Zdeněk Jandovský, zubař Týn nad Vltavou

MUDr. Zdeněk Jandovský

Zubař

Sakařova 755, Týn nad Vltavou
Stomatologická ordinace

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

2.5

K panu zubaři jsem chodila celý život, dnes je mi 26 let a teprve po přestupu k jinému lékaři mi poprvé někdo udělal rentgen zubů. V nové ordinaci se nestačili divit, kolik problémů pan Jandovský neřešil, neodhalil, případně sám aktivně způsobil. Sestavili mi plán na opravu všech kazů, které jsou skryté pod plombami, a dalších problémů včetně zánětu u kořene zubu v dásni, který vznikl po neodborné instalaci arsenové vložky. Dohromady to vychází na 11 návštěv a zhruba 35 tisíc korun. Velmi děkuji, doteď jsem nevěděla co s přebytečnými penězi.

Nedoporučuji tohoto lékaře. Po několikaleté péči jsem na tom se zuby stejně jako kdybych k žádnému zubaři nechodila. Vypadávají mi plomby, lámají se mi zuby, mám několik kazů pod plombami. Přesto,že jsem chodila na pravidelné prevence, musela jsem několikrát navštívit zubní pohotovost.

Nejhorší zubař v ČR. Chodila jsem k němu do svých 15 let a díky němu dodneška nemám v horním patře kus dásně, zuby mi odmítl plombovat, že prej to udělá až budu plnoletá, takže díky tomu se mi ty kazy rozšířliy přes celý zuby a v puse množily. Díky tomuto pánovi mám tak 5 zubů bez plomb, protože díky jeho "super" péči mám všude plomby. Když jsem zubaře změnila, tak ten nový byl úplně v šoku z toho, že mi tam ty kazy vědomě nechával. Kdyby ty kazy udělal dokud to byly jen tečky, nikdy by to taky nedopadlo. A jednou mi trhal zub a to zaživa. Řekl "holka je mladá, to vydrží". Skoro jsem tam chcípla bolestí.

S tímto zubařem jsem zatím spokojena. Plomba drží a nevrže, jako se mi to stávalo u předchozího zubaře.

Příjemný ,hodný ,vztřícný ,ochotný doktor

Š

Velmi pěkně se chová k dětem, chodí k němu od mala a nikdy neměly strach, plomby nejsou žádný problém, stále drží.

Super doktor.Blomby od něho my drží již 10 let a žádný problém. V čekárně žádné fronty nemá a je velmi vstřícný, popřípadě velmi ochotný a poradí.

Jeho plomby nevydrží někdy ani týden, rozhodně nikdy ne víc než půl roku. Opravuje jen ty kazy na které ho pacient sám upozorní.
Malé kazy nespravuje vůbec.