčení a ještě není konec, protože mi našel v puse ještě asi 4 kazy na které doktorka nepřišla a rozpadá se mi další zub, kvůli mezizubním kazům, na které také nepřišla. takže díky ní - 6 zubů a kdo ví kolik mě to bude ještě stát.. takže děkuji jen moc mému novému panu doktorovi, protože je skvělí a úplně jiné zacházení než ona.

K paní zubařce jsem docházela prakticky od svých 6ti let. Nikdy jsem nebyla ten typ, který by zubní hygienu nedodržoval, a i přesto, jsem se vždy klepala už pár dní před kontrolou. Celých cca 20 let probíhalo "skvěle", chodila jsem pravidelně, každý půl rok, aby se případný problém objevil co nejdříve. Občas mi p. Kudlejová nějaký ten kazík vyvrtala, ale nikdy nic vážnějšího.
Letošního roku od ní odcházel můj kamarád s tím, že mu jiná zubařka našla kazy, o kterých se mu p. Kudlejová asi zapomněla zmínit. Pro kontrolu jsem si tedy taky raději jela nechat zuby zkontrolovat jinam.
Tam jsem s hrůzou zjistila, že mám 4 kazy, z toho 2 pod špatně udělanýma plombama (4 měsíce předtím jsem byla na preventivní prohlídce u p.Kudlejové). Když jsem se ptala, zda je možné, že se mi kazy udělaly v průběhu těchto 4 měsíců, jasnou odpovědí bylo NE!. Dále mi bylo řečeno, že každý zubař je povinen alespoň 1x ročně dělat preventivní rentgen, aby se přišlo i na mezizubní kazy, případně na další problémy. Za celých 20let mi rentgen udělán nebyl!
Jsem opravdu ráda, že jsem si nechala zuby zkontrolovat i jinde...bohužel jsem p. Kudlejové věřila, což byla chyba a teď za to budu jak trpět, tak platit, a to i přesto, že to není má hloupost či nepéče o zuby.
Proto opravdu nedoporučuji docházení k této "zubařce?" Alespoň pokud chcete, aby jste měli zuby zdravé! A pokud si myslíte, že je vše v pořádku, jako já, nechce si zuby zkontrolovat i jinde a uvidíte sami!

Horší zubařku jsem nezažila. O jejím arogantním a nepříjemném chování ani nemluvím. Zničila mi všechny zuby co šly, ke kazům co jsou na zubech je asi slepá. Málem jsem o jeden zub kvůli ní přišla. RTG za tu celou dobu nepoužila ani jednou. Péče opravdu na nejhorší úrovni co jde. Na poslední chvíli jsem přešla jinam.

Souhlasím se špatným hodnocením. Chodila jsem k paní doktorce do mala a od mala a jsem dlouhodobě nespokojená. Do práce chodí pravidelně o hodinu déle, na pacienty je nepříjemná. Pravidelně mají prázdnou čekárnu a pravidelně sestra nereaguje na klepání na dveře-i když tam nikoho nemají. Po každé návštěvě jsem odcházela s pocitem, že ji obtěžuji a nemá o mě zájem. O komunikaci, rozebrání problému ani nemluvím. Jednou mému malému synovi hrozila, že když nebude spolupracovat, tak maminku pošle pryč ... tím jsem s ní skončila. Nepoužívá rentgen, kazy ošetřuje jen povrchově. Díky tomu jsem teď o jeden zub přišla. Rozhodně bych ji nikomu nedoporučila!

Všem doporučuji najít si jiného stomatologa!!! K paní doktorce Kudlejové chodím už od mala a podle toho taky mé zuby vypadají. Vyšetřuje pouze povrchně, rozhodně nepůsobí jako profesionál. Do práce chodí pravidelně o hodinu dýl. Byla jsem u ní 5krat kvůli bolavé stoličce a pokaždé jsem odešla s ještě většími bolestmi a teď jsem musela složitě hledat na poslední chvíli nového stomatologa. Jakmile jde o nějaký složitější zákrok než o běžnou prohlídku, kterou ovšem také zanedbává, je paní doktorka nepoužitelná. Kamarádka od ní přešla k jinému stomatologovi a museli jí převrtávat osm zubů. Od této doktorky ruce pryč, jinak vaše zuby nedopadnou dobře.

Paní doktorku navštěvuji již od školky a naprosto bez problémů. Myslím si, že každý člověk má občas den blbec.. A to, že nestihne někoho ošetřit? - Co je na tom tak zlého když to řekne na rovinu než kdyby vás nechala x hodin čekat (byli byste naštvaní tak či tak...)

Na Mudr. Kudlejovou vzpomínám velice nerada!její hrubé chování si pamatuji do dnes,jak tato osoba může být dětským stomatologem to opravdu nechápu. VZpomínky na bolest při vrtání zubu a prošení o to aby byla šetrnější nebo dala injekci byly marné, připadalo mi jako dítěti, že si v bolesti druhých přímo libuje!Je to zlý člověk.Jsem ráda,že ji již nemusím navštěvovat!

Spokojenost!