Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (3)

MUDr. Jan Brodníček Jiný

Personál zcela jistě nejnepříjemnější v okolí.Pozdrav je tu asi sprosté slovo..Mohli by si uvědomit,že nejen oni,ale i pacient má právo na slušné jednání. Chyběl nám opakovaně pocit kontaktu. Ne s počítačem ale s pacientem.Jako by jim člověk za to nestál.Doktor když už náhodou v ordinaci sedí, přijme jen zdravé pacienty,pokud je vám špatně, nechoďte, do ordinace. Minimálně rok tedy " ordinuje" hlavně přes telefon. Nechápeme k čemu pak je ta údajná výhoda, že je i plicní,za zamčenými dveřmi.Jak se asi takhle zkontroluje tlak,nechápem. Pokud je vám špatně vemte si Paralen, při zhoršení volejte rychlou,hlavně sem nechoďte.

MUDr. Jan Brodníček Onemocneni

Nejlepší lékař, jakého jsem zažila. Erudovany, ochotný a obetavy. Naprosto mimořádný přístup k pacientovi. Děkuji za něj.

MUDr. Jan Brodníček Jsem diabetik,astmatik a různé potíže.

Vysoce odborný, na to že je mladý,příjemný,vše vysvětlí,poradí.Když si neví rady,ihned zařídí a objedná k odborníkovi.Stále vylepšuje ordinaci o přístroje.

Kontakt

Komenského 646, Rožmitál pod Třemšínem 26242 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR