Sam. ordinace PL - stomatologa
Kvasinská 129, Solnice

Bojí se trhat.S každou blbostí posílá do HK.Dva měsíce čekám na pitomej otisk.Pondělky neordinuje.Nevidí v zubu kaz.

Starostlivý-slušný a příjemný

Hodně špatný zubař!Ani mi nechtěl léčit zuby,když sem si stěžovala na bolest!Rád trhá a nespravuje.Sice sem u něj nic neplatila jakož to u téhle doktorky co sem platím jak mourovatá,ale aspon za kvalitu..Což tenhleten doktor nemá..Nevím jak mohl dostat diplom..Něco sem slyšela vtom smyslu,že pan doktor si ho vyš.....nebudu tady rozebírat,ale nedoporučuji vůbec pokad chcete mít zuby na svém místě a né mimo ústa..

K tomuto lékaři jsem chodila od malička, zdál se být dobrý, do té doby dokud jsem kvůli němu nepřišla o zub.Měla jsem ho 2 roky v zánětu, a on mi vždy tvrdil, že je vše v pořádku, že když je zub vrtaný, že bolí.Na kontroly jsem chodila pravidelně.Pak jsem skončila v HK, a měla jsem skoro zánět okostnice, zub mi tam vytrhli a bylo po problémech.Konečně jsem se po dvou letech pořádně a hlavně bez bolesti najedla.Podle mě jsou zde v okrese mnohem lepší lékaři než-li on.

Myslím si,že je to velmi dobrý,milý lékař a hlavně k dětem se chová báječne.Sestřička také,jsou bezvadní a trpělivý.

Je to výborný zubař.

Pana doktora mohu jedině doporučit,profesionál na svém místě.Ve spolupráci se svoji příjemnou a sympatickou sestřičkou jsou výborný tým.Je tam veselo a pacient zapomene i na bolest.

K panu doktorovi Zdeňkovi docházím už nějakou řádku let pravidelně 2x do roka. Myslím, že každému pacientu se věnuje s náležitou péčí a dokáže vysvětlit problém, či nedostatek a okamžitě přidá návrh na řešení. Z doslechu vím, že ten je dobrý, ten zase nejlepší, ale já jsem zde zcela spokojený a nemám žádný důvod ke stížnostem , nebo potřebu lékaře měnit.

Velice dobrý přístup k pacientům, ohleduplný, výborný přístup k dětem, humorný. Velmi dobrá kvalita práce.