Schill Dental Clinic Praha s.r.o.

Schill Dental Clinic Praha s.r.o.

Lumírova 21

128 00, Praha, hl. město Praha

Pro každou zubní ambulanci je "rodinným stříbrem" vzdělaný, zkušený a šikovný zubní lékař (dentista). V Schill DENTAL CLINIC máme takových hned několik. Dovolte, abychom krátce představili tým našich odborníků, který se bude starat o zdraví a krásu Vašich zubů.

Prostředí, ve kterém nás navštívíte, Vás přivítá vřelou atmosférou a moderním designem.
Zapomenete na stresující pocity ze sterilního prostředí zubních ordinací a pohotovostí.
Ošetříme Vás s citem. A hlavně bezbolestně! Jsme rádi, že jste si vybrali právě nás.
Ať se Vám u nás líbí, račte vstoupit!

Naše stomatologická praxe se nachází v klidném prostředí v centru Prahy, v blízkosti kulturní památky Vyšehrad . Umístění Schill Dental Clinic jsme vybírali pečlivě, s ohledem na skutečnost, že přicházíte (ve většině případů) s problémem či dokonce bolestí. Proto je naší snahou přijmout Vás v klidném prostředí, které působí spíše dojmem kavárny. Při návštěvě Vás usadíme v pohodlných křeslech a nabídneme malé občerstvení ještě dříve, než se Vám Váš zubař začne věnovat.

Naše vybavení

Nemoci

• zubní kaz

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení