Stomatologie Horáková

(12 názorů)

OBJEDNEJTE SE K NÁM NA DENTÁLNÍ HYGIENU DO KONCE MĚSÍCE A ZÍSKEJTE BALÍČEK DENTÁLNÍCH PRODUKTŮ ZDARMA! Naše moderní zubní klinika splňuje nejvyšší hygienické standardy, ve které také najdete odděl... Více

Stomatologie Horáková

Ovenecká 78/33, Praha 7

170 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

Naše moderní zubní klinika splňuje nejvyšší hygienické standardy, ve které také najdete oddělenou sterilizační místnost. Našimi prioritami jsou maximální šetrnost, bezbolestnost a individuální přístup ke každému pacientovi. Samozřejmostí jsou krátké objednací lhůty a okamžitá domluva návštěvy. Vždy se vynasnažíme najít nejbližší termín. Garantujeme vysokou úroveň služeb za velmi příznivé ceny. Obavy nechte doma a přijďte nás navštívit.

Kliniku zastřešuje paní doktorka Ekaterina Horáková, která získala titul MSc. (Master of Science) na prestižní anglické univerzitě Warwick splněním postgraduálního programu se zaměřením na protetiku. Na klinice provozujeme též dentální hygienu.

Naše vybavení

• Dentální hygiena

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Ekaterina Horáková

zubař
    Milá a velmi šikovná paní doktorka s citlivým přístupem k pacientovi. Více takových doktorů!!! Vřele doporučuji!!!
    Dostupný termín: po 21 led
    Objednat se

Nejbližší zařízení

• Ekaterina Horáková

Zubař, MDDr.

• Z
      Umístění: Stomatologie Horáková

• Umístění: Stomatologie HorákováSlužby: komplexní plán léčby

za nejlepší považuji příjemné prostředí, trpělivost u časově náročných zákroků, vysvětlení detailů a postupu
      Dostal jsem plán léčby z univerzitní fakulty stomatologie a paní doktorka mi poskytla plán na 19 návštěv včetně ceny zákroků, který byl precizně následován
      Děkuji!

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře