Okružní 2160, Nymburk
Soukromá ordinace interního lékaře (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Pan doktor je naprosto skvělý. Je komunikativní, vše Vám podrobně vysvětlí, má zájem, poradí. Odborník na 100%. K pacientovi přistupuje vždy komplexně, tedy nesoustřeďuje se jen na konkrétní zdravotní problém. A je takový ohromně lidský, u něj nemáte pocit, že jste jen u doktora v bílém plášti. Návštěva v jeho ordinaci je vždy milá, příjemná, málokdy chodím s takovým dobrým pocitem k lékaři jako k panu doktoru Šubrtovi :-). Kéž by všichni lékaři byli alespoň z poloviny jako on.

Skvělý lékař a člověk
nikoho neodmítně a každému pomůže

K panu doktorovi chodím již léta a s jeho péčí jsem naprosto spokojen, je to milý člověk a navíc odborník jak má být. Dokáže poradit i s problémy z jiného oboru.
Jeho ordinaci navštěvuji s radostí.
Mohu ho vřele všem doporučit, v ordinaci vládne vždy jen příjemná atmosféra..

Tady u pana doktora jsem tak trochu na rozpacích. Jako odborník je snad dobrý. S přístupem k pacientům se mi ale zdá, tak trochu bez zájmu řešit problémy nás pacientů. Možná je to dáno přepracovaností, osobními starostmy, nebo "profesionální slepotou". Nedokáži posoudit. Jako odborníka jej ale doporučuji.