O nás

Naše moderní zubní klinika splňuje nejvyšší hygienické standardy, ve které také najdete oddělenou sterilizační místnost. Našimi prioritami jsou maximální šetrnost, bezbolestnost a individuální přístup ke každému pacientovi. Samozřejmostí jsou krátké objednací lhůty a okamžitá domluva návštěvy. Vždy se vynasnažíme najít nejbližší termín. Garantujeme vysokou úroveň služeb za velmi příznivé ceny. Obavy nechte doma a přijďte nás navštívit.

Kliniku zastřešuje paní doktorka Ekaterina Horáková, která získala titul MSc. (Master of Science) na prestižní anglické univerzitě Warwick splněním postgraduálního programu se zaměřením na protetiku. Na klinice provozujeme též dentální hygienu.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (32)

Obecné skóre

  Z
  Lékař: MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) ošetření zubního kazu

  Paní doktorka má velice precizní přístup, je velmi vstřícná a působí velmi profesionálně. Oceňuji, že veškeré postupy vždy vysvětlí o ochotně zodpoví všechny otázky. Po estetické stránce jsou veškeré zákroky naprosto dokonalé.
  V ordinaci je příjemné prostředí, čisto a paní doktorka je skvěle sehraná s paní instrumentářkou.
  Moc Vám děkuji za skvělou péči.

  J
  Lékař: MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) ošetření zubního kazu

  Paní doktorka mi změnila pohled na návštěvy u zubaře - je nesmírně pečlivá, vše trpělivě vysvětlí a navíc jsou u ní dříve obávané opravy plomb a další zákroky zcela bezbolestné. Doporučuji ji všude, kudy chodím. I proto možná

  T
  Lékař: MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) zubní korunky

  Vždy profesionální přístup, precizní a citlivá práce. A jako bonus skvělá komunikace i při vyšetření malých dětí.

  D
  Lékař: MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) ošetření zubního kazu

  Skvělá komunikace i kvalita poskytnuté zdravotní péče!

  T
  Lékař: MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) zubní korunky

  skvělý přístup, účinná léčba a moje kompletní spokojenost

  M
  Lékař: MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) zubní korunky

  Nikdy dřív jsem nechodil k zubaři tak rád. Vždy je to relax. Možná by to bylo ještě lepší, kdyby křeslo bylo masážní. Samozřejmě sranda. Paní zubařka a její asistenka jsou velmi milé ženy a jde jim to od ruky. Děkuji

  B
  Lékař: MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) ošetření zubního kazu

  Perfektní a profesionalní služby. Paní doktorka je moc milá, vstřícná a vše srozumitelně popisuje a vysvětluje. Práce na zubech vždy perketně a bezbolestně provedena. Kompozitní výplně nejsou na zubech vůbec poznat. Co se týče prostor, tak jsou moc hezké, moderně vybavené.

  N
  Lékař: MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) zubní vyšetření

  100% doporučuji. Do té doby než jsem přešla k paní doktorce, tak jsem měla šílený strach ze zubařů, ale paní doktorka je opravdu velmi milá, citlivá, vše vysvětlí a je velmi precizní.

  S
  Lékař: MDDr. Ekaterina Vyskočilová (dříve Horáková) ošetření kořenových kanálků

  Paní doktorka Vyskočilová je velmi empatická, velký profesionál. Vše probíhá v klidu, zákroky i velmi složité vždy bez bolesti, provedené pod mikroskopem. Mé kamarádce spravila přední zub, který měla více než 10 let špatný a bála se jít na zubní zákrok. Od té doby ztratila strach že zubního ošetření a zase se usmívá na svět. Mému synovi opravila profesionálně zuby. Jsme všichni vděční, že jsme objevili tuto ordinaci. Také děkujeme všem zaměstnancům, kteří se pacientům věnují s velkou vřelostí a pochopením.

  D
  Ověřený profil
  Lékař: MDDr. Ekaterina Vyskočilová (dříve Horáková) ošetření zubního kazu

  Paní doktorka má velmi vřelý přístup k dětem. Chodíme k ní s dcerou, která měla velký strach ze zubařů, ale postupně jej díky paní doktorce odbourává. Vše vždy pečlivě vysvětlí a společně se sestřičkou dceru podpoří tak, že vše proběhne maximálně hladce. Děkuji a velmi doporučuji, dětským pacientům obzvlášť.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Ovenecká 78/33, Praha 170 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Pojišťovna VZP, a.s.
Související vyhledávání