Sam. ordinace PL pro dospělé
č.d. 320, Pec pod Sněžkou

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Pana doktora znám z Trutnova z pohotovostní služby.
Pán doktor je opravdu velmi dobrý člověk a lékař v jedné osobě což se také nevidí běžně.
Pan doktor tu medicínu dělá poctivě vždy ku prospěchu nemocného pacienta a hodně mladých lékařů by si měla vzít z pána doktora příklad protože být lékařem je poslání.
Janina Maagová

Jsem u p. Vrtaly už dlouhou dobu a nemohu si vůbec na nic stěžovat. Prostě SUPER !!!! Neměnil bych....

pan doktor je úpně v pohodě a normální chlápek. Aspoň se s nim dá normálně lidsky popovídat narozdíl od některých namyšlených doktorů. Ohledně léčby mě vždy pomohl. Jen na okraj každý doktor dělá chyby i ten největší profík, bohužel jsou to jen lidé. V případě, že je někdo nespokojen, může zvolit jiného doktora. Pro mě dobrej řízek a ochotnej,

Dle mého názoru a zkušeností pan doktor Vrtala ordinuje a ošetřuje své registrované i neregistrované pacienty mimo ordinační hodiny, tedy ve své volném čase a popkud má jen trochu času, tak je nikdy neodmítá.
Myslím si, že ordinace umístěná v rekreační oblasti a zvláště v horské oblasti
je velice náročná. Dr. Vrtala musí zajíždět za svými pacienty v každé roční době a někdy zvláště v zimě je to velice náročné, jak na psychiku, tak i na fyzickou kondici.

Pana doktora Vrtalu už znám jako vynikajícáho lékaře a obětavého člověka se zlatým srdcem po mnoho let.
Který jiný z lékařů by ryskoval své vlastní zdraví a dorazil ve vánici k akutnímu případu na běžkách?
Pane doktore mnohokrát Vám s celou rodinou za vaši příkladnou péči z celýho srdce děkujeme.
Bohouš Mašek.

Pracoval jsem v Peci pod snežkou pouze krátce, ale k panu doktorovi jsem občas musel. A myslím že byl v pohodě. Pravda nevím jaký je při vážnějších problémech, ale třeba i po telefonu když jsem potřeboval radu byl vždy ochotný a v pohodě. Já myslím že na horské podmínky dělá hondě. Jirka

Po přečtení hodnocení mám pocit že čtu o někom jiném...je opravdu smutné že všichni kritici se schovávají v anonymitě.Možná by to vážení stálo za zamyšlení,nemyslíte?Ono kritizovat dá daleko menší práci než chválit.Naše zkušenosti jsou za víc než deset let velmi dobré,a ať se podívám na přístup i na odborné znalosti.Nevím který lékař by vám dal své telefonní číslo a byl vám k dispozici takřka kdykoliv.Já osobně žádného jiného neznám.Sama pracuji s lidmi a vím jaké to je...Možná by to chtělo vžít se občas do kůže toho druhého.Lékaři jsou pořád jen lidmi a ne Bohy.Přeji Vám pane doktore a všem pacientům pevné zdraví a věřte že těch spokojených je jistě víc.
P.Schwaningerová

Doktor, který nepozná, že pacient prodělá v jeho přítomnosti infarkt nebo v dalším případě pacient, který má žloutenku a p. Vrtala jí má za jarní únavu, a pacient žloutenku přechodí, díky bohu bez následků, tak takový "DOKTOR" by neměl léčit zvířata, natož lidi...

To se to lehce kritizuje. Ale nikdo neocení, že je doktor na mobilu 24hodin denně. O víkendu, o svátcích, po pracovní době...Dojíždí za pacienty na chalupy. Na to by se vám leckdo vysral. Takže se stěžovatelé proberte. A příště to řekněte z očí do očí nebo se aspoň podepište. S pozdravem dcera Lucie.

lékař super na svém místě.Kdykoliv osloven,vždy ochoten ve dne i v noci. Za jeho lskavou péči po několik let mu děkují diabetici ze severních čech.