Ordinace pro děti a dorost
Máchová, Mladá Boleslav

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

S pani doktorkou jsem velmi spokojena. Kdyz jsem chtela slyset druhy nazor na vec, zeptala jsem se ve vedlejsi ordinaci pana doktora Nechanickeho. Nikomu to nevadilo a ja vedela, ze si nemusim delat starosti. Pani doktorka je opravdu fajn a nemam problem kdykoliv zavolat nebo prijit pro radu.

K ostatním názorům se můžu jen přidat.Vždycky se na ní můžu obrátit o radu a vysvětlení.

Paní doktorka je skvělá,je vidět že má ráda děti,vždicky se směje a je velmi příjemná.

je skvělá,vždy samý úsměv,je vidět,že má děti ráda...doufejme,že ještě nepomýšlí na důchod,takovou stejnou bychom těžko našli

K paní doktorce chodíme celá rodina s dětmije velmi milá, vždy dokáže poradit a sestřička je to samé máme ji moc rádi.

Paní doktorka je velmi milá a ochotná. Je připavena kdykoliv podat informace a poradit i po telefonu, nevadí jí, když zavolám i během víkendu nebo večer. S dětmi to umí a má úžasný přístup.

Vždy ochotná, ráda poradí i po telefonu.