O nás

Zubní ordinace Dentica Beauty se nachází ve Stomatologickém centru Jarov, které bylo založeno v roce 1993 v místě bývalého dětského zubního oddělení. V létě 2009 prošlo generální rekonstrukcí.V jeho prostorách se nachází 9 ordinací, v nichž je prováděna komplexní stomatologická péče pro děti i dospělé. Ve vstupním prostoru Vás uvítá recepce, v ní naleznete šatnu pro pacienty, drobné občerstvení, prodej prostředků dentální hygieny a informace.
Poskytování těch nejkvalitnějších služeb nás zavazuje neustále sledovat nejnovější technologické postupy a používat nejpokročilejší techniky pro dosažení nejlepších výsledků. Filozofie zubní ordinace Dentica Beauty je založená na hodnotách integrity, poctivé práci a spokojenosti klienta. Jedná se o základní hodnoty, kterými se řídí náš tým profesionálních zubních specialistů.
Zubní ordinace Dentica Beauty v Praze se zaměřuje na poskytování moderních a dostupných technologií. Jsme přesvědčení, že jen použitím nejnovějších materiálů a nejmodernějších zdrojů Vám můžeme zajistit optimální výsledky ve všech oblastech Vašich zubních potřeb, zejména v souvislosti s estetikou a trvanlivostí. V zubní ordinaci Dentica Beauty se snažíme překonávat očekávání našich klientů. Naším cílem je poskytovat služby, které s hrdostí budete dál doporučovat Vašim přátelům, rodině a známým. Věříme, že Váš úsměv je první věc, kterou si okolí na Vás všimne a která vyjadřuje Vaši osobnost, sebevědomý, radost a vitalitu. Chceme být partnerem pro Váš zdravý a krásný úsměv.
Přečtěte si více

Služby