Purkyňova 552, Nymburk
Soukromá ordinace dětského lékaře

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Pozná co vám je, už pomalu mezi dveřmi, čas od času nepříjemnej, ale na druhou stranu asi nejlepší volba z Nymburka.
Myslím, že je to člověk, se kterým se dá domluvit

Velmi dobrý lékař, rozhodně nejlepší ve městě.

velmi laksní přístup k pacientům.

U tohoto lékaře jsem byla s malou již několikrát a žádný problém nebyl. Nemohu si stěžovat. Dostala jsem doporučení od maminky také malého dítěte a tyké spokojenost.

K panu doktorovi jsem chodila od malička do mých 18 let. Vždy mi pomohl s jakýmkoli problémem. Ať se jednalo o angínu, chřipku či mé problémy se štítnou žlázou. Kdyby nebylo jeho, tak by se na to ani nepřišlo. Vždy jsem se u něho setkala s milým přístupem a přehledem. Od dveří ví, kdo jste a s čím asi jdete :-). Nikdy nenastala situace, že bych mu nevěřila nebo mě nějak odradil svým chováním a přístupem.

velmi dobrý lékař

já jsem s ním spokojená. kdykoliv jsem něco potřebovala jako třeba návštěvu doma nebo o víkendu papíry do nemocnice, byl ochotný, ale mám kamarádku která ho nemůže ani cítit. je k ní nepříjemný a neuznává její názory na očkování když má hodně nemocnýho syna. on se prostě nemůže líbit všem

je to ten nejlepší doktor,kterého znám, a ten kdo tam psal,že mu dává ne chřipku Duomox,by se měl pořádně podívat na krabičku s názvem.Duomox jsou antibiotika a ty se na chřipku nedávají a to pan doktor rozhodně ví.Když se vam to nezdá,tak od něj odejděte.Je zajímavý,že když je tak hrozný,jak tady píšete,že má největší obvod na okrese!!!!!!

Rozhodně nedoporučuji vzhledem k jeho laxnímu přístupu k pacientům. Tenhle člověk upřednostňuje novorozence a nedbá na pořadí pacientů. Pokud přijdete do ordinace, bude na vás koukat nedůvěřivě a s největší pravděpodobností vám nebude vaše popisované příznaky věřit.

ze vsech pediatru je znam tim, ze antibiotika dava, az kdyz fakt musi