Zubní ordinace Dentica Beauty

Zobrazit lékaře

Zubní ordinace Dentica Beauty

Koněvova 198/93

130 00 , Praha , hl. město Praha

Zubní ordinace Dentica Beauty se nachází ve Stomatologickém centru Jarov, které bylo založeno v roce 1993 v místě bývalého dětského zubního oddělení. V létě 2009 prošlo generální rekonstrukcí.V jeho prostorách se nachází 9 ordinací, v nichž je prováděna komplexní stomatologická péče pro děti i dospělé. Ve vstupním prostoru Vás uvítá recepce, v ní naleznete šatnu pro pacienty, drobné občerstvení, prodej prostředků dentální hygieny a informace.
Poskytování těch nejkvalitnějších služeb nás zavazuje neustále sledovat nejnovější technologické postupy a používat nejpokročilejší techniky pro dosažení nejlepších výsledků. Filozofie zubní ordinace Dentica Beauty je založená na hodnotách integrity, poctivé práci a spokojenosti klienta. Jedná se o základní hodnoty, kterými se řídí náš tým profesionálních zubních specialistů.
Zubní ordinace Dentica Beauty v Praze se zaměřuje na poskytování moderních a dostupných technologií. Jsme přesvědčení, že jen použitím nejnovějších materiálů a nejmodernějších zdrojů Vám můžeme zajistit optimální výsledky ve všech oblastech Vašich zubních potřeb, zejména v souvislosti s estetikou a trvanlivostí. V zubní ordinaci Dentica Beauty se snažíme překonávat očekávání našich klientů. Naším cílem je poskytovat služby, které s hrdostí budete dál doporučovat Vašim přátelům, rodině a známým. Věříme, že Váš úsměv je první věc, kterou si okolí na Vás všimne a která vyjadřuje Vaši osobnost, sebevědomý, radost a vitalitu. Chceme být partnerem pro Váš zdravý a krásný úsměv.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Klára Skalická

Zubař, MDDr.

• Všem vřele doporučuji, k paní doktorce by měla chodit celá Praha :-). Super profesionální přístup. Děkuji

• L

Paní doktorka je skvělá! Ještě nikdy jsem nezažil tak pohodovou návštěvu u zubaře! Mohu jen doporučit! Absolvoval jsem nejprve dentální hygienu - pomocí ultrazvuku a air flow mi byl odstraněn zubní kámen a pigmenty - tak čisté zuby jsem ještě neměl! :-)

• Barbora Svobodová

Zubař, MDDr.

• H
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Paní doktorka je velice milá, snaziva a opravdový profesionál. Z posledního působiště na Proseku se někam ztratila, nemohu na ni najít kontakt. Pokud ho někdo ví, ať se se mnou o něj podělí. Dekuji

• T
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Paní zubařka je skutečný odborník. Zachránila mi zub (resp. to, co mi z něj zbylo), který mi má předchozí zubařka "zmršila". Prostředí ordinace bylo velice příjemné, personál úžasný. Během zákroku, který trval téměř hodinu, jsem nepocítila žádnou bolest ani nekomfort. Tohoto zubního lékaře rozhodně doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře