Zbyněk Valenta, praktický lékař Soběslav

MUDr. Zbyněk Valenta

Praktický lékař

Rašínova 422/II, Soběslav
Ordinace praktického lékaře

Byl vynikající lékař, velmi spolehlivý a odborník ve svém oboru. Zato Jeho nástupkyně MUDr. Veronika Tučková to je nejhorší lékařka, který mohla obvod po tak vynikajícím lékaři vzít.

Doktore myslíme na Vás!!!! Táňa

Nejlepší obvodní lékař jakého kdy Soběslav měla.Vždy usměvavý a ochotný pomoct,velice dobrý diagnostik,prostě lékař kterého si každý nemocný člověk může přát.Pane doktore co jste nám to udělal měli jsme Vás moc rádi a nikdy na Vás nezapomenem.Čest Vaší památce Dráža

Vynikající lékař a především dobrý a přátelský člověk. Nikdy na něj nezapomenu.
Eda.

Souhlasím s Táňou,byl nejlepší lékař,ale i přítel,který vždy pomohl.Bude mi moc chybět. Naďa

nejlepší z nejlepších!!!!! Už teď strašně chybí. Stále jsem chtěla to hodnocení napsat a moc mě mrzí, že jsem se k tomu nedokopala dříve. Táňa

Velmi dobrý, přátelský, obětavý.

Super doktůrek. Né že bych byl moc nemocný a stále ho potřeboval, ale když už jsem, jdu k němu rád a vím, že odejdu z 50% zdravý už jenom tou náladou kterou mě hned nakazí. Zbytek je na lécích v kterých se nikdy nezplete. Jen tak dál.

Vynikající diagnostik, obětavý, se smyslem pro humor.

Velice ochotný a věci znalí, znám několik případů kdy dokázal určit diaknosu na kterou nepřišli ani doktuři v nemocnicích