Mgr.

Zdeňka Bajgarová

Psycholog

Kontaktní informace

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • Vzdělání: Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, se specializací v klinické psychologii. V současnosti také dokončuji postgraduální vzdělání v oboru Pedagogická psychologie na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity.
  Absolvovala jsem dva systematické psychoterapeutické výcviky – výcvik v Gestalt psychoterapii a výcvik v tanečně pohybové psychoterapii.

  Zkušenosti: Pracuji jako odborný asistent na Pedagogické fakultě JU, vyučuji psychologii a působím také ve Vysokoškolské poradně JU.

  Zaměření: Zaměřuji se zejména na terapii dospělých a dospívajících, poskytuji rovněž výchovné poradenství rodičům dětí s nejrůznějšími obtížemi. Vycházím z teorie a praxe Gestalt psychoterapie, takže věnuji pozornost i snům a tělovému prožívání. Poznatky z výcviku tanečně pohybové psychoterapie využívám k propojování tělesného a psychického světa klientů. To může být velmi prospěšné těm, kteří se potýkají s nějakým psychosomatickým onemocněním.

Nemoci

 • životní krize
 • psychické obtíže
 • obtíže ve vztazích
 • psychosomatické obtíže

Services

Soukromé psychologické poradenství a terapie

Kanovnická 11, 370 01 České Budějovice, jihočeský

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů
Zdeňka Bajgarová
Zdeňka Bajgarová
Psycholog
České Budějovice
Dobrý den, sezení u psychologa určitě pomoci mohou, důležitý je ale také názor Vašeho syna na věc - jestli by on sám chtěl chodit. S pozdravem Zdenka Bajgarová

Žádné názory

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první, kdo Mgr. Zdeňka Bajgarová ohodnotí.

Přidejte vlastní názor