Mgr.

Psycholog

Kontaktní informace

Zkušenosti a dovednosti

• Vzdělání: Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, se specializací v klinické psychologii. V současnosti také dokončuji postgraduální vzdělání v oboru Pedagogická psychologie na Pedagogické fakultě Jihočeské univerzity.
    Absolvovala jsem dva systematické psychoterapeutické výcviky – výcvik v Gestalt psychoterapii a výcvik v tanečně pohybové psychoterapii.

Zkušenosti: Pracuji jako odborný asistent na Pedagogické fakultě JU, vyučuji psychologii a působím také ve Vysokoškolské poradně JU.

Zaměření: Zaměřuji se zejména na terapii dospělých a dospívajících, poskytuji rovněž výchovné poradenství rodičům dětí s nejrůznějšími obtížemi. Vycházím z teorie a praxe Gestalt psychoterapie, takže věnuji pozornost i snům a tělovému prožívání. Poznatky z výcviku tanečně pohybové psychoterapie využívám k propojování tělesného a psychického světa klientů. To může být velmi prospěšné těm, kteří se potýkají s nějakým psychosomatickým onemocněním.

Nemoci

• životní krize
  • psychické obtíže
  • obtíže ve vztazích
  • psychosomatické obtíže

Services

Soukromé psychologické poradenství a terapie

Kanovnická 11, 370 01 České Budějovice, jihočeský

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů
Psycholog
České Budějovice
Dobrý den, sezení u psychologa určitě pomoci mohou, důležitý je ale také názor Vašeho syna na věc - jestli by on sám chtěl chodit. S pozdravem Zdenka Bajgarová

Žádné názory

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první, kdo Mgr. Zdeňka Bajgarová ohodnotí.

Přidejte vlastní názor