Prokišova 7, České Budějovice
Soukromé psychologické poradenství a terapie (mapa)

Psychologické poradenství • od 500 kč

Psychoterapie • od 500 kč

Vzdělání: Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, se specializací v klinické psychologii. V současnosti ...

• životní krize
  • psychické obtíže
  • obtíže ve vztazích

Na profilu tohoto specialisty nejsou žádné názory

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první.

Přidejte vlastní názor

Psychologické poradenství

Soukromé psychologické poradenství a terapie

Psychoterapie

Soukromé psychologické poradenství a terapie

Na profilu tohoto specialisty nejsou žádné názory

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první.

Přidejte vlastní názor

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Zdravím, paní magistro,

jsem celoživotně pracovně neúspěšná, v současné době jsem v evidenci uchazečů o zaměstnání a už svému životu nerozumím, nemám na něj odpověď, řešení, svůj problém řeším sama, i když jsem vdaná a dochází mi síly. Pročetla jsem si, co léčíte, jaké problémy a potřebovala bych vaší pomoc. Chtěla bych se k vám objednat. Jak to lze?

Dobrý den,
    v této odpovědi Vám nesmím zaslat kontaktní údaje, ale pokud zadáte moje jméno do googlu, naleznete moje webové stránky spolu s telefonickým kontaktem, tak se prosím ozvěte!
    S pozdravem
    Zdenka Bajgarová

Mgr. Zdeňka Bajgarová

• Dobrý den,chtěla bych vás poprosit o radu,mám syna 15 let,má atopický ekzém,již ho má 6 let,velmi ho to trápí a nemá se ani trošku rád,připadá si kvůli tomu škaredý,dříve mu vadil atopický ekzém,ale nyní mu vadí kvůli tomu i celkový vzhled,je hodně přecitlivělý a vše si hodně bere např:že mu nejde matematika,ale zase mu jde perfektně angličtina,říkám mu že mu nemůže jít všechno,ale řeším to že dochází na doučování k lektorce,celou dobu se mu snažím já i jeho dvě sestry dodávat sebevědomí,ale nepomáhá to,jsem rozhodnutá domluvit termín u psychologa,aby docházel třeba pravidelně,ale chtěla bych se zeptat,myslíte si že by mu to mohlo pomoci?tolik bych si přála aby měl sebevědomí a měl se rád a byl šťastný a netrápil se.Moc děkuji za odpověď.Veronika

Dobrý den, sezení u psychologa určitě pomoci mohou, důležitý je ale také názor Vašeho syna na věc - jestli by on sám chtěl chodit. S pozdravem Zdenka Bajgarová

Mgr. Zdeňka Bajgarová

• životní krize