Klinika Cihlář

(1 názorů)

Klinika Cihlář se zaměřuje na alteranativní akutní nebo následnou péči v úzké spolupráci s klasickou medicínou. Klinika Cihlář přináší celostní pohled na problémy klienta, psychosomatiku, medicínu 2... Více

Klinika Cihlář

Slévačská 1105/1e

198 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 72...

Klinika Cihlář přináší celostní pohled na problémy klienta, psychosomatiku, medicínu 21. století, kombinující schopnosti klasické medicíny se vzájemným pochopením unikátního životního příběhu klienta, jako zdroje příčiny nemoci a alternativní, staletími ověřené ale i nové moderní přístupy, s cílem přinést individuální cestu pomoci klientovi zlepšit jeho zdravotní i psychický stav.

Naše vybavení

• Migrény

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Frederik Máni

Fyzioterapeut, Bc.

• K
      Umístění: jiné místoSlužby: Bolesti zad

Z důvodu přetrvávajících bolestí zad jsem zvolila fyzioterapii kombinující západní a tradiční čínskou medicínu. Tato volba se mi vyplatila, rok jsem byla bez obtíží, které se změnou zaměstnání na sedavé sice vrátily, ale byly záhy zažehnány. Oceňuji hlavně komplexní přístup, kterému pojem psychosomatické potíže není cizí, lidskou ochotu a profesionalitu. Vím, kam se budu vracet, když to bude potřeba :-)