Praktický lékař pro dospělé
Žižkova 1051, Pacov

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

příjemný a vstřícný pan doktor, oceňuji jeho důsledné vyšetření, které provádí mnohdy pečlivěji než odborný lékař (!) a hlavně milá a ochotná sestřička, která vždy ráda vyjde vstříc, i ,když je objednáno hodně pacientů a také poradí- jen tak dále ...

V minulém hodnocení jsem mylně uvedl "že mi pan doktor napsal málo bodů za můj úraz."
Velice se mu tímto omlouvám jelikož zmíněné body nejsou v jeho kompetenci ale ošetřujícího lékaře který mě prováděl operaci v pelhřimovské nemocnici.

Chtěla bych pochválit novou sestřičku u tohoto pana doktora a vzkázat jí, aby zůstala pořád tak hodná příjemná.

Dobrý lékař ale při mém úrazu mě napsal málo bodů a tudíž mi pojišťovna vyplatila nenší finanční ohodnocení.Dodnes mám násladky tohoto úrazu.Jinak jsem s ním celkem spokojený.

S panem doktorem jsem spokojená, když si neví rady, rád pošle k odborníkovi a to si na něj cením, protože nic nezanedbá. S ohledem na ostatní praktiky ve městě mohu jen doporučit.

Je to člověk.. vlastně lékař, kterému na pacientech záleží.

Dobrý

Velmi dobrý lékař, velice příjemné a inteligentní chování. Pochvala i pro sestřičku, velice rychlá a šikovná.

já ho beru,je lidský

Celkem dobrý lékař slabší průměr, pomalejší, alibista