Více než 18 let jsem byl profesionální sportovec. Ve své kariéře jsem poznal mnoho fyzioterapeutů včetně týmů lidí kolem Doc. Koláře.

Nám. V. Vacka 1668/15, Ostrava
Fyzioterapie Mgr. Zdeněk Guřan, Ostrava (mapa)

Rehabilitace sportovců

Vyšetření čelistního kloubu

Mgr. Zdeněk Guřan je opravdový odborník. Pavel Šebesta

Pan Mgr. Guřan je opravdu skvělý. Vřele Vám doporučuji návštěvu u tohoto odborníka. Má velmi příjemný a lidský přístup. Pomohl mi s vykloubenou čelistí, která se mi krásně zpravila a nic mne nebolí. A jako bonus mne přestala bolet hlava a migréna už je také minulostí. Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených klientů:-) Kateřina V.

Doporučuji, příjemný a profesionální přístup.

moc příjemný člověk s profesionálním přístupem.

Doporučuji !!! Profesionální po všech směrech !

Bezkonkurenční !

Byl jsem s ním velmi spokojen.Vždy se mi snažil pomoci a vyřešit moje zdravotní problémy.

Doporučuji.Jeho přístup je profesionální,vždy se snaží pomoci.

doporučuji!

Vyšetření čelistního kloubu

Fyzioterapie Mgr. Zdeněk Guřan, Ostrava

Cena není uvedená

Rehabilitace sportovců

Fyzioterapie Mgr. Zdeněk Guřan, Ostrava

Cena není uvedená

Mgr. Zdeněk Guřan je opravdový odborník. Pavel Šebesta

Doporučuji, příjemný a profesionální přístup.

moc příjemný člověk s profesionálním přístupem.

Doporučuji !!! Profesionální po všech směrech !

Bezkonkurenční !

Doporučuji.Jeho přístup je profesionální,vždy se snaží pomoci.

doporučuji!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Mám poukaz na rehabilitaci typu K. Prosím o sdělení zda máte smlouvy se zdravotními pojišťovnami a pokud ano, zda je možno se k Vám objednat. Děkuji

Poukaz typu K je pro rehabilitačního lékaře, nikoliv pro fyzioterapeuta - zde musíte mít FT 06. Smlouvy s pojišťovnami nemáme. Objednat se můžete emailem nebo telefonicky.
    zg.

Mgr. Zdeněk Guřan

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína