Mgr.

Zdeněk Guřan verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• S

Více než 18 let jsem byl profesionální sportovec. Ve své kariéře jsem poznal mnoho fyzioterapeutů včetně týmů lidí kolem Doc. Koláře.
    Mgr. Zdeněk Guřan je opravdový odborník. Pavel Šebesta

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Lenka Nevřelová
    Lenka Nevřelová
    B. Martinů 812, Ostrava
    Skvělý odborník - po ní jsem už nenašla tak dobrou rehabilitaci. Škoda, že jsem se stěhovala :-( Více

Anna Hajduková
    Anna Hajduková
    Chirurg, Fyzioterapeut
    Zednická 2/1109, Ostrava
    Chodila jsem k paní rehabilitační na rehabilitace se zády a velice mi pomohla :-) Doporučuju :-) Více

Peter Koliba, Csc.
    Peter Koliba, Csc.
    Gynekolog, Porodní asistentka, Fyzioterapeut
    17. listopadu 595, Ostrava
    Milý, vstřícný a zodpovědný lékař. Kéž by tak přistupovali k pacientům všichni lékaři jako pan docent Koliba. Mohu… Více

Lenka Jůzová
    Lenka Jůzová
    Stavební 994/5, 70800 Ostrava- Poruba, Ostrava
    Paní Lenka Jůzová je člověk na svém místě a doporučoval bych ostatním lékařům paní Jůzovou navštívit, ať vidí zdravý… Více

Irina Chmelová
    Irina Chmelová
    17. listopadu 1790/5, Ostrava
    Skvělá lékařka. Zasloužila se o to, že po vážné nehodě mohu opět úplně normálně používat obě ruce. Více

Zkušenosti a dovednosti

• fyzioterapeut
    • rehabilitační a fyzikální medicína

Služby

Fyzioterapie Mgr. Zdeněk Guřan, Ostrava

Nám. V. Vacka 1668/15, 708 00 Ostrava, moravskoslezský

Vyšetření čelistního kloubu

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Zdeněk Guřan
    Zdeněk Guřan
    Ostrava
    Poukaz typu K je pro rehabilitačního lékaře, nikoliv pro fyzioterapeuta - zde musíte mít FT 06. Smlouvy s pojišťovnami nemáme. Objednat se můžete emailem nebo telefonicky.
    zg.

Hodnocení pacientů

• S

Mgr. Zdeněk Guřan je opravdový odborník. Pavel Šebesta

• Pan Mgr. Guřan je opravdu skvělý. Vřele Vám doporučuji návštěvu u tohoto odborníka. Má velmi příjemný a lidský přístup. Pomohl mi s vykloubenou čelistí, která se mi krásně zpravila a nic mne nebolí. A jako bonus mne přestala bolet hlava a migréna už je také minulostí. Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených klientů:-) Kateřina V.

• Doporučuji, příjemný a profesionální přístup.

• moc příjemný člověk s profesionálním přístupem.

• Doporučuji !!! Profesionální po všech směrech !

• Bezkonkurenční !

• Byl jsem s ním velmi spokojen.Vždy se mi snažil pomoci a vyřešit moje zdravotní problémy.

• Doporučuji.Jeho přístup je profesionální,vždy se snaží pomoci.

• doporučuji!