Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Městské zdravotnické zařízení Rožmitál pod Třemšínem

Komenského 646

26242 , Rožmitál pod Třemšínem , středočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  D
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Jan Brodníček Jiný

  Personál zcela jistě nejnepříjemnější v okolí.Pozdrav je tu asi sprosté slovo..Mohli by si uvědomit,že nejen oni,ale i pacient má právo na slušné jednání. Chyběl nám opakovaně pocit kontaktu. Ne s počítačem ale s pacientem.Jako by jim člověk za to nestál.Doktor když už náhodou v ordinaci sedí, přijme jen zdravé pacienty,pokud je vám špatně, nechoďte, do ordinace. Minimálně rok tedy " ordinuje" hlavně přes telefon. Nechápeme k čemu pak je ta údajná výhoda, že je i plicní,za zamčenými dveřmi.Jak se asi takhle zkontroluje tlak,nechápem. Pokud je vám špatně vemte si Paralen, při zhoršení volejte rychlou,hlavně sem nechoďte.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Jan Brodníček Onemocneni

  Nejlepší lékař, jakého jsem zažila. Erudovany, ochotný a obetavy. Naprosto mimořádný přístup k pacientovi. Děkuji za něj.

  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Jan Brodníček Jsem diabetik,astmatik a různé potíže.

  Vysoce odborný, na to že je mladý,příjemný,vše vysvětlí,poradí.Když si neví rady,ihned zařídí a objedná k odborníkovi.Stále vylepšuje ordinaci o přístroje.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu