Mgr.

Zdeněk Guřan

Fyzioterapeut

Kontaktní informace

• Více než 18 let jsem byl profesionální sportovec. Ve své kariéře jsem poznal mnoho fyzioterapeutů včetně týmů lidí kolem Doc. Koláře.
    Mgr. Zdeněk Guřan je opravdový odborník. Pavel Šebesta

• Fyzioterapeuti poblíž Ostrava

Zkušenosti a dovednosti

• fyzioterapeut
    • rehabilitační a fyzikální medicína

Services

pin-iconCreated with Sketch.

Fyzioterapie Mgr. Zdeněk Guřan, Ostrava

Nám. V. Vacka 1668/15, 708 00 Ostrava, moravskoslezský

Vyšetření čelistního kloubu

Máte smlouvy se zdravotními pojišťovnami?

Mám poukaz na rehabilitaci typu K. Prosím o sdělení zda máte smlouvy se zdravotními pojišťovnami a pokud ano, zda je možno se k Vám objednat. Děkuji
    Zdeněk Guřan Fyzioterapeut Ostrava
    Poukaz typu K je pro rehabilitačního lékaře, nikoliv pro fyzioterapeuta - zde musíte mít FT 06. Smlouvy s pojišťovnami nemáme. Objednat se můžete emailem nebo telefonicky. zg.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

Mgr. Zdeněk Guřan je opravdový odborník. Pavel Šebesta

• Pan Mgr. Guřan je opravdu skvělý. Vřele Vám doporučuji návštěvu u tohoto odborníka. Má velmi příjemný a lidský přístup. Pomohl mi s vykloubenou čelistí, která se mi krásně zpravila a nic mne nebolí. A jako bonus mne přestala bolet hlava a migréna už je také minulostí. Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených klientů:-) Kateřina V.

• Doporučuji, příjemný a profesionální přístup.

• moc příjemný člověk s profesionálním přístupem.

• Doporučuji !!! Profesionální po všech směrech !

• Bezkonkurenční !

• Byl jsem s ním velmi spokojen.Vždy se mi snažil pomoci a vyřešit moje zdravotní problémy.

• Doporučuji.Jeho přístup je profesionální,vždy se snaží pomoci.

• doporučuji!