Stomatologie Horáková

(21 názorů)

Stomatologie Horáková

Ovenecká 78/33, Praha 7

170 00, Praha, hl. město Praha

Naše moderní zubní klinika splňuje nejvyšší hygienické standardy, ve které také najdete oddělenou sterilizační místnost. Našimi prioritami jsou maximální šetrnost, bezbolestnost a individuální přístup ke každému pacientovi. Samozřejmostí jsou krátké objednací lhůty a okamžitá domluva návštěvy. Vždy se vynasnažíme najít nejbližší termín. Garantujeme vysokou úroveň služeb za velmi příznivé ceny. Obavy nechte doma a přijďte nás navštívit.

Kliniku zastřešuje paní doktorka Ekaterina Horáková, která získala titul MSc. (Master of Science) na prestižní anglické univerzitě Warwick splněním postgraduálního programu se zaměřením na protetiku. Na klinice provozujeme též dentální hygienu.

Naše vybavení

• Dentální hygiena

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Ekaterina Horáková

Zubař, MDDr.

• Umístění: Stomatologie HorákováSlužby: Mít důvod se zase smát ...oprava předních zubů

Strašně jsem se bála zubaře, ale paní doktorka ze sestřičkou jsou strašně příjemné vše mi vysvětlili tak že ze mně spadl veškerý strach já poprvé v životě jsem se nebaála zubaře strašně příjemné prostředí prostě doporučuji všem kdo jse bojí jako já velká spokojenost.

• N
      Umístění: Stomatologie Horáková

Moc milá, usměvavá paní doktorka, našla kontakt s mým pětiletým synem, který se bál léčit zuby.
      Vřele doporučujeme !!!

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Maria Rojowska

Zubař, MDDr.

• M
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Stomatologie HorákováSlužby: ošetření zubního kazu

Chtěla bych paní doktorce moc poděkovat za odborný a zároveň lidský přístup. Vytrhla mi zub zcela bez nepříjemných pocitů. Nedostavily se žádné komplikace, ani horečka, ani otok, ani bolest. Za mě určitě nejlepší hodnocení. Moc děkuji a těším se (opravdu :-) ) na další návštěvu!

• J
      Umístění: Stomatologie HorákováSlužby: První návštěva stomatology s dcerou

Velmi milá a usmevava paní doktorka. Vše vysvětlila, chovala se velmi hezky a profesionálně. Dceři je 15 měsíců a je dost svéhlavá, paní doktorka si s ni poradila bez potíží. Odchazela jsem s dobrým pocitem a myslim, ze i dcera se bude rada vracet, bez negativních pocitu, což jsem chtela. Paní doktorku vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře