Stomatologie Horáková

Jak to funguje?

Stomatologie Horáková

Ovenecká 78/33

170 00 , Praha , hl. město Praha

Naše moderní zubní klinika splňuje nejvyšší hygienické standardy, ve které také najdete oddělenou sterilizační místnost. Našimi prioritami jsou maximální šetrnost, bezbolestnost a individuální přístup ke každému pacientovi. Samozřejmostí jsou krátké objednací lhůty a okamžitá domluva návštěvy. Vždy se vynasnažíme najít nejbližší termín. Garantujeme vysokou úroveň služeb za velmi příznivé ceny. Obavy nechte doma a přijďte nás navštívit.

Kliniku zastřešuje paní doktorka Ekaterina Horáková, která získala titul MSc. (Master of Science) na prestižní anglické univerzitě Warwick splněním postgraduálního programu se zaměřením na protetiku. Na klinice provozujeme též dentální hygienu.

Zákroky

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MDDr. Ekaterina Vyskočilová (dříve Horáková) ošetření kořenových kanálků

Paní doktorka Vyskočilová je velmi empatická, velký profesionál. Vše probíhá v klidu, zákroky i velmi složité vždy bez bolesti, provedené pod mikroskopem. Mé kamarádce spravila přední zub, který měla více než 10 let špatný a bála se jít na zubní zákrok. Od té doby ztratila strach že zubního ošetření a zase se usmívá na svět. Mému synovi opravila profesionálně zuby. Jsme všichni vděční, že jsme objevili tuto ordinaci. Také děkujeme všem zaměstnancům, kteří se pacientům věnují s velkou vřelostí a pochopením.

Lékař: MDDr. Ekaterina Vyskočilová (dříve Horáková) ošetření zubního kazu

Paní doktorka má velmi vřelý přístup k dětem. Chodíme k ní s dcerou, která měla velký strach ze zubařů, ale postupně jej díky paní doktorce odbourává. Vše vždy pečlivě vysvětlí a společně se sestřičkou dceru podpoří tak, že vše proběhne maximálně hladce. Děkuji a velmi doporučuji, dětským pacientům obzvlášť.

Lékař: MDDr. Ekaterina Vyskočilová (dříve Horáková) ošetření zubního kazu

Cítila jsem se velmi komfortně a bezpečně, což se mi v zubařském křesle nestává. Personál velmi milý a vstřícný, interiér luxusní.

Lékař: MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) ošetření zubního kazu

Vrele doporucuji pani MDDr. M. Rojowskou a jeji sestricku! Vysoka kvalita prace, velmi prijemne prostredi, vciteni se do problemu se zuby a pomoci pri spravnem vyberu nasledne pece o ne. Poprve dokazi u dentisty opravdu relaxovat Moc Vam dekuji!

Lékař: MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) dětská stomatologie

Trpeliva pani doktorka, vnimava, klidna, profesionalni. Male dite melo strach ktery se pri komunikaci rozplynul. Tyto prvni navstevy jsou pro dite nesmirne dulezite. Velice dekuji za pristup a porady.

Lékař: MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) ošetření zubního kazu

Velmi příjemná, empatická a pečlivá paní doktorka. Skvěle vybavená ordinace, příjemná sestra i recepční. Vrtání hlubokého kazu úplně bezbolestné, vše mi bylo dopředu vysvětleno, i cenový odhad (přesný) jsem věděla dopředu. Při odvrtávání plomby použit kofferdam.

Lékař: MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) dětská stomatologie

Usmevava pani doktorka naprosto zvladla strach 6ti leteho chlapce, ktery se ted na navstevu zubare tesi.

Lékař: MDDr. Ekaterina Vyskočilová (dříve Horáková) ošetření kořenových kanálků

Nejlepší ordinace!! Paní zubařka MDDr. Horáková je hodná a pečlivá. Mají úžasný přístup k pacientům a nejmodernější technologie. Bohužel jsem prošla více jak 15ti zubaři a konečně mám tu svoji nejlepší. Raději si připlatím a budu mít zuby pořádně opravené! Než to mít zadarmo a na nic! Opravdu vřele doporučuji všem "strašpytlíkům".

Lékař: MDDr. Ekaterina Vyskočilová (dříve Horáková) Stomatologický zárkok

Nejlepší stomatologie v Praze, kterou musím vřele doporučit. Sem se určitě nebudete bát vrátit. Špičková technologie i péče.

Lékař: MDDr. Ekaterina Vyskočilová (dříve Horáková)

Byl jsem u paní doktorky na dvou zubech, sice je milá, ale jeden zákrok předního zubu mě stál přes 6.5 tis. U zadního zubu jsem tam byl na 4x a pokaždé přes 2.5 tis. Tak nevím, posuďtě sami! Navíc přední zub je udělaný tak, že je menší už na něj nedokousnu :( a na vnitřní straně má výstupek, zadní je také menší a mám tam mezeru. Budu muset najít jiného zubaře, který to opraví. Snad to ještě půjde a určitě to nebude tak drahé.

MDDr. Ekaterina Vyskočilová (dříve Horáková)

Vážený pane Paciente,
    děkuji za Vaši zpětnou vazbu. Bohužel se nemůžu vyjadřovat přímo k Vašemu zdravotnímu stavu, jen bych byla ráda, kdyby byly uvedeny veškeré informace, a to že pokud je zub menší do skusu, je připraven na protetickou práci (korunku), tato informace Vám jistě byla sdělena již před ošetřením.
    Co se týče našich zákroků vše řešíme vždy nejlépe osobně s pacientem u nás v ordinaci a vždy se snažíme najít nejlepší možnou cestu ke spokojenosti všech, ale hlavně ke zdravému chrupu pacienta.
    Věřím, že najdete doktora, který se Vašeho případu ujme a budete spokojen.
    Děkuji za Vaši dosavadní důvěru.
    Přeji Vám i Vaší rodině krásné svátky plné pohody a klidu,

EH