Kouřimská, Kutná Hora
Ordinace PL pro dospělé (mapa)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Ordinace PL pro dospělé

Pan Adamek je Pan Doktor na svém místě. Zbytečně necpe ATB, kde nejsou treba, je velmi pečlivý. Nic nezanedbá. Naslouchá a snaží se pomoct. Je ochotný i dojet domů. Sestra je super. Je drsná ale, ale i vtipná, s tím musejí pacienti počítat. Tvoří skvělý tým dekuji :)

Velmi neochotný ke starým lidem. Nechce psát to co paní potřebuje. Horší jednání od lékaře jsem ještě nezažila. Takový člověk by neměl ordinovat.

MUDr. Adámka oceňuji jako zkušeného, svědomitého a zodpovědného lékaře, který je ochoten pacientům naslouchat. Je lidský a je s ním i sranda. Sestra je skvělý profesionál, výborně zvládá nápor a doktorovi pacienty úžasně organizuje. Super tým!

pan Adámek je PAN DOKTOR? je to skvělý diagnostik, respektuje své pacienty, je ochotný, ke svým starým pacientům je velmi obětavý..jezdí za nimi domu i mimo ordinační hodiny ve svém osobním volnu, jelikož je velice svědomitý ...prostě stará škola, kdyby tací byli všichni lékaři v Kutné Hoře hned by se i Kutnohorská nemocnice lépe hodnotila

Velmi dobrý lékař svědomitý ochotný a člověk na svém místě.Jsem s nim velice spokojená.

navštívila jsem s nemocnou maminkou jmenovaného lékaře.pan doktor je velmi neochotný,drzý a arogantní.velmi mě zarazilo jednání k mé nemocné mamince.

S doktorovým přístupem jsem spokojen. Sestra je drsná, občas vnáší chaos, ale i tak bych řekl že tvoří dobrý team.

Pan doktor Adámek je skvělý diagnostik, obětavý jeho postoj k pacientům je kladný. Co se týče jeho sestry ta to nemá pokaždé tak jednoduché zvládnout nápor pacientů její práci hodotím také velice kladně Jana

F

raději vás pošle na 2 vyšetření navíc, než by něco zanedbal

Velmi dobrý lékař svědomitý ochotný a člověk na svém místě.