Městské zdravotnické zařízení Rožmitál pod Třemšínem

Městské zdravotnické zařízení Rožmitál pod Třemšínem

Komenského 646

26242 , Rožmitál pod Třemšínem , středočeský

• Přemysl Bartoš

Praktický Lékař, Internista, MUDr.

• Na pozdrav "Dobrý den" odpověď "No nazdar". Co sem napsat,když na srdci a na jazyku je toho hodně? Snad už jen to že k němu už nejdu!!!!!! Léčení na dálku a pak skončit 14 dní v nemocnici, jen proto že sem byl údajně zdráv...nemam slov!!!

• Vždy mi pomohl,nebo poslal spárvnému odborníkovi. Je to dobrý lékař.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Petr Ulík

Zubař, MUDr.

• Opravdu nejlepší pan doktor s lidským přístupem.Je dobře ,že je v Rožmitálu.
      Díky Pane Doktore

• Svoje kladné hodnocení na tohodle doktora jsem už tady prezentoval a oba můstky,které mi zhotovil,dobře slouží už dlouhé roky.K minulému kritickému příspěvku jen 2 technické poznámky : o zuby se přichází EXTRAKCÍ a ne resekcí.A dobu do nasazení můstku na obnažené zuby určují výrobní termíny zubní laboratoře.Takže autor kritiky všem předvedl svoje IQ, nedosahující ani úrovně programátoru Tatramatky a ošetření u "mastičkáře" je pro něj nadbytečný luxus.Je dobře,že uvolnil místo jiným!

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Zdeněk Nevrkla

Praktický Lékař, MUDr.

• L

Navštívila jsem pana doktora po delší době a musím říci, že se velmi změnil, naštěstí k lepšímu.
      Je ochotný, komunikativní, dokáže poradit a pochopit, i sestřička byla moc příjemná a ochotná.Chválím!

• Bez komentaře fiktyvní lékař zadarmo je dráhy.

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Jan Brodníček

Praktický Lékař, Plicní Lékař, MUDr.

• Umístění: Městské zdravotnické zařízení Rožmitál pod TřemšínemSlužby: Onemocneni

Nejlepší lékař, jakého jsem zažila. Erudovany, ochotný a obetavy. Naprosto mimořádný přístup k pacientovi. Děkuji za něj.

• Umístění: Městské zdravotnické zařízení Rožmitál pod TřemšínemSlužby: Jsem diabetik,astmatik a různé potíže.

Vysoce odborný, na to že je mladý,příjemný,vše vysvětlí,poradí.Když si neví rady,ihned zařídí a objedná k odborníkovi.Stále vylepšuje ordinaci o přístroje.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře