ORL ordinace
Josefská 25/27, Brno

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Pan doktor je podle mého názoru opravdu výborný lékař. Měla jsem tinnitus v uších, stála jsem např. doma u hrčící ledničky, ale slyšela jsem jen to hrozné praskání a šustění v uších a myslela jsem si, že se snad už zblázním. Pak mi pan doktor předepsal vasodilatační infúze a nějaké léky k tomu a můžu říct, že už 9 let mám pokoj a užívám si to, že mě žádný sluchový problém už neobtěžuje. O alkoholu ve spojitosti s ním jsem nikdy neslyšela, ale před ním byl na tomto místě lékař, který skutečný alkoholik byl. Předepsal mi laserové ošetření krku a když mi to prováděl, nebyl stavu stát rovně, protože byl opět silně pod vlivem alkoholu. Trnula jsem, aby mi nezasvítil třeba do oka.. byla jsem ráda, že na jeho místo nastoupil MUDr. Zdeněk Mechl, kterého si nemůžu vynachválit.

K panu doktorovi jsem s hlasivkama a ušima chodila před porodem dost často.Nevěděla jsem ale,že má tokový problém.Docela mě to mrzí,protože mě pan doktor opravdu vyhovoval.Nerada měním doktory a po poslední zkušenosti na URL u nejmenované doktorky bych nerada měnila pana doktora.Měla jsem týden zánět ucha a nakonec jsem se rozhodla jít jinam,protože mi pan doktor po telefonu zdělil,že je nemocen.Třeba bal,nebo to bylo alkoholem,ale pro ty lidi co mají problém se vláčet přes celé Brno,tak si zavolejte!!!Jelůa jsem teda k jiné doktorce a koukala na to ucho,jako by to nikdy vživotě neviděla...no k ní už nikdy v životě.Proto prostřednictví téhle stránky přeji panu doktorovi hoooodně sil,aby boj s alkoholem vyhrál,i když bojuje asi hodně dlouho,ať to nevzdává a vráti se nám v pořádku,protože jemu,co se týče léčení,tak jemu věřím..:-).Tak pane doktore,zmužte se a nakopejte alkoholu zadek..a pořáááádně...!!!!Pan doktor asi dělá neplechu a chápu to rozhořčení lidí,ale nesuďte nikoho,když jste jeho život nežiliů..:-(.Nikdy nevíte,co za tím opravdu je.Ale pro změnu,je pravda,že já bych si taky nemohla dovolit příjít nalámaná do práce,tak si toho pane doktore važte,že s tím zatím ještě nikdo nikam nešel.Držim pěsti K.

dobrý den,pana doktora znám už velice dlouho a mohu jen říct že je člověku špatně a těžko na duši když si čte vaše záporné hodnocení.. vůbec nic o něm nevíte,,pan dokotr je oprvadu výborný mě i mé rodině pomohl,není sice materiální typ,nevyzná se v moderní technice ale co se týče medicíny a teorie je opravdu výborný!!
ano s alkoholem měl problémy..ale proč se ho někdo nezeptá proč??nevýte nic jestli se mu nezabila dcre nebo manželka? hm? sáhněte si prosím do své duše.. podotýkám měl problémy několik let už velmi úspěšně abstinuje a del let abstinence se už o něm nedá říct alkoholik. pobírá léky je po dvou operacích zad (plotének).. a nemá to z chlastu jak tu píšete a na operaci zad byl z důvodu zlomení páteře při lyžování!! spousty z vás kdyby se Vám něco takového stalo by jste si nechali napsat hned plnej invalid. důchod... ale on ne.. je velice hodný,že je někdy protivný a vstane prdelí vzhůru, kdo ne? pro pacienty udělá první poslední a věřte že je opravdu ceněný a dokotři v nemocnicích si jej pořád váží.. Ti kteří ho znají.. a vykazování?? zkuste někdy dělat tolik úředničiny a zamotáte se do toho tak... že nebude vědět kudy kam.. jen tak mimochodem zajděte se podívat i k jiným lékařům třeba k vaší obvodačce... personál milý, hodný, na to co musí zvládat.. a neodbornost? k čemu je to soukromý sektor a je pod odboným dohledem lékaře a upozornuji ze v ordinaci nemůžete pracovat jako automechanik a dělat zdr. bratra.. to nelze,musí být splněny semináře,ovládat zákl zdr. péči,zákroky.. ikdyby na to byl pouze kurs.. zas tak jednoduché to není jak se zdá být..a tolik odbornosti pro asistenty není aby se to nemohli naučit! a vše se musí dokládat papírově české lék. komoře! vím to protože vlastním taktéž ordinaci,co léky? které se tam dostávají a stejně tak i všude jinde? v lekárně by jste museli hradit i recept ale u spousty lékařů neplatíte nic pouze reg.polatek a léky dostanete ihned na místě aby jste neodbíhaly a hradí te pouze reg popl. který se stejně vykazuje takže mi lékaři z toho nemáme nic..za Mě ano,je to dobrý lékař i člověk. nepřemlouvám pouze říkám pravdu.musíte posoudit sami.

Pan doktor Mechl je pečlivý diagnostik, je rázný, ale korektní. Není to žádný alibista, byla jsem u něj mnohokrát s akutními potížemi a vždy jeho zhodnocení situace se ukázalo jako správné. Na rozdíl od jiných lékařů, kteří krčili rameny, no, ono to přebolí...

chodím k panu doktorovi pravidelně, alkohol z něj nikdy cítit nebyl, i když jsem slyšela, že problémy míval, znalosti má vynikající a dokáže problémy hbitě řešit. Jeho asistent sice není erudovaný, ale věřte, že po několika vyzkoušená píchne infuzi i cvičená opice. A panu asistentovi to jde lépe než kdejaké sestřičce s diplomem. Chápu, že lidé si stěžují na všelijaké věci, ale to co pan doktor ví a jak to použije při léčbě je to nejdůležitější. Dlouho měl problémy se zády, takže aby vůbec měl nějkou dovolenou, musí si občas napsat výkon na někoho, kdo tam vůbec nebyl, což není vina jeho, ale našeho nedokonalého zdravotního systému. Držím mu palce.

S panem doktorem jsem spokojená. Odborník, vždy mi pomohl. S většinou níže uvedených názorů se opravdu nestotožňuji. Doufám, že bude pan doktor ještě dlouho ordinovat

Velmi povolaný, trochu razantní, znalý

Dnes jsem byl u něj naposled. Po hodině a půl čekání přede dveřmi (už po několikáté),kde nebylo ani napsané, že dens neordinuje, jsem to již vzdal a našel nového laskavého doktora. Tento doktor sice léčí, ale nenaslouchá vašemu problému. Slyší první půlku vaší věty a pak už ho nezajímá jak váš problém pokračuje. Nesnáším doktory, kteří ví přesně kde vás bolí a ještě jste mu ani neřekli dobrý den a přesvědčuje, že zrovna tady vás to bolet nemůže.

Achjo, tak jsem se tam opět trmácel zbytečně, už chápu:(.

Tak vám nevadí že pan doktor ordinuje opilí, kolikrát ráno si ředí krev infuzemi aby vystřízlivěl, motá se a neví která bije, věřím že jinak by to byl výborný lékař, pověst měl dobrou, ale nyní. Nechápu vás. Ani nevíte že hygiena se tady raději vyhýbá,má pochopení, já však nikoliv. Pokud si myslíte že su zlá, budiš,a el ten vječný bordel ve zdravotnictví mi už leze docela na nervy,zvláště když lékař chlastá. Mimochodem tohle je jen začátek,jako zdravotníku se mi z toho dělá na nic, pacienti za panem doktorem jezdí z daleka a jeho ordinace je skoro stále zavřená, už jsem takle na chodbě potkala spoustu babiček o hůlce, kterým se cesta do Brna zrovna nevyplatila.Až
bude na dveřích napsána výměna počítačů, nebo jsem na sále, nebo jsem nemocen, nebo služební cesta, není to úplně pravda.A proč se panu doktorovi tak mstím, mám své vlastní důvody a taky nesnáším nespravedlnosti.