Psycholog Více

České Budějovice 1 adresa

Psychologické poradenství • Od 500 Kč

Psychoterapie • Od 500 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Od 500 Kč

Od 500 Kč

Soukromé psychologické poradenství a terapie

Vzdělání: Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, se specializací v klinické psychologii. V současnosti ...

Léčené nemoci

• Životní krize
  • Psychické obtíže
  • Obtíže ve vztazích
Zobrazit všechny léčené nemoci

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Mgr. Zdeňka Bajgarová? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Zdravím, paní magistro,

jsem celoživotně pracovně neúspěšná, v současné době jsem v evidenci uchazečů o zaměstnání a už svému životu nerozumím, nemám na něj odpověď, řešení, svůj problém řeším sama, i když jsem vdaná a dochází mi síly. Pročetla jsem si, co léčíte, jaké problémy a potřebovala bych vaší pomoc. Chtěla bych se k vám objednat. Jak to lze?

v této odpovědi Vám nesmím zaslat kontaktní údaje, ale pokud zadáte moje jméno do googlu, naleznete moje webové stránky spolu s telefonickým kontaktem, tak se prosím ozvěte!
S pozdravem
Zdenka Bajgarová

Mgr. Zdeňka Bajgarová

Dobrý den,chtěla bych vás poprosit o radu,mám syna 15 let,má atopický ekzém,již ho má 6 let,velmi ho to trápí a nemá se ani trošku rád,připadá si kvůli tomu škaredý,dříve mu vadil atopický ekzém,ale nyní mu vadí kvůli tomu i celkový vzhled,je hodně přecitlivělý a vše si hodně bere např:že mu nejde matematika,ale zase mu jde perfektně angličtina,říkám mu že mu nemůže jít všechno,ale řeším to že dochází na doučování k lektorce,celou dobu se mu snažím já i jeho dvě sestry dodávat sebevědomí,ale nepomáhá to,jsem rozhodnutá domluvit termín u psychologa,aby docházel třeba pravidelně,ale chtěla bych se zeptat,myslíte si že by mu to mohlo pomoci?tolik bych si přála aby měl sebevědomí a měl se rád a byl šťastný a netrápil se.Moc děkuji za odpověď.Veronika

Dobrý den, sezení u psychologa určitě pomoci mohou, důležitý je ale také názor Vašeho syna na věc - jestli by on sám chtěl chodit. S pozdravem Zdenka Bajgarová