Zdeněk Beldík, zubař Dobříš

Zubař

ul.Partyzána Svobody 141, Dobříš
Ord. prakt. lékaře - stomatologa

Umístění: Ord. prakt. lékaře - stomatologa bolesti zubu

Jsem velmi vděčná,že mám takového zubaře,jako je pan doktor Beldík.Služby u něj jsou nadstandartní.Je velmi pečlivý,trpělivý,precizní.Hodně pomáhá při zákroku jeho klidný přístup a jak vše vysvětluje.Chodíme k němu celá rodina a bojíme se okamžiku,až pan doktor zkončí.Musím také velmi pochválit sestřičku.Oběma patří můj veliký dík:-)Kusková

Dnes jsem po probděne noci zavolala do ordinace pana doktora. Sice uz nepřijíma nové pacienty(bohužel) ale po vysvětleni problemu svolil a prijal me na akutní osetreni. I když se pak ošetrření ukázalo složitější, jak jsem mu popsala, nezvolil rychlejší a jednodušší variantu o kterou jsem po telefonu žádala, protože by to nebylo účinné. Pro něho to předpokládám vyžadovalo strávit na ošetření víc času, než původně bylo dohodnuto. Pro mě to znamená dlouhodobější řešení a podotýkám pro skeptiky ani o korunu navíc než manipulační poplatek
30,-Czk.Velice přijemny pan doktor. A navic vysvětli co děla a proč. U zákroku byl klidný a to pomáhá vždy. Vim, že hodnocení neprospěje jemu, protože pacientů má předpokladám víc než dost....ale cítila jsem, že to tady musím napsat, protože jsem hodně vděčná.
Přála bych si mít takového zubaře !!!
Škoda, že už nejde se k němu dostat.

Ing.Vránová

Chodíme k panu doktorovi celá rodina! A vždy se velmi těšíme, jak se krásně prospíme na jeho křesle a probudímne se s opravenými zuby!

pan doktor je velmi vstricny..neni zas tak drahy..vsechno vysvetli..

Pan doktor je velmi milý, vstřícný , vyslechne problém, nepospíchá, odborník, nečekáme v čekárně, prostě ideální lékař jakých by mělo být více. Doporučujeme.

Super lékař velmi pečlivý a vstřícní a ení zase tak drahý !!! Kvalita služeb je nadstandartní

je super. jsem naprosto spokojená.zachránil mi mrtvý zub.

Konečně zubař, ze kterého nemám strach. Všechno detailně vysvětlí, nedělá nic, dokud tomu nerozumíte, svou práci dělá pečlivě! Za svou práci od vás nežádá horentní sumy peněz. Změnila jsem kvůli němu pojišťovnu a vůbec toho nelituji.

O

Komunikuje, vysvětluje a hlavně pomáhá. Škoda jen, že má plno, do jeho péče bych svěřil zuby celé rodiny.

Je fakt dobrej