Soukromá stomatologická ordinace
Jiráskova 629, Roztoky

"Práce" pana doktora mne stála jeden zub, celková cena 18000,-, doba zákroku 5 měsíců. Shodný zákrok jsem měl u jiného zubaře během 2 návštěv za 14 dní. Nejhorší přístup co se nápravy vlastní chyby týče s jakým jsem se setkal. Zkuste panu doktorovi něco vytknout a uvidíte jak změní tvář a přístup. Když jsem mu reklamoval jeho zákrok tak se mi dokonce snažil vnutit názor, že mi vyvrtal zub a vyjmul nerv na mé vlastní přání (takový milovník bolesti opravdu nejsem).Na takové lidi nemám žaludek.
Jsem rád, že už se s takovým člověkem nemusím zabývat. Na úrovni pana doktora dnes ordinuje v podstatě každý lepší zubní lékař, ceny má pražské a to i v Roztocké ordinaci. Zkouší co si může dovolit. Termín objednání je min 4-6 týdnů, u současného zubaře 1-4 dny. Udělal jsem chybu, stálo mne to zub, spoustu peněz, nepříjemností a času, ale alespoň jsem se poučil. Profesní čest u tohoto pana doktora nečekejte. Svým chováním kazí bohužel čest poctivým a kvalitním doktorům.

Rozhodne nejlepsi zubni lekar, ktereho jsem kdy byl. O te doby, co jsem potkal pana Trefneho uz me zuby netrapi. Vse mi vzdy perfektne vysvetlil, naucil me konecne cistit si zuby, takze k nemu vlastne uz chodit nemusim. Opravdu ocenuji lidsky a mily priatup jeho i jeho sestry, ktery je v dnesni dobe opravdu vzacny

Byla jsem dnes u pana doktora Trefného poprvé (na doporučení) a musím říci, že jsem se ještšě nesetkala s lepším přístupem lékaře k pacientovi. Pan doktor je pečlivý, profesionální, lidský a rozhodně jeho ceny nejsou předražené. Naopak. Je opravdu znát, že mu v první řadě záleží na pacientovi. Mohu jen doporučit, je skvělý.

Nejlepší zubař, jakého jsem kdy poznala. Pečlivý, ochotný, milý. Za jeho práci si raději připlatím, než chodit k někomu, kdo zuby úplně svojí "péčí" zlikviduje. A že takových zubních lékařů je....

Rozhodně nejlepší zubař, u kterého sem kdy byl. Profesionál a dobrý člověk. Doporučuji! Vždy mě vyslechl a odvedl kvalitní práci za skvělou cenu!

Pan doktor Trefný je nejlepší zubní lékař u kterého jsem kdy byla. Je velmi milý, ochotný a důkladně také dbá na preventivní péči, na což mnoho zubařů kašlě, jelikož by tak v budoucnosti přišlo o příjem. Vše vysvětlí předem, do ničeho Vás nenutí. Ordinace je vybavena na nadstandartní úrovni. Také si na Vás najde dostatek času a svou praci nikdy neodflákne. Od té doby, co mě pan doktor naučil zubní hygienu, nemám žádné problémy. Vřele doporučuji!

Paní Marie P. (10/10), jestli dobře počítám 4 + 17 = 21 zubů, to je celkem polovina z celkového počtu zubů, co člověk má. Pokud Vám dr.musel takový počet špatných zubů během jednoho roku opravit, asi zubům moc nedáte. Pak se ani nedivím, že vás opravy stojí tolik peněz. Nebo se mýlím? Jinak pan dr.je výborný, milý, ochotný.

Diky, jste nejlepší zubař u kterého jsem byl.

Také k němu ráda chodím, pravda, všechno vysvětlí předem

Prvně v životě jsem se dostal do ruk odborníka, snad ve všech směrech. Bohužel jsem z těch kteří tuto odbornou péči potřebují, Pan doktor mi vždy před zásahem vše podrobně vysvětlil a potom velice pečlivě a s lidským přístupem konal. Objevil mi cca tři kazy, které mi jeho předchůdce nenašel.Výbava ordinace je na vysoké úrovní a výhled do zahrady uklidnuje :-)
Prostě se vůbec nedivím, že takový odborník má dostatek spokojených pacientů.Ona to je taky totiž nekdy poradná dřina.