Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresa

Městské zdravotnické zařízení Rožmitál pod Třemšínem
Komenského 646, Rožmitál pod Třemšínem 26242
Městské zdravotnické zařízení Rožmitál pod Třemšínem logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Specialisté

Názory o lékařích (3)

Obecné skóre

  D
  Ověřený profil
  MUDr. Jan Brodníček Jiný

  Personál zcela jistě nejnepříjemnější v okolí.Pozdrav je tu asi sprosté slovo..Mohli by si uvědomit,že nejen oni,ale i pacient má právo na slušné jednání. Chyběl nám opakovaně pocit kontaktu. Ne s počítačem ale s pacientem.Jako by jim člověk za to nestál.Doktor když už náhodou v ordinaci sedí, přijme jen zdravé pacienty,pokud je vám špatně, nechoďte, do ordinace. Minimálně rok tedy " ordinuje" hlavně přes telefon. Nechápeme k čemu pak je ta údajná výhoda, že je i plicní,za zamčenými dveřmi.Jak se asi takhle zkontroluje tlak,nechápem. Pokud je vám špatně vemte si Paralen, při zhoršení volejte rychlou,hlavně sem nechoďte.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Ověřený profil
  MUDr. Jan Brodníček Onemocneni

  Nejlepší lékař, jakého jsem zažila. Erudovany, ochotný a obetavy. Naprosto mimořádný přístup k pacientovi. Děkuji za něj.

  Ověřený profil
  MUDr. Jan Brodníček Jsem diabetik,astmatik a různé potíže.

  Vysoce odborný, na to že je mladý,příjemný,vše vysvětlí,poradí.Když si neví rady,ihned zařídí a objedná k odborníkovi.Stále vylepšuje ordinaci o přístroje.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu