Ord. praktického lékaře stomatologa
Švermova 1152/32, Litoměřice

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Dnes jsem byla u pana doktora Drahoráda, bohužel on tam není, prý je nemocný, bojím se že už by přestal pracovat, vím že je o 5 let starší než já, ale je to lékař , který prostě nemůže odejít do penze, my jeho pacienti ho máme rádi a vážíme se jeho práce, je milý, příjemný, má zlaté ruce a má velké zkušenosti, svou práci neodbývá, ani když ví , že za to nebude mít velké peníze, naopak se snaží vše zachránit a pomoci tak, aby člověk na stará kolena nechodil bezzubý, což moc "zubařů" nedělá, vidí starého člověka, nevidí ty peníze jako u doktorů co "nejedou" na pojišťovny, kde vybírají peníze už jen za to , že otevřete dveře jejich ordinace. Panu doktorovi přeji moc a moc zdraví, aby se nám vrátil. Čekáme na vás, netrpělivě

Chodím k panu doktorovi už několik let a vždy má skvělý přístup, vše se mnou konzultuje a snaží se svým pacientům vyhovět. Ví, že se bojím, tak mi vždy vrtá pomalu a nebo dá anestezii. Sestřička je také úžasná, asi nejlepší zubař, kterého jsem měla. Andrea

Bezvadný zubní lékař, který dělá vše proto, aby zachránil, co zachránit jde. Ačkoli se může zdáti být na první pohled podivínem, jeho ruce a jemnost jsou víc než zlaté. Věřím, že tu bude s námi do stovky. Neumím si představit, že bych měl chodit k jinému lékaři. Těžko za sebe jednou bude hledat náhradu. Je opravdu nejlepší a to podtrhuji.

Jako lékař mi vyhovoval jeho přístup, je takový obyčejný, nehraje si na nic nóbl, doporučili mi ho i v okolí, že ddříve dělal snad vojenského lékaře, že by měl být dobrý. Akorát ta jeho sestřička - jinak také přjemná mi píchla injekci a to zřejme takovým způsobem, že se mi (možná o kost) ulomila špička jehly a zůstala v dásni u zubu. To co následovalo se nedá pospat jinak než průser. Hned se mi tam udělala boulička, jakože váček, to jsem ale pracovně odcestovala, takže jsem se k němu nevracela, pak se mi ta to dívali jiní zubaři a nikdo nevěděl co teda, pod zubem se tvořil zánět, až jednoho napadlo to zrentgenovat, kde nalezl právě tu špičku jehly, tak mi jí vyoperoval, vytahal nervy...blbě vyčistil apod. Nakonec mi zub zachránila policejní zubařka, která je fakt Skvělá - tu tady ale nehodnotím. Podotýkám, že jehla se musela ulomit jeho sestře, protože zub se zhoršil po zákroku a od té doby až do rentgenu mi nikdo do zubu injekci nepíchal. Toť vše- stát se to může určitě to neudělali schválně.

Je to ordinace,kam jde snad každý s tou nejmenší obavou.Vždy vlídné zacházení,vždy úsměv jak sestřičky,tak lékaře.Nečeká se na chodbách jako u jiných lékařů,ale v příjemném prostředí.Vřele doporučuji a hodnocení "NEJLEPŠÍ".

Jsem největší posera,kterého kdy stomatologická praxe viděla...možná i slyšela....pracuji jako učitelka,takže vysvětluji svým žáčkům,že pan zubař nebo paní zubařka jsou naši kamarádi a že nám,vždy pomůžou od bolesti :))....každopádně kdykoliv jsem navštívila praxi pana doktora,tak jsem byla polomrtvá strachy a hned v čekárně,když mi sestřička s neodolatelným úsměvem nabízela "paní Peterková,dáte si kávu a já se nezmohla na nic jiného než na to,říct v křeči,že ne a že mnohokrát děkuji... "a spíše jsem potřebovala kyslíkovou masku,abych včas popadla dech...bojím se neskutečně...ale u pana doktora Drahoráda se přestávám bát...momentálně jsem se odstěhovala do Mostu,nerada bych měnila tak úžasného stomatologa..........všem vřele doporučuji a pan doktor má ode mne veliký dík.... :-))

Já pana doktora taky moc doporučuji. Přivedl mě k němu manžel a i když se furt stěhuju tak i přes půl republiky k němu dojedu. Je to první zubař u kterého se nebojím otevřít pusu. No bojím, ale otevřu! :-) Až zkončí tak se asi budu muset zocelit, nebo nevim :-)
Jo a veselá sestřička se usmívá pořád.. i když už jsem jí jednou málem rozdrtila ruku... :-) Strach dělá své :-) Fakt jsem nechtěla

Chodím k němu 35 let, nejlepší zacházení od sestry až po doktora. Doposud mám všechny zuby. Vždy dobrá nálada, dobrá rada, prostě pohoda. Nevím kam půjdu až skončí.

My známe pouze sestru, která nám vždy v našem soukromí dobře poradí. Myslíme si že pan doktor už lepší mít nemohl.

Co dodat Denny je Denny :-)....OK