Mgr.

Zdeňka Bajgarová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Vlasta Roušalová
Vlasta Roušalová
U Tří lvů 4, České Budějovice
Paní doktorka V.Roušalová je výborná lékařka, chodím k ní již více než 5let. Mně móc pomohla a klaním se před… Více

Petr Havlík
Petr Havlík
U Tří lvů 294/4, České Budějovice
..myslím si, že každý lékař, který dokáže být "" komunikačně blízko pacientovi, chápat v danou dobu jeho stav… Více

Kateřina Šuleřová
Kateřina Šuleřová
U Tří lvů 294/4, České Budějovice
Nejlepší psycholog všech dob. Vystřídala jsem opravdu hodně odborníků , ale takhle skvělý nikdo nebyl. Z ordinace… Více

Kateřina Bartošová
Kateřina Bartošová
Psycholog, Psychoterapeut
Havlíčkova 34a, Jihlava
Velmi příjemná paní magistra. Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů do další činnosti a více a více spokojených klientů Více

Kristýna Drozdová
Kristýna Drozdová
Psychiatr, Psycholog
Havlíčkova 34a, Jihlava

Zkušenosti a dovednosti

• Vzdělání: Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, se specializací v klinické psychologii. V současnosti také dokončuji postgraduální vzdělání v oboru Pedagogická psychologie na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity.
    Absolvovala jsem dva systematické psychoterapeutické výcviky – výcvik v Gestalt psychoterapii a výcvik v tanečně pohybové psychoterapii.

Zkušenosti: Pracuji jako odborný asistent na Pedagogické fakultě JU, vyučuji psychologii a působím také ve Vysokoškolské poradně JU.

Zaměření: Zaměřuji se zejména na terapii dospělých a dospívajících, poskytuji rovněž výchovné poradenství rodičům dětí s nejrůznějšími obtížemi. Vycházím z teorie a praxe Gestalt psychoterapie, takže věnuji pozornost i snům a tělovému prožívání. Poznatky z výcviku tanečně pohybové psychoterapie využívám k propojování tělesného a psychického světa klientů. To může být velmi prospěšné těm, kteří se potýkají s nějakým psychosomatickým onemocněním.

Nemoci

• životní krize
  • psychické obtíže
  • obtíže ve vztazích
  • psychosomatické obtíže

Služby

Soukromé psychologické poradenství a terapie

Prokišova 7, 370 01 České Budějovice, jihočeský

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
Zdeňka Bajgarová
Zdeňka Bajgarová
České Budějovice
Dobrý den, sezení u psychologa určitě pomoci mohou, důležitý je ale také názor Vašeho syna na věc - jestli by on sám chtěl chodit. S pozdravem Zdenka Bajgarová

Žádné názory

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první, kdo Mgr. Zdeňka Bajgarová ohodnotí.

Přidejte vlastní názor