Ord. praktického lékaře pro dospělé
Masarykova 1859/170, Ústí nad Labem

Paní doktorka je sice hodná a úsměvavá ale vše zlehčuje, vše je viróza, měla by se raději zabývat alternativní medicínou a opravdovou medicínu nechat "lékařum". Nej je, když člověk přijde do čekárny kde jsou před Vámi dva pacienti a ona se s nima vykecává hodinu.

S paní doktorkou jsem nadmíru spokojená, předchozí lékář mi nasadil špatnou léčbu, resp. léčbu, která nebyla vůbec nutná a tudíž na mě měla negativní vliv, paní doktorka fundovaně rozpoznala, oč se jedná, "léčbu" přerušila a mně je lépe, jsem také velice ráda, že se nesnaží vše řešit léky, doporučí čaje, klid, ale přesto vyžaduje nad pacientem dozor ve formě pravidelných návštěv. Osobně si myslím si, že velice dobře ví, co dělá a díky praxi pozná, nebo alespoň odhadne, co komu chází a co je potřeba. Kromě toho z ní vyzařuje energie a něco opravdu pozitivního.

Milá, usměvavá paní, co se snaží vše léčit přírodní cestou. Pokud máte rádi alternativu, doporučuji:) Moc spokojená:)

Lidský přístup, vstřícná komunikace s pacientem, přehled o netradičních metodách

JE na paní doktoru spolehnutí, nic nenechá "náhodě".

Super doktorka, když se před léty manželka osypala po poštípání hmyzem, tak jí řekla, že má svrab. Alespoň jsme si vydezinfikovali celý kvartýr. Tomáš.

Paní doktorka je sice usměvavá,ale všechny problémy jsou způsobeny zanesenými čakrami.Mám pocit,že by se měla věnovat svému koníčku alternativní medicíně,obyčejná medicína ji asi moc nebaví.

Paní doktorka je velmi veselá a milá, stejně tak i sestřička. Pravda, je dost upovídaná a když je člověku zle, raději by byl co nejdříve doma... je však výbornou lékařkou, která nebere lidi jako na běžícím pásu, ale jako individualitu a podle toho se k němu chová a nasazuje léčbu. Jsem ráda, že za každou cenu vše neřeší antibiotiky y jinými "drasťáky". Jsem i pro alternativní léčbu a paní doktorka vždy dobře poradila... Nedám na ni dopustit!!

Paní doktorku mohu jen pochválit. Líbí se mi přístup, že za každou cenu do mě necpe antibiotika, když to není nutné a jiný lékař by to udělal. Přístup má dosti podobný mé ex pediatričce. Mohu jen pochválit a doporučit těm, kteří jsou toho názoru, že tělo opravdu nemusíme huntovat mnohdy nepotřebnými antivirotiky, apod. Ráda si popovídá, je vždy veselá a se setrou jsou opravdu skvělý team.

X

Spokojenost