J. E. Purkyně 270/5, Most
Ord. lékaře specialisty - ortopedie

Nerudova 598/15, Lom
Ord. lékaře specialisty - ortopedie

Umístění: Ord. lékaře specialisty - ortopedie Bolest pravé paže

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktoru Novákovi
za jeho příjemné jednání i odbornou pomoc, kterou mi před ním
několik lékařů nebylo schopno poskytnout. Jsem v jeho péči již více let a vždy jsem byla s jeho ošetřením i jednáním spokojena.

Maminka (75 let) se u pana doktora léčí delší dobu. Nakonec ji doporučil výměnu kloubu. Operovat měl pan doktor. Maminku objednali mimo pořadí, protože se uvolnilo místo. Pan doktor ten den operoval jiné pacienty, což je samozřejmě omluvitelné, protože pacient vypadl jinému lékaři. Pan doktor přišel v nemocnici za maminkou a omluvil se, že operaci nebude provádět a pokud bude moci přijde se na průběh operace podívat. Jestli tam byl nevím, neví to ani maminka, protože celou operaci prospala. Po 14 dnech jsem byla s mamčou vyndat stehy u pana doktora v ordinaci. Před ordinací byla spousta pacientů. Mamince jsem pomáhala se svléknout, takže jsem byla v ordinaci spolu s ní. Sestřička byla velice příjemná. Na pana doktora si také nemůžu stěžovat, k mamince se choval hezky a se zájmem. Vyptával se ji velmi pozorně.
Pana doktora jsem viděla poprvé a mám z něho i ze sestřičky dobrý dojem. Vzhledem k tomu, kolik bylo před ordinací pacientů obdivuji jeho trpělivost. Doktor má léčit nemocné a to on dělá.

Na pana doktora si nemuzu vubec stezovat je to ten nejlepsi ortoped, mam problemy s kolenem a on je ke me velice laskavy a to jsem mlada abych mela problemy s kolenem a on presto je na me mily, hodny, pozorny. nikdy bych nevymenila pana doktora!! je uzasny.

Byli jsme poslány k panu doktorovi, aby vyšetřil malého chlapečka. Malej byl do doby, než se setkal s tímto doktorem v pohodě, lekáře neřešil. Ovšem po návštěve dr.Nováka má přímo z doktorů trauma. Nelidský přístup, jak ke starým (babička ho navštěvovala), tak i k dětem. Arogant jedním slovem, pokud má vyšetřovat lidi, má se k nim také dle toho umět chovat. Pan doktor by s jeho přístupem měl raději pracovat někde mimo lidi. Nespokojenost a to přitom není v našem kraji jediný ortoped...

Jsem si jistý, že v téhle republice chybí dozor nad lékařema. Protože někdo, kdo má v rukou zdraví pacienta, by měl být pořád k pacientovi pozitivní a chovat se kněmu jako k zákazníkovi. A zákazníkovi nejen že prodáváte své služby, ale vyslechnete si s čím má problém a co ho trápí a diskutujete. A chápu, že se v týdnu může stát, že se jeden den nakupí starosti a stresy. V tom případě, by ale v době nternetu, měl pan doktor vyvěsit, dnes se neordinuje, a přeobjednat pacienty. Měl by mít na mysli, že tohle není práce typu Já ředitel, vy poslouchejte, ale typu Já lékař, vy respekt ke mně a Vy pacient, já respekt k Vám. Rozumím, že má starosti. Když se vžiju do situace, že jdu na sál a tam operuju člověka, tak musím dát respekt všem lékařům. Ale čím jsem starší, tím se víc a víc ujišťuju, že v každé profesi jde o osobnost. Jestli je někdo výborný lékař, ale bez citu a někdy i bez zájmu o hlubší prozkoumání věci, předepisuje postupy vklidu, bez zájmu o pacienta, tak je to špatný podnikatel-lékař. Výhodou tohoto systému je, že si to takový lékař může dovolit, protože nemocní lidé jsou zoufalý, a zoufalý lidé se často nebrání a je jich dost a většinou jsou zticha.

Pred nekolika dny jsem si precetla nekolik spatnych nazoru na pana doktora.Bohuzel jsem jim neverila a objednala jsem se.Kdyz jsem mu rekla o svych potizich s rukou,zeptal se me-a co mi stim???A ja na to-to je docela blba otazka ne??Doktor se ke me choval jako k petiletymu harantovi.Rekl mi ze s takovou diagnostikou nemam u neho co delat.A ja na to,ze nejsem preci odbornik a tudis nevim ke komu mam presne jit.A to me k nemu poslala ma obvodni doktorka!!Naznacil ze vsichni lidi v cekarne jsou blbci a ja taky..S placem jsem se vracela zpatky domu..Chovani nevichovance.vubec nema uctu k lidem...dlouho jsem se nesetkala s takovim chovanim..

Na pana doktora nedám dopustit, léčím se u něj léta, vždycky mi pomohl a na sestřičky si taky stěžovat nemohu.

Byla jsem u pana doktora po prvé se synem (14 let) a šla jsem tam ohledně doléčení syna po úrazu. Pan doktor syna důkladně vyšetřil, zjistil, že má jednu nohu o trochu kratší, hned ho poslal na rentgen, napsal požadavek na speciální vložku do boty. Obdivuji pana doktora za jeho profesionalitu.

Byla jsem u něj 2x, jednou s achillovkou a jednou s ramenem, jediné co mi bylo doporučeno u achillovky odseknout kost a konec a to jsem na rentgenu nic neměla a nateklé to také nebylo, takže jsem dostala 3 injekce a tím léčba skončila, s ramenem to bylo stejné, také injekce, nedoporučuji, žádné pořádné vyšetření. Nakonec mi pomohla fyzioterapeutka. Jinak co se týče jeho povahy, ano působí nepříjemným dojmem, ale to vem čert, kdyby léčil a ne že, když vás někde něco bolí, tak je to váček a musí se dát injekce… IS Most

Já osobně si na pana doktora nemohu vůbec stěžovat, po žádné stránce. Je to odborník na svém místě,navíc sympatický se skvělým přístupem. Díky jeho skvělé práci nemám už druhý den po operaci žádné bolesti. Neměli byste hledět jen na charakterové vlastnosti, ale především na jeho kvality, jako doktora, ty jsou dle mého názoru nejpodstatnější =).