Stomatologie Horáková

(17 názorů)

Stomatologie Horáková

Ovenecká 78/33, Praha 7

170 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

Naše moderní zubní klinika splňuje nejvyšší hygienické standardy, ve které také najdete oddělenou sterilizační místnost. Našimi prioritami jsou maximální šetrnost, bezbolestnost a individuální přístup ke každému pacientovi. Samozřejmostí jsou krátké objednací lhůty a okamžitá domluva návštěvy. Vždy se vynasnažíme najít nejbližší termín. Garantujeme vysokou úroveň služeb za velmi příznivé ceny. Obavy nechte doma a přijďte nás navštívit.

Kliniku zastřešuje paní doktorka Ekaterina Horáková, která získala titul MSc. (Master of Science) na prestižní anglické univerzitě Warwick splněním postgraduálního programu se zaměřením na protetiku. Na klinice provozujeme též dentální hygienu.

Naše vybavení

• Dentální hygiena

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Ekaterina Horáková

zubař
    Úžasná paní doktorka, milá, příjemná. A hlavně velice profesionální. Umi s dětmi. Moderní klinika, špičkové vybavení. Mužů jen doporučit!
    Dostupný termín: po 27 kvě

• Maria Rojowska

Zubař, MDDr.

• M
      Umístění: Stomatologie Horáková

Byl jsem mile překvapen jak vrtání může být bezbolestné. Paní doktorka byla moc milá, vše mi vysvětlila a udělala krásnou výplň, která ani není poznat. Ordinace je moderně vybavená a křeslo velmi pohodlné. Zatím nejlepší zkušenost se zubním lékařem. Díky!

• J
      Umístění: Stomatologie HorákováSlužby: ošetření zubního kazu a modelace ulomeného zubu

Bude to znít úsměvně, ale u pí. doktorky jsem se cítil jako při nějaké relaxační terapii, protože jsem málem při zákroku usnul, a to bez zapřičinění nějakých "oblbováků" nebo umrtvení, prostě vše bylo prováděno s takovou péčí a precizností, že jsem mohl rozjímat, a jen čas od času reagovat na otázky, zda je vše v pořádku, a abych věděl, co se právě děje. Odcházel jsem maximálně spokojený!

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Ekaterina Horáková

Zubař, MDDr.

• N
      Umístění: Stomatologie Horáková

• J

Paní doktorce Horákové děkuji za vstřícný a trpělivý přístup k mým problémům se zuby, vše mi bylo dopodrobna vysvětleno. Ošetření probíhá ve velmi příjemném prostředí moderně vybavené ordinace. Doporučuji! J.Mládková

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře