Adresa

Ord. prakt. lékaře - stomatologa
ul.Partyzána Svobody 141, Dobříš

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ord. prakt. lékaře - stomatologa Jiný

Skvělý lékař, skvělý člověk. Tleskám... A sestřička zdatně sekunduje... Ve zkratce - zdaleka nejlepší zubař z těch osmi, co jsem měl už možnost poznat. A přeji mu mnoho zdraví...

J
Ověřený profil
Umístění: Ord. prakt. lékaře - stomatologa bolesti zubu

Jsem velmi vděčná,že mám takového zubaře,jako je pan doktor Beldík.Služby u něj jsou nadstandartní.Je velmi pečlivý,trpělivý,precizní.Hodně pomáhá při zákroku jeho klidný přístup a jak vše vysvětluje.Chodíme k němu celá rodina a bojíme se okamžiku,až pan doktor zkončí.Musím také velmi pochválit sestřičku.Oběma patří můj veliký dík:-)Kusková

V
Ověřený profil

Dnes jsem po probděne noci zavolala do ordinace pana doktora. Sice uz nepřijíma nové pacienty(bohužel) ale po vysvětleni problemu svolil a prijal me na akutní osetreni. I když se pak ošetrření ukázalo složitější, jak jsem mu popsala, nezvolil rychlejší a jednodušší variantu o kterou jsem po telefonu žádala, protože by to nebylo účinné. Pro něho to předpokládám vyžadovalo strávit na ošetření víc času, než původně bylo dohodnuto. Pro mě to znamená dlouhodobější řešení a podotýkám pro skeptiky ani o korunu navíc než manipulační poplatek
30,-Czk.Velice přijemny pan doktor. A navic vysvětli co děla a proč. U zákroku byl klidný a to pomáhá vždy. Vim, že hodnocení neprospěje jemu, protože pacientů má předpokladám víc než dost....ale cítila jsem, že to tady musím napsat, protože jsem hodně vděčná.
Přála bych si mít takového zubaře !!!
Škoda, že už nejde se k němu dostat.


Ing.Vránová


Chodíme k panu doktorovi celá rodina! A vždy se velmi těšíme, jak se krásně prospíme na jeho křesle a probudímne se s opravenými zuby!


pan doktor je velmi vstricny..neni zas tak drahy..vsechno vysvetli..


Ověřený profil

Pan doktor je velmi milý, vstřícný , vyslechne problém, nepospíchá, odborník, nečekáme v čekárně, prostě ideální lékař jakých by mělo být více. Doporučujeme.


Ověřený profil

Super lékař velmi pečlivý a vstřícní a ení zase tak drahý !!! Kvalita služeb je nadstandartní


je super. jsem naprosto spokojená.zachránil mi mrtvý zub.


Konečně zubař, ze kterého nemám strach. Všechno detailně vysvětlí, nedělá nic, dokud tomu nerozumíte, svou práci dělá pečlivě! Za svou práci od vás nežádá horentní sumy peněz. Změnila jsem kvůli němu pojišťovnu a vůbec toho nelituji.


O
Ověřený profil

Komunikuje, vysvětluje a hlavně pomáhá. Škoda jen, že má plno, do jeho péče bych svěřil zuby celé rodiny.


Došlo k chybě, zkuste to znovu