Praktický zubní lékař
Ignáta Herrmanna 4, Liberec

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Arogantní chování. Přišel jsem s bolestí a očekával pomoc s její úlevou, ale hned při vstupu už to tam bylo nepříjemné. Chování sestřičky nebylo o moc lepší než zubaře. Zvyšoval na mě bezdůvodně hlas a já si připadal jak kárané dítě. Když se mi vrtal v dásni a otevřené ráně, tak naprosto bez citu a musím říct, že to byly chvíle utrpení bolestí. Byl jsem u něj jako u náhradního lékaře pro akutní případy, jelikož můj lékař má dovolenou, ale po téhle nepříjemný situaci a prostředí jsem se rozhodl zákrok neabsolvovat, radši budu jíst jogurty a čekat na svého lékaře.

Umístění: Praktický zubní lékař

Už dlouho jsem nepoznala tak arogantní a nepříjemné lidi jako je p.doktor a jeho sestra! Myslím si, že jsem velmi slušný člověk a i když mi není dobře, snažím se co nejméně lékaře obtěžovat. Platíme si nemalé částky pojištění a všude chodíme de facto s prosíkem!! I kdyby byli oba sebelepší profesionálové, už nikdy bych do této ordinace nešla, chovají se tam k lidem hůř, než ke zvířatům..patrně špatné zkušenosti, ale za to my, pacienti, opravdu nemůžeme!!

Umístění: Praktický zubní lékař

Dobrý den, chodím k p.doktorovi už nějaký ten pátek a mohu jen doporučit! Kvalitně provedená práce ,bez bolesti, řekněte.. dá hned injekci.. chodí k němu i mé tři děti a žádný strach.... vřele doporučuji...a sestřička sympaťanda????

X

Totální amatér, kaz nevyčte ani z RTG. Člověk aby mu to ukazoval prstem. Za odměnu chce trhat naprosto zdravé zuby - nechápu proč. Naštěští jsem změnil zubaře, který mi dal chrup do pořádku.

Tak mi to nedalo, a musím napsat, že absolutně souhlasím s úplně prvním příspěvkem Evelyn. Tento popis pana doktora mi vyvolal úsměv na tváři, protože je to napsáno neuvěřitelně výstižně a i z mého pohledu pravdivě do puntíku. Chodím k němu od začátku SŠ a jsem s jeho prací absolutně spokojená. Vše co mi prozatím dělal je jak přibité. Klobouk dolů nad jeho prací. Jen ten přístup je opravdu studený, ale zase 100x lepší než kdyby to bylo obráceně. Začal k němu chodit i můj první syn a zatím bez problémů. Uvidíme až mu bude někdy opravdu něco dělat.

Zbyněk? Super zubař. Ikdyž mě moc rád nemá (neměl sem čas na chrup),tak já jeho jako zubaře ano. Vše mi opravil,udělal nové,má sociální cítění. Když vrtání bolí,řeknu si o anestesium,okamžitě ji dostanu a když jdu dolů na rentgen,tak mi baby říkají,že je vidět,že to plnil a dělal Zbyněk. Jinak je to myslím bývalý horolezec. Trenčan.

Vše mi udělal perfektně.

Opravdu pečlivý a znalý odborník. Mohu jen doporučit, po dřívější zkušenosti s MUDr.Prebslovou u které jsem málem přišla o chrup vím, že se tento lékař vyplatí.I finančně.

Ano,pan Dr.Zbyněk je odborník na svém místě. Pracuje zodpovědně a má vysokou odbornou úroveń. V Liberci lepšího stomatologa nenajdete. Děkuji Vám pane doktore za Vaši péči.

MUDr. Zbyněk je sice tichý, málomluvný, ale o to víc je jeho práce kvalitní. Objednací doba je téměř přesná, takže žádné dlouhé čekání.Jsem s ním spokojen.