Zubní lékařství

(30 názorů)

Lékaři a specialisté na této klinice

Podle našeho názoru, pojem "stomatologie" znamená v první řadě - vysoce kvalitní profesionály, kteří znají svou profesi, moderní vybavení ordinací, věnují velkou pozornost komfortu pacientů a samozřejmě zaručují bezbolestné a kvalitné zubní ošetření. Není žádným tajemstvím, že stomatologie je obor medicíny, který není statický a neustále se zlepšuje. Spolu s tím naši odborníci získávají nové znalosti a dovednosti.
Family Dental Care clinic je zařízena pouze nejmodernějším vybavením a kvalitnímy materiály, které zajistí úspěšnou léčbu zubů a dásní.Provádíme akutní ošetření . Věnujeme se také dětské stomatologii. V dnešní době je docela těžké najít opravdu kvalitního zubaře nejen v Praze, ale i v České republice. Dlouholeté zkušenosti specialistů a vysoká kvalita kliniky Family Dental Care získala důvěru mezi stovkami našich klientů.
Zabýváme se záchovnou stomatologií, protetikou,dentální hygienou, bělením zubů, chirurgií. Zaručujeme bezpečné a bezbolestné ošetření zubů, onemocnění dásní, fotokompozitní výplně, metalokeramické či celokeramické korunky a můstky. Od bolesti zubů Vám rádi pomohou na klinice Family Dental Care. Vysoce kvalifikovaní zubaři Vám provedou kompletní vyšetření a ošetření.
Ceny našich služeb jsou rozumné a odůvodněné, vzhledem k naší profesionalitě a vysoké kvalitě použitých materiálů. Jsme vždy připraveni odpovědět na všechny vaše otázky a rádi Vám pomůžeme. Od nás budete odcházet spokojeni a s úsměvem.

Není třeba čekat, až se bolavý zub ozve, zavolejte nám a objednejte se nebo nám napište.

Naše nabídka

• smlouvy se zdravotními pojišťovnami
• komplexní péče pro děti a dospělé
• citlivý a individuální přístup
• ošetření bez bolesti a beze strachu
• profesionalita a kvalita prováděných výkonů
• špičkové vybavení a moderní postupy
• krátké objednací lhůty

• dentální hygiena
  • bělení zubů
  • chirurgie
  • fotokompozitní výplně
  • metalokeramické či celokeramické korunky a můstky

Vyšetření

• bezbolestné ošetření zubů
  • preventivní prohlídka

Nemoci

• onemocnění dásní

Typ zařízení

• klinika

• Family Dental Care s.r.o.

Bludovická 396, Letňany

199 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...
  • Family Dental Care s.r.o.

Sokolovská 905/246

190 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...

• Sergii Kutvitskyi

• V

Mohu jedině doporučit!! Je to profesionál, vše velmi dobře vysvětlí, naplánuje a dá Vám na výběr vždy nějaké řešení a jak daný problém řešit + kolik dané zákroky budou stát. Jsem velmi spokojený s doktorem, ošetření je vždy rychlé, bezbolestné a kvalitní na závěr Vám pak doktor vždy vysvětlí jak probíhalo odstranění problému. V ordinaci vždy hraje také nádherná hudba za které dávám velké plus a libí se mě strašně pozitivní nálada pana doktora, vždy je ochoten jakýkoliv dotaz vysvětlit. Vždy jsem měl strach se zubařů, ale zde tento problém úplně vymizel proto jedině doporučuji.

• V poslední době jsem pana doktora navštívil hned několikrát a pokaždé jsem byl velmi spokojený, vždy mi navrhl řešení a vysvětlil postup ošetření. Jeho ošetření bylo rychle, kvalitní a estetické. Mile mě překvapila jeho velká zručnost při ošetření samotném. Takže tohoto pana doktora mohu jen doporučit. A poslední pochvala, nikdy jsem u něho nemusel čekat, čehož si rovněž moc cením. A usměvavá sestřička je v této ordinací asi samozřejmostí. Takže moc děkuji za ošetření.
      M.Vajner

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Darija Bílá

• T

Pani doktorku mohu vrele doporucit, trpim panickou a uzkostnou poruchou, beru hodne leku a navsteva zubare pro me byla az doposud vzdy velmi stresovou zalezitosti a utrpenim, z anestezie se mi dela fyzicky nevolno a velmi spatne snasim bolest. Pani doktorka byla mila, vse vzala v uvahu, vse vysvetlila, navrhla varianty lecby a zakrok byl oproti predchozim zkusenostem opravdu bezbolestny. Chtela bych ale vyzdvihnout take velmi milou a profesionalni sestricku, uz objednani se byla radost - prestoze jsem byla novy pacient, kvuli akutni bolesti mi dala termin hned druhy den, do telefonu byla velmi prijemna a osobne taktez. Jedina nevyhoda vseho je, ze prestoze spolupracuji s moji pojistovnou, vetsinu zakroku a pece ZP nehradi, takze jak uz to byva, za kvalitni peci a mily pristup si v Cechach bohuzel musime radne zaplatit, opravdu se nejedna o levnou zalezitost. Ale pro me osobne to za to stoji.

• D

Byla jsem u paní doktorky s dětsko. Moc se nám líbili moderní postupy a přístroje. Paní doktorka je moc profesionální a velmi pečliva pro patsienty.Vše Vám důkladně vysvětlí a má zlaté ruce.Paní doktorka se moc líbí synovi a za dobrotu dostala od dětsko bonbón))))
      Urazolina Olena

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Taťána Ridchenko

• O

I had only 2 days to remove all old dental fillings and replace them with new ones. It's a lot of work, more than 10 teeth. All the work was done perfectly!!! The doctor was very polite and kind, she was trying to explain me all the process if I asked her any questions.
      And also I would like to mention that the clinic is very clean with all the new modern equipment.
      I will surely visit it again.

• První stomatolog-žka, u které mě absolutně nebolelo ošetření, ke které se nemusím bát, která s vámi komunikuje, vysvětlí beze spěchu a je velmi milá a empatická!!! Výborná stejně jako celý tým.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Oleg Ridchenko

• M
      Umístění: Family Dental Care s.r.o.Služby: prevence zubního kazu

Navštívila som Family Denal Care 2krát, prvýkrát na vstupnú prehliadku, ktorá prebehla v poriadku. Druhýkrát to bolo hneď nasledujúci deň kvôli oprave dvoch kazov, ktoré ani neboli viditeľné a nie som si vôbec istá, či nejaké boli nakoľko sa o svoj chrup starám pravidelne a na Slovensku som navštevovala špičkovú zubnú kliniku. Odbornosť zubára nebudem komentovať, ale špinavé umyvadielko na vyplachovanie úsnej dutiny áno. V momente keď som v ňom zbadala krv a kúsky ulomených zubov (pravdepodobne predchádzajúcich pacientov) sa mi zdvihol žalúdok. Bola som rada, keď z ambulancie odišla. Hygiena v zubnej ambulancii by mala byť na prvom mieste!! Po tejto skúsenosti som si povedala, že kliniku viac nenavštívim, avšak 2 dni po zákroku sa mi ozvala zdravotná sestra. Vraj mi omylom zabudli započítať plnú sumu za odvedenú prácu a ešte im dlžím ďalšich 1000 Kč. Podotýkam, že som chcela platiť kartou, čo mi nebolo umožnené a po platbe v hotovosti, ktorej predchádzala otázka či potrebujem doklad, som obdržala kus papiera, na ktorom bola napísaná. suma.

• U pana doktora jsem již 4 rokem a je to v pohodě. Nikdy žádná bolest, žádný stres, je velmi milý, ochotný. Žádné zbytečně opakované, napravované zákroky, prostě vše drží jak má. Vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

Zubní lékařství

Telefon na objednání se na návštěvu

222 766 055