Lékařské Laserové centrum s.r.o.

(4 názory)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Lékařské Laserové centrum s.r.o.

Veselá 5

60200 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Obecné skóre

  J
  Lékař: MUDr. Yveta Štouračová Jiný

  Byla jsem u paní doktorky na odstranění bradavic z ruky a nohy. Paní doktorka je velmi laskavá s šikovná, vše v klidu vysvětlí a poradí s následnou péčí. Výborná a rychlá je i komunikace mailem, na základě fotky zkontroluje stav hojení a uklidní. Jediné, co mě trochu překvapilo byla výše ceny zákroku, ktera byla vyšší, než bylo avizováno. Ale byla jsem sestrou upozorněna, že to bude o něco dražší. Jedná se o soukromou ambulaci,;tak se platí za vše. Paní doktorku každopádně doporučuji a děkuji za léčbu a péči.

  L
  Lékař: MUDr. Yveta Štouračová Jiný

  Poprvé jsem paní doktorku navštívila cca před 14 let, kdy mi pomohla a odstranila hemangiom na nose. Byla jsem nadšená. Nyní jsem si nechala odstranit pigmentové skvrny a opět velmi zdařilý zákrok. Lidský přístup, vše vysvětlila, poradila s péčí po ošetření. Paní doktorka má několikaleté zkušenosti a je opravdu odborník na svém místě. Děkuji a určitě doporučuji!!

  M
  Lékař: MUDr. Yveta Štouračová Jiný

  Bohužel mi léčba od pani doktorky nesvedcila, byť mi doporučila dalsi návštěvu ačkoliv po předchozí nebylo vidět žádné výsledky zlepšení pleti a to po odstaneni pigmenovych znamének na krku a jak zde píší další osoby léčba stejná doporučuje další a další návštěvy moje zkušenost není dobra snad na tom další pacienti budou lépe učme žádná změna k lepšímu

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  I
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Yveta Štouračová Odstranění znamének

  Na podzim 2017 jsem absolvovala u MUDr Štouračové odstranění asi 7 znamének, z toho některá i v obličeji. Teď, ani ne po 3 měsících, je vše perfektně zhojené, po zákroku jen drobná světlejší neznatelná skvrnka. Upřímně, tak dobrý výsledek jsem ani neočekávala. Paní doktorka má profesionální přístup, vše vysvětlí, doporučí následnou péči o ošetřená místa. Po dvou návštěvách 100% spokojenost. Děkuji

  Došlo k chybě, zkuste to znovu