Mgr.

Zdeněk Guřan

Fyzioterapeut

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Dotazy od pacientů (1)

• Máte smlouvy se zdravotními pojišťovnami?

Mám poukaz na rehabilitaci typu K. Prosím o sdělení zda máte smlouvy se zdravotními pojišťovnami a pokud ano, zda je možno se k Vám objednat. Děkuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Zdeněk Guřan

Poukaz typu K je pro rehabilitačního lékaře, nikoliv pro fyzioterapeuta - zde musíte mít FT 06. Smlouvy s pojišťovnami nemáme. Objednat se můžete emailem nebo telefonicky.
    zg.

Nám. V. Vacka 1668/15
    708 00 Ostrava, moravskoslezský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Služby

Vyšetření čelistního kloubu

• velmi dobrý

Více než 18 let jsem byl profesionální sportovec. Ve své kariéře jsem poznal mnoho fyzioterapeutů včetně týmů lidí kolem Doc. Koláře.
    Mgr. Zdeněk Guřan je opravdový odborník. Pavel Šebesta

• velmi dobrý

Pan Mgr. Guřan je opravdu skvělý. Vřele Vám doporučuji návštěvu u tohoto odborníka. Má velmi příjemný a lidský přístup. Pomohl mi s vykloubenou čelistí, která se mi krásně zpravila a nic mne nebolí. A jako bonus mne přestala bolet hlava a migréna už je také minulostí. Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených klientů:-) Kateřina V.

• velmi dobrý

Doporučuji, příjemný a profesionální přístup.

• velmi dobrý

moc příjemný člověk s profesionálním přístupem.

• velmi dobrý

Doporučuji !!! Profesionální po všech směrech !

• dobrý

Bezkonkurenční !

• velmi dobrý

Byl jsem s ním velmi spokojen.Vždy se mi snažil pomoci a vyřešit moje zdravotní problémy.

• velmi dobrý

Doporučuji.Jeho přístup je profesionální,vždy se snaží pomoci.

• dobrý

doporučuji!