O nás

Naše moderní zubní klinika splňuje nejvyšší hygienické standardy, ve které také najdete oddělenou sterilizační místnost. Našimi prioritami jsou maximální šetrnost, bezbolestnost a individuální přístup ke každému pacientovi. Samozřejmostí jsou krátké objednací lhůty a okamžitá domluva návštěvy. Vždy se vynasnažíme najít nejbližší termín. Garantujeme vysokou úroveň služeb za velmi příznivé ceny. Obavy nechte doma a přijďte nás navštívit.

Kliniku zastřešuje paní doktorka Ekaterina Horáková, která získala titul MSc. (Master of Science) na prestižní anglické univerzitě Warwick splněním postgraduálního programu se zaměřením na protetiku. Na klinice provozujeme též dentální hygienu.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (43)

Obecné skóre

  D
  Ověřený profil
  MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) preventivní prohlídky

  Nejlepší zubařka, pečlivá, šikovná, chápavá. Jsem ráda, že jsem na ní narazila.

  P
  MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) ošetření kořenových kanálků

  Skvělá zubařka - velmi milá, empatická, podrobně vysvětlí průběh léčby, nabídne více možností ošetření - pokud to lze. Ošetření je absolutně bezbolestné. Mám od dětství fobii ze zubaře a k paní doktorce chodím beze strachu. Zachránila mi zub, kde byl vleklý velký zánět a dle mé bývalé zubařky to byl pouze ,,citlivý krček,, Hodně dlouho jsem se nesetkala s tak skvělým přístupem, paní doktorku můžu jen a jen doporučit.

  S
  MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) ošetření zubního kazu

  Paní doktorka je skvělá v tom, co dělá. Její léčba je vždy účinná a její přístup k pacientům je opravdu profesionální. Můžete se spolehnout na to, že každá její práce bude precizní a kvalitní. Určitě doporučuji všem, kteří hledají vynikající zubařskou péči.


  M
  MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) záchovná stomatologie

  Paní doktorka Štiller je nejen perfektní profesionálka, ale zároveň i velmi vstřícná k ne zcela standardním potřebám pacientů. Velmi mi pomohla svou ochotou respektovat komplikace, které působily moje neurologické obtíže. Vynikající zubní i endodontické ošetření je samozřejmostí, stejně jako její uklidňující jednání. Mohu vřele doporučit všem, kdo mají - tak jako jsem měla já - po špatných zkušenostech v minulosti strach z komplikovaných ošetření.


  M
  MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) ošetření zubního kazu

  Kvalitní ošetření, příjemná komunikace. Výplň kazu už okolo 5 tisíc korun.


  A
  MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) ošetření zubního kazu

  K paní doktorce chodím i se svým ročním synem. Oceňuji především, že paní doktorka je velmi empatická, vstřícná, snaží se mi pomoct překonat strach navozením relaxační atmosféry. Je velmi precizní a má moderně vybavenou ordinaci. V čekárně je malý dětský koutek.


  Z
  MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) ošetření kořenových kanálků

  Pani doktorka je veľmi precízna, oproti byvalej zubarke sa venuje zubu vždy dostatočne dlho, treba si síce vyhradiť na návštevu viac času, ale stojí to za to. Ošetrenie pod mikroskopom aby sa zabezpečilo správne odstránenie zubného kazu a následne poctivá a dôsledná aplikácia výplne. Personál je veľmi milý a priateľský. Podávané informácie ohľadom ošetrení je na vysokej úrovni. Prostredie je pekné a pohodlné. Dá sa platiť aj kartou. Ceny su síce pomerne vysoké ale za odvedenú prácu a kvalitu u zubov je lepšie si priplatiť. Ak hľadáte kvalitne odvedenú prácu an zuboch ste na správnom mieste. Akútne ošetrenie stoličky aj s kanalikmi bolo za 2 týždne hotové. Inde to trvalo aj 4 mesiace. Oceňujem teda rýchlosť ošetrenia od prvého po posledné. Podstúpila som už ošetrenie 3 zubov za mesiac, kanaliky a kazy.


  V
  Ověřený profil
  MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) ošetření zubního kazu

  Paní doktorka je velmi empatická, trpělivá a ochotná cokoliv vysvětlit. Hned při první návštěvě si mě získala svou profesionalitou a lidským přístupem. Ordinaci má skvěle vybavenou, kooperace se sestřičkou je hotový koncert.
  Díky ní už se nebojím ani větších zákroků, které jsem dlouho odkládala.


  I
  Ověřený profil
  MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) mikroskopické zubní ošetření

  Paní doktorka je velmi milá, pečlivá, lidská a zodpovedná. Vždy sa snaží najst co nejlepšie riesenie, zachranit každý zub a vsetko podrobne vysvetlí. Vdaka jej péči sa už nemusím hanbit usmievat a vsima si to aj okolie :) Odporucam.


  S
  MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) ošetření zubního kazu

  Maximálna spokojnosť s profesionálnym prístupom pani doktorky. Minimálna cakacia doba (max 15 min). Veľmi pohodlné kreslo, dobre sa na ňom zaspáva :)


  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Ovenecká 78/33, Praha 170 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Pojišťovna VZP, a.s.
Související vyhledávání