Mgr.

Zdeňka Bajgarová

Psycholog

Kontaktní informace

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • Vzdělání: Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, se specializací v klinické psychologii. V současnosti také dokončuji postgraduální vzdělání v oboru Pedagogická psychologie na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity.
  Absolvovala jsem dva systematické psychoterapeutické výcviky – výcvik v Gestalt psychoterapii a výcvik v tanečně pohybové psychoterapii.

  Zkušenosti: Pracuji jako odborný asistent na Pedagogické fakultě JU, vyučuji psychologii a působím také ve Vysokoškolské poradně JU.

  Zaměření: Zaměřuji se zejména na terapii dospělých a dospívajících, poskytuji rovněž výchovné poradenství rodičům dětí s nejrůznějšími obtížemi. Vycházím z teorie a praxe Gestalt psychoterapie, takže věnuji pozornost i snům a tělovému prožívání. Poznatky z výcviku tanečně pohybové psychoterapie využívám k propojování tělesného a psychického světa klientů. To může být velmi prospěšné těm, kteří se potýkají s nějakým psychosomatickým onemocněním.

Nemoci

 • životní krize
 • psychické obtíže
 • obtíže ve vztazích
 • psychosomatické obtíže

Služby

Soukromé psychologické poradenství a terapie

Prokišova 7, 370 01 České Budějovice, jihočeský

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
Zdeňka Bajgarová
Zdeňka Bajgarová
Psycholog
České Budějovice
Dobrý den, sezení u psychologa určitě pomoci mohou, důležitý je ale také názor Vašeho syna na věc - jestli by on sám chtěl chodit. S pozdravem Zdenka Bajgarová

Žádné názory

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první, kdo Mgr. Zdeňka Bajgarová ohodnotí.

Přidejte vlastní názor