Navštívila jsem pana doktora po delší době a musím říci, že se velmi změnil, naštěstí k lepšímu.
Je ochotný, komunikativní, dokáže poradit a pochopit, i sestřička byla moc příjemná a ochotná.Chválím!

Bez komentaře fiktyvní lékař zadarmo je dráhy.

Mám s tímto lékařem dlouhodobě ty nejlepší zkušenosti. Je nejen lidsky příjemný ale i odborně na výši (pokud to mohu jako laik posoudit). Alespoň v mém případě nikdy nic nezanedbal a vždy léčil lege artis. Názor, že nepozná rýmu od chřipky a na všechno dává ATB je prostě směšný.

Pan doktor je milý, to je jeho plus, v léčbě ale asi zůstal někde v minulosti. Doživotní vzdělávání mu asi nic moc neříká, sám jsem od něj neodešel snad jinak než s antibiotiky.
Přitom všude se píše, jak je nutné s nimi šetřit, náš pan doktor je píše jak kapky do nosu.
Škoda, že mu nedochází, že škodí nejen svým pacientům ale lidstvu obecně a to nemluvím o přírodě.

Po předcházejících zkušenostech s jinými obvodními lékaři považujeme za štěstí, že patříme právě k panu MUDr. Nevrklovi. Kvalita práce jeho ordinace zaslouží nejlepší ohodnocení. Jsem velmi spokojen. Jde o velmi pozorného a pečlivého lékaře, který má velmi příjemné jednání, pacienta pozorně vyslechne a opravdu se snaží maximálně pomoci. Ochotně a podrobně cokoliv vysvětlí. Sestra je rovněž velmi příjemná a ochotná. Jsem velmi spokojen, nemám co vytknout a neměnil bych.
Richtr

Po vlastních zkušenostech musím konstatovat,že snad všechna pozitvní hodnocení musejí pocházet z rodinné přízně tohoto pána.
Přístup velmi laxní,proč dělat vyšetření a odběry, když je to drahé a zbytečné.
Hlavně že nezapomenou zkasírovat, to je nejdůležitější. M.Svobodová

Nedávno jsem navštívila pana doktora a musím říci, že mi opět pomohl. Je to velice zkušený lékař a dobrý praktik.

Souhlasím, velká spokojenost. Jsem ráda, že máme v Rožmitále tak dobrého doktora.

Jsem s ním spokojený.

Zatím mezi lékaři, u nichž jsem byl registrován, se mi jeví jako nejlepší. Má velmi dobrý přístup k lidem.