Mgr.

Zdeňka Bajgarová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Petr Havlík
Petr Havlík
U Tří lvů 294/4, České Budějovice
..myslím si, že každý lékař, který dokáže být "" komunikačně blízko pacientovi, chápat v danou dobu jeho stav… Více

Kateřina Šuleřová
Kateřina Šuleřová
U Tří lvů 294/4, České Budějovice
Nejlepší psycholog všech dob. Vystřídala jsem opravdu hodně odborníků , ale takhle skvělý nikdo nebyl. Z ordinace… Více

Taťána Šindelková
Taťána Šindelková
U Tří lvů 294/4, České Budějovice
S paní doktorkou jsem velmi spokojený, vždy mi dokázala pomoci. Více

Kristýna Drozdová
Kristýna Drozdová
Psychiatr, Psycholog
Havlíčkova 34a, Jihlava

Kateřina Bartošová
Kateřina Bartošová
Psycholog, Psychoterapeut
Havlíčkova 34a, Jihlava
Velmi příjemná paní magistra. Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů do další činnosti a více a více spokojených klientů Více

Zkušenosti a dovednosti

• Vzdělání: Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, se specializací v klinické psychologii. V současnosti také dokončuji postgraduální vzdělání v oboru Pedagogická psychologie na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity.
    Absolvovala jsem dva systematické psychoterapeutické výcviky – výcvik v Gestalt psychoterapii a výcvik v tanečně pohybové psychoterapii.

Zkušenosti: Pracuji jako odborný asistent na Pedagogické fakultě JU, vyučuji psychologii a působím také ve Vysokoškolské poradně JU.

Zaměření: Zaměřuji se zejména na terapii dospělých a dospívajících, poskytuji rovněž výchovné poradenství rodičům dětí s nejrůznějšími obtížemi. Vycházím z teorie a praxe Gestalt psychoterapie, takže věnuji pozornost i snům a tělovému prožívání. Poznatky z výcviku tanečně pohybové psychoterapie využívám k propojování tělesného a psychického světa klientů. To může být velmi prospěšné těm, kteří se potýkají s nějakým psychosomatickým onemocněním.

Nemoci

• životní krize
  • psychické obtíže
  • obtíže ve vztazích
  • psychosomatické obtíže

Služby

Soukromé psychologické poradenství a terapie

Prokišova 7, 370 01 České Budějovice, jihočeský

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
Zdeňka Bajgarová
Zdeňka Bajgarová
České Budějovice
Dobrý den, sezení u psychologa určitě pomoci mohou, důležitý je ale také názor Vašeho syna na věc - jestli by on sám chtěl chodit. S pozdravem Zdenka Bajgarová

Žádné názory

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první, kdo Mgr. Zdeňka Bajgarová ohodnotí.

Přidejte vlastní názor