P.P Klinika Kladno a.s
Děínská 3228, Kladno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Pan doktor je velmi zkuseny lekar. Z jeho dlouhe lekarske praxe dokaze jiste posoudit zda jde o onemocneni banalni nebo naopak zavaznejsi.A kdyz slysime,ze nejsme tak moc nemocni,tak to posuzujeme jako chybu a neprofesionalitu pana doktora.Neni to pravda a pokud p. doktor posoudi, ze pacient potrebuje vysetreni specialisty urcite ho k nemu posle.

ja sem ten problem jeste nemal s panem doktorem a ze abi se spolehly na svoje telo a prirodu nepovazuju za selhani doktora a neni buch ze bi videl do kazdeho sme jen lide mozna pristup a mislim az si to precte tak ho i zmneni

Nerad se angažuji v anketách a hodnocení lidí.V tomto případě pana doktora Seidla,musím konstatovat,že je to opravdu nejhorší lékař kterého jsem ve svém životě potkal! Zůstává mi rozum stát,že mu vůbc svěřili tuto ordinaci a zdraví pacientů .V jeho úctyhodném věku by člověk očekával opravdu bohaté zkušenosti z oboru medicíny,ale bohužel opak je pravdou! Pan doktor by si měl užívat svého důchodového věku a ne pacienty ohržovat na zdraví !!! Proto jsem se rozhodl najít si jiného lékaře.

S tímto lékařem jsem nespokojena již delší dobu. Odměřený, jak tu již bylo napsáno, tváří se jako by ho vše obtěžovalo a ta zakouřená ordinace... Nepotřebovala jsem k němu často, tak jsem to neřešila. Nyní jsem ale těhotná a zjistila jsem že jsem jedla potravinu infikovanou listérií. Šla jsem tedy k němu požádat o průvodku na odběr krvi abychom zjistili zda jsem nakažená nebo ne. Doktor mě doslova vysmál a řekl že miluje takové hysterky které něco vidí v televizi a hned letí k lékaři!!! No to bylo hodně i na mě. Já nestresovala z toho že existuje jakási nemoc listérie a že jsem zrovna měla třeba sýr, šlo o konkrétní potravinu u které se to prokázalo! Nemluvě o tom jaké fatální následky může mít tato nákaza na plod pokud se nezačne ihned léčit antibiotiky. Když to tu tak ale čtu, antibiotika mi zřejmě nedá ani když se nedejbůh listérie prokáže, určitě bude stačit česnek.

Musím jenom souhlasit se vším, co je zde napsáno. Jsem na mateřské dovolené, marodní nepotřebuji, jenom se vždy rychle uzdravit. Ale přístup pana doktora je hrozný. Arogantí chování, je to nejmenší, co bych panu doktorovi prominula. Na zablokovaná záda se mám prověsit na dveřích a dostala jsem, zřejmě omylem, sílné prášky na hlavu. No není nad to, když je pomoc opravdu fundovaná:-(( Pokud by někdo pracoval tímto stylem v nějakém podniku, tak dostane padáka. Tady pan doktor může "jenom" někoho zmrzačit nebo zabít!!!

Musím bohužel souhlasit s předešlým názorem.Pan doktor je nepříjemný,arogantní již několikrát po sobě mě odmitl poslat na vyšetření,vše řeší vitaminy,česnekem a cibulí.S obyčejnou chřipkou jsem marodila přes tři týdny,protože mi nechtěl napsat antibiotika i přes to,že jsem astmatik,kterému jde vše na prudušky a nemoc se vleče déle.A co teprve nejaké alergie nebo astma se kterým se léčite od dětství?dle pana doktora jsou to výmysly a léky jsou zbytečné.Několik návštěv,pokaždé stejné.Pocity-obtežuji ho,jsem snad nemakačenko či hypochondr?Opravdu nespokojenost,nedoporučuji ani náhodou.

Tento lékař se k lidem chová jako k někomu,kdo nechce pracovat.Co by jste také chtěli od bývalého závodního lékaře? Pacienty léčí radami,aby jedli česnek a cibuli.S diagnózou je hned hotový,tudíž,že vám vůbec nic není a to i když příjdete totálně vyčerpaní díky tomu,že v noci nemůžete spát.Předepíše vám prášky na spaní,aniž by vás poslal na nějaké vyšetření zda-li nemůže být jiná příčina (stres,únava,...a i jiná,třeba i více závažná onemocnění).I jeho jednání je neprofesionální.Zajímá se i o věci do,kterých mu nic není a které vůbec nesouvisi z vaší nemocí.A i když vám už dá milostivě marodní,posílá vás do práce nedoléčené...