Stomatologie Horáková

(21 názorů)

Stomatologie Horáková

Ovenecká 78/33

170 00 , Praha , hl. město Praha

Naše moderní zubní klinika splňuje nejvyšší hygienické standardy, ve které také najdete oddělenou sterilizační místnost. Našimi prioritami jsou maximální šetrnost, bezbolestnost a individuální přístup ke každému pacientovi. Samozřejmostí jsou krátké objednací lhůty a okamžitá domluva návštěvy. Vždy se vynasnažíme najít nejbližší termín. Garantujeme vysokou úroveň služeb za velmi příznivé ceny. Obavy nechte doma a přijďte nás navštívit.

Kliniku zastřešuje paní doktorka Ekaterina Horáková, která získala titul MSc. (Master of Science) na prestižní anglické univerzitě Warwick splněním postgraduálního programu se zaměřením na protetiku. Na klinice provozujeme též dentální hygienu.

Naše vybavení

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) ošetření zubního kazu

Vrele doporucuji pani MDDr. M. Rojowskou a jeji sestricku! Vysoka kvalita prace, velmi prijemne prostredi, vciteni se do problemu se zuby a pomoci pri spravnem vyberu nasledne pece o ne. Poprve dokazi u dentisty opravdu relaxovat Moc Vam dekuji!

Lékař: MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) dětská stomatologie

Trpeliva pani doktorka, vnimava, klidna, profesionalni. Male dite melo strach ktery se pri komunikaci rozplynul. Tyto prvni navstevy jsou pro dite nesmirne dulezite. Velice dekuji za pristup a porady.

Lékař: MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) ošetření zubního kazu

Velmi příjemná, empatická a pečlivá paní doktorka. Skvěle vybavená ordinace, příjemná sestra i recepční. Vrtání hlubokého kazu úplně bezbolestné, vše mi bylo dopředu vysvětleno, i cenový odhad (přesný) jsem věděla dopředu. Při odvrtávání plomby použit kofferdam.

Lékař: MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) dětská stomatologie

Usmevava pani doktorka naprosto zvladla strach 6ti leteho chlapce, ktery se ted na navstevu zubare tesi.

Lékař: MDDr. Ekaterina Vyskočilová (dříve Horáková) ošetření kořenových kanálků

Nejlepší ordinace!! Paní zubařka MDDr. Horáková je hodná a pečlivá. Mají úžasný přístup k pacientům a nejmodernější technologie. Bohužel jsem prošla více jak 15ti zubaři a konečně mám tu svoji nejlepší. Raději si připlatím a budu mít zuby pořádně opravené! Než to mít zadarmo a na nic! Opravdu vřele doporučuji všem "strašpytlíkům".

Lékař: MDDr. Ekaterina Vyskočilová (dříve Horáková) Stomatologický zárkok

Nejlepší stomatologie v Praze, kterou musím vřele doporučit. Sem se určitě nebudete bát vrátit. Špičková technologie i péče.

Lékař: MDDr. Ekaterina Vyskočilová (dříve Horáková)

Byl jsem u paní doktorky na dvou zubech, sice je milá, ale jeden zákrok předního zubu mě stál přes 6.5 tis. U zadního zubu jsem tam byl na 4x a pokaždé přes 2.5 tis. Tak nevím, posuďtě sami! Navíc přední zub je udělaný tak, že je menší už na něj nedokousnu :( a na vnitřní straně má výstupek, zadní je také menší a mám tam mezeru. Budu muset najít jiného zubaře, který to opraví. Snad to ještě půjde a určitě to nebude tak drahé.

MDDr. Ekaterina Vyskočilová (dříve Horáková)

Vážený pane Paciente,
    děkuji za Vaši zpětnou vazbu. Bohužel se nemůžu vyjadřovat přímo k Vašemu zdravotnímu stavu, jen bych byla ráda, kdyby byly uvedeny veškeré informace, a to že pokud je zub menší do skusu, je připraven na protetickou práci (korunku), tato informace Vám jistě byla sdělena již před ošetřením.
    Co se týče našich zákroků vše řešíme vždy nejlépe osobně s pacientem u nás v ordinaci a vždy se snažíme najít nejlepší možnou cestu ke spokojenosti všech, ale hlavně ke zdravému chrupu pacienta.
    Věřím, že najdete doktora, který se Vašeho případu ujme a budete spokojen.
    Děkuji za Vaši dosavadní důvěru.
    Přeji Vám i Vaší rodině krásné svátky plné pohody a klidu,

EH

Lékař: MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) Zubní ošetření

Moje nejlepší rozhodnutí za poslední rok bylo změnit zubaře a vybrat si paní doktorku Rojowskou. Do téhle ordinace budete chodit jenom s úsměvem, odnaučili mě strachu z těchto návštěv, u vrtání si stihnu dát šlofíka a odcházím v nejlepší náladě. S objednáním se vždy snaží vyjít maximálně vstříc. Moc děkuji!

Lékař: MDDr. Ekaterina Vyskočilová (dříve Horáková) Zuby

Nikdy by mě nenapadlo, že i u trhání zubů se dá relaxovat :D Nechápu jak to v téhle ordinaci dělají. Všichni jsou milí, usměvaví, ze zubaře jsem měla dobrých patnáct let fóbii, dneska tam chodím vysmátá a odtamtud ještě víc.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Maria Štiller (dříve Rojowska) ošetření zubního kazu

Chtěla bych paní doktorce moc poděkovat za odborný a zároveň lidský přístup. Vytrhla mi zub zcela bez nepříjemných pocitů. Nedostavily se žádné komplikace, ani horečka, ani otok, ani bolest. Za mě určitě nejlepší hodnocení. Moc děkuji a těším se (opravdu :-) ) na další návštěvu!