Zbyněk Luňáček, praktický lékař Frýdlant nad Ostravicí

MUDr. Zbyněk Luňáček

Uložit

Praktický lékař Více

17 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hlavní 88, Frýdlant nad Ostravicí
Satvamed s.r.o

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: jiné místo Jiný

Je to PAN doktor jak má být !!!! Děkuji za každou jeho pomoc a radu!!! Je pečlivý a velice ochotný !!!


K
Ověřeny pacient
Umístění: Satvamed s.r.o

Pana doktora si velmi vážím, jelikož je empatický, pečlivý, ochotně vyslechne a vše vysvětlí. Sestřičky to samé, vždy moc milé a dobře naladěné. V okolí nevím o lepším lékaři.


O
Ověřeny pacient

Pan doktor Zbyněk Lunáček je skvělý lékař i jako člověk, vždy ochotně pomůže, vysvětlí, poradí, kdykoliv přijede i když má toho moc a ještě se dále vzdělává, jsem mu moc zavázaná, nebýt jeho nevím co bych dělala, je to skvělý lékař na pravém místě a doufám že neodejde po dalším vzdělání jinam, moc by ne jen mě chyběl, také sestřičku Jarku má skvělou, která také vždy pomůže, poradí, přijede domů a je skvělý citlivý obětavý člověk, moc jim děkuji za jejich péči


D
Ověřeny pacient

MUDr. Zbyněk Luňáček je vždy velmi ochotný a vstřícný, je výborný diagnostik. Jsem jeho pacientem řadu let a jsem s jeho péčí i s péčí sester v ordinaci Satvamed velmi spokojen. Jiného bych si nevybral.


B
Ověřeny pacient

Vynikající lékař, zkušený, umí člověka vyslechnout a poradit. Vyhoví, je pečlivý a neustále se vzdělává ve svém oboru. Jsem ráda, že někoho takového tady máme.


N
Ověřeny pacient

Nejlepší obvodní lékař ... škoda, že zde v novém bydlišti není takový profesionál jako pan doktor :-(, vstupní prohlídka a panu doktorovi neunikla moje vyrážka způsobená alergií na nykl, vždy pečlivé prohlídky popřípadné doporučení pro specialistu, péče při léčbě dlouhodobého onemocnění ... všechno na výbornou


Nejlepší doktor,s jakým jsem se kdy setkala, a že jsem jich potkala dost, skvělý člověk, ochotný, vstřícný,pozorný posluchač a sestřičky? Andělé!!! A to bez nadsázky. Kdyby bylo takových v našich ordinacích více, to by mohlo naše zdravotnictví jen vzkvétat! Děkuji Vám za Vaši dlouholetou péči. Renata CH.


Ověřeny pacient

Hodný,milý,vstřícný lékař,který mě nikdy nezklamal,vždy pomohl i laskavám slovem,jsem ráda,že mohu být jeho pacinentkou-díky za všechno.


Opravdu ten nejlepší!!!!!Mladý,seriozní a výsledky nad očekávání dobré!!!!
Vážím si pana doktora a jsem vděčná,že jej máme.M.


:)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti