Ord. specialisty - interní ambulance
Milinovského 1393, Hořovice

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Ord. specialisty - interní ambulance Jiný

Jsem velmi spokojená s mudr.Zdenkem Pavlisem. Vynikající přístup k pacientům, podrobné vyšetření, komunikace a léčení.

Umístění: Ord. specialisty - interní ambulance Jiný

Moc chci touto cestou pochválit jak pana doktora i sestřičku.Byl jsem v nemocnici v Hořovicích na kolonoskopii 18.6.2020 ve 12:00.Velmi vstřícný a profesionální přístup .Jedná se o ne zrovna příjemné vyšetření ale vše bylo zvládnuto velmi bravurně.Moc děkuji, kéž by bylo více takových sehraných profesionálů . Paní sestřička byla ochotná a vstřícná od začátku už při domluvě termínu a pak i s panem doktorem před samotným vyšetřením.Po vyšetření mi bylo vše podrobně vysvětleno s dalším doporučením.Mám možnost srovnání s nemocnicí v Berouně.I když to mám do Berouna 15 km a do Hořovic 45 km radši pojedu do Hořovic.V Berouně jsem byl neskutečně odbyt nejmenovanou paní doktorkou na stejném oddělení.Všem můžu jen doporučit.Kéž by naše zdravotnictví mělo více takových lidí ve svých řadách . Ještě jednou velký dík

MUDr. Zděnek Pavlis, je skutečně bezpochyby skvělý lékař.

30.04.2020 mě v Hořovické nemocnici na interním oddělení p. Dr. Zdeněk Pavlis, vyšetřoval gastroskopickou metodou a v jeho podání toto celé invazivní vyšetření pomocí gastroskopu zaváděného přímo do jícnu a žaludku, bylo za 5 až 8 minut hotové. Měl jsem z tohoto vyšetření velké obavy, ale díky p. Dr. Pavlisovi vyšetření proběhlo profesionálně, rychle, bezbolestně a nakonec s pozitivní výsledkem na negativní nález, tedy vše je naprosto v pořádku. Nikdy jsem se nesetkal s tak úžasným internistou, kéž by takových jako jen p. Dr. Pavlis, bylo více.

Jestli někdy budu něco potřebovat nejen v gastrointestinálních oblastech, obrátím se už jedině na něj. Je to lékař s neskutečně dlouhou a kvalitní praxí, který je na svém místě a svoji práci dělá srdcem i duší, který dělá čest medicíně a složené přísaze. Takových lékařů jako je p. MUDr. Zděnek Pavlis, by bylo třeba více. Mohl by všechny učit. :-) Děkuji mu za jeho péči a pomoc. Děkuji Vám moc p. Dr. Pavlisi.

Nemocnice Hořovice, Interna - Gastroskopie - 30.04.2020.
S pozdravem, Ondřej Štochl.

Skvělý, vstřícný, ochotný. Co víc dodat. Vždy poradí a pomůže. Byla jsem u něj i na kolonoskopickem vyšetření. Byl úžasný. Děkuji.

Rozhodně výborný lékař a též výborný jako člověk.Mojí rodině již několikrát zásadně pomohl, obětavě došel až do mojí domácnosti, když manželovi hrozil septický stav při 40 °C horečky.Pomohl synovi, mně, švagrovi i synovci.Obětavý internista, který nikoho nenechá za dveřmi, jde za problémem a zajímá se o věc až do vyřešení každého problému.I potom.Ano, stále se vzdělává.Dělá čest lékařskému stavu i přísaze.

Výborný pan doktor. O pacienta se zajímá, je pečlivý. Je velice příjemný a ochotný. Nepodceňuje příznaky a pošle na další vyšetření. Je to opravdu člověk na svém místě.

Velmi příjemné, uctivé chování ke klientele. Rozsáhlé znalosti i mimo svou odbornost a snaha vždy pomoci. Je patrné, že pan doktor stále dynamicky rozšiřuje své vědomosti a o medicínu se aktivně zajímá, čímž zkvalitňuje péči o zdravotní stav pacientů. Mě osobně výrazně pomohl, zatímco mi v místní nemocnici několikrát chybně diagnostikovali zcela zásadní a život ohrožující stav.

Je to velmi dobrý specialista, byl jsem u něho 2x na endoskopii, snímal mi polypy, vzhledem k mému zdravotnímu stavu, pohybuji se jen s chodítkem mi vychází všemožně vstříc. Dík za vše Ing Karel Matějka Zbiroh 159.

Velmi dobrý lékař, odborník na svém místě.

Velice dobrý.manželovi pomoh na 100%