MUDr. Zdeněk Jandovský

Týn nad Vltavou 1 adresa

Stomatologická ordinace
Sakařova 755, Týn nad Vltavou

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Nedoporučuji navštěvovat tohoto lékaře. Přístup k péči o pacienty:
Podívá se tak nějak na zuby s tím, že to vypadá to docela dobře, a to je vše. Kazy a ani jiné problémy neřeší.

K panu zubaři jsem chodila celý život, dnes je mi 26 let a teprve po přestupu k jinému lékaři mi poprvé někdo udělal rentgen zubů. V nové ordinaci se nestačili divit, kolik problémů pan Jandovský neřešil, neodhalil, případně sám aktivně způsobil. Sestavili mi plán na opravu všech kazů, které jsou skryté pod plombami, a dalších problémů včetně zánětu u kořene zubu v dásni, který vznikl po neodborné instalaci arsenové vložky. Dohromady to vychází na 11 návštěv a zhruba 35 tisíc korun. Velmi děkuji, doteď jsem nevěděla co s přebytečnými penězi.

Nedoporučuji tohoto lékaře. Po několikaleté péči jsem na tom se zuby stejně jako kdybych k žádnému zubaři nechodila. Vypadávají mi plomby, lámají se mi zuby, mám několik kazů pod plombami. Přesto,že jsem chodila na pravidelné prevence, musela jsem několikrát navštívit zubní pohotovost.

Nejhorší zubař v ČR. Chodila jsem k němu do svých 15 let a díky němu dodneška nemám v horním patře kus dásně, zuby mi odmítl plombovat, že prej to udělá až budu plnoletá, takže díky tomu se mi ty kazy rozšířliy přes celý zuby a v puse množily. Díky tomuto pánovi mám tak 5 zubů bez plomb, protože díky jeho "super" péči mám všude plomby. Když jsem zubaře změnila, tak ten nový byl úplně v šoku z toho, že mi tam ty kazy vědomě nechával. Kdyby ty kazy udělal dokud to byly jen tečky, nikdy by to taky nedopadlo. A jednou mi trhal zub a to zaživa. Řekl "holka je mladá, to vydrží". Skoro jsem tam chcípla bolestí.

S tímto zubařem jsem zatím spokojena. Plomba drží a nevrže, jako se mi to stávalo u předchozího zubaře.

Příjemný ,hodný ,vztřícný ,ochotný doktor

Velmi pěkně se chová k dětem, chodí k němu od mala a nikdy neměly strach, plomby nejsou žádný problém, stále drží.

Super doktor.Blomby od něho my drží již 10 let a žádný problém. V čekárně žádné fronty nemá a je velmi vstřícný, popřípadě velmi ochotný a poradí.

Jeho plomby nevydrží někdy ani týden, rozhodně nikdy ne víc než půl roku. Opravuje jen ty kazy na které ho pacient sám upozorní.
Malé kazy nespravuje vůbec.