MUDr.

32300 Plzeň, plzeňský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

• velmi dobrý

Moc milá paní doktorka, nemám co vytknout =) Moc milá paní doktorka, nemám co vytknout =) Moc milá paní doktorka, nemám co vytknout =)

• slabý

Já jsem tedy moc spokojená nebyla. S 2 týdny starým dítětem, se kterým jsem zatím pořádně nesměla ven, jsem čekala 40min v čekárně mezi nastýdlými dětmi. A to byla ještě ta lepší varianta, nebyl problém strávit u paní doktorky i 1,5hod. Ještě bych chápala, když se nás tam sešlo hodně, ale když má čekárnu plnou dětí a řeší věci s obchoďákem nebo jindy, v ordinačních hodinách, ještě navíc, když jste objednaní, čekáte 20min, až se vrátí v oběda...

• velmi dobrý

Milá a příjemná doktorka.

• velmi dobrý

K paní doktorce chodim už 3 roky s dcerkou.Stará se o ní už od narození.Je báječná.I dnes mohu zavolat na její privátní telefon ( třeba i o pulnoci ) a vždy mě ráda pomůže, aniž bych z rozhovoru cítila jedinou nechuť.Sestřička si pamatuje všechny základní věci z karty pacienta, ba i něco navíc.Vždy usměvavá, milá a v pohodě.Děkuji, že je máme.

• dobrý

nastoupila jsem u paní doktorky se synem nedavno,a zatím jsem spokojená,nejen s paní doktorkou ale i se vždy usměvavou sestřičkou, a jak tu někdo psal že paní doktorka posílá na odborná vyšetření, které by mohla přeci ošetřit sama...to vás tedy nechápu,já měla dříve doktorku která právě nikam neposílala,a věřte že lepší je 10xposlat,než jednou neposlat,jistota je jistota...hlavně u dětí,takže váš komentář mě nijak neodradil...spíše naopak

• dobrý

Jsem spokojeni s pristupem i jednanim.Nejhorsi je ze ted uz budu muset koncit jelikoz mi je 19.

• velmi dobrý

jsem max. spokojená..s léčbou..i s přístupem:-)J.

• velmi dobrý

K paní doktorce chodím už s dětma už 19 let a jsem s ní velice spokojená. Je vstřícná, vždy v dobré náladě, vždy poradí a pomůže. Sestřička je velice sympatická a ochotná. Paní doktorku můžeme jen doporučit

• velmi dobrý

Mam tri deti. Chodim s nimi k pani doktorce vic jak 15 let. Kdyz bylo memu synovi 19 let, tezko se smiroval s tim, ze musi pani doktorku Baliharovou vymenit za nekoho jineho :)

Vzorná péče