(20 názorů)

Bludovická 396, Letňany

199 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...

Sokolovská 905/246

190 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...

Podle našeho názoru, pojem "stomatologie" znamená v první řadě - vysoce kvalitní profesionály, kteří znají svou profesi, moderní vybavení ordinací, věnují velkou pozornost komfortu pacientů a samozřejmě zaručují bezbolestné a kvalitné zubní ošetření. Není žádným tajemstvím, že stomatologie je obor medicíny, který není statický a neustále se zlepšuje. Spolu s tím naši odborníci získávají nové znalosti a dovednosti.
Family Dental Care clinic je zařízena pouze nejmodernějším vybavením a kvalitnímy materiály, které zajistí úspěšnou léčbu zubů a dásní.Provádíme akutní ošetření . Věnujeme se také dětské stomatologii. V dnešní době je docela těžké najít opravdu kvalitního zubaře nejen v Praze, ale i v České republice. Dlouholeté zkušenosti specialistů a vysoká kvalita kliniky Family Dental Care získala důvěru mezi stovkami našich klientů.
Zabýváme se záchovnou stomatologií, protetikou,dentální hygienou, bělením zubů, chirurgií. Zaručujeme bezpečné a bezbolestné ošetření zubů, onemocnění dásní, fotokompozitní výplně, metalokeramické či celokeramické korunky a můstky. Od bolesti zubů Vám rádi pomohou na klinice Family Dental Care. Vysoce kvalifikovaní zubaři Vám provedou kompletní vyšetření a ošetření.
Ceny našich služeb jsou rozumné a odůvodněné, vzhledem k naší profesionalitě a vysoké kvalitě použitých materiálů. Jsme vždy připraveni odpovědět na všechny vaše otázky a rádi Vám pomůžeme. Od nás budete odcházet spokojeni a s úsměvem.

Není třeba čekat, až se bolavý zub ozve, zavolejte nám a objednejte se nebo nám napište.

Zákroky

• stomatologie
  • protetika
  • dentální hygiena
  • bělení zubů
  • chirurgie
  • fotokompozitní výplně
  • metalokeramické či celokeramické korunky a můstky

Vyšetření

Nejbližší zařízení

• Taťána Ridchenko

Zubař, lékař

• O

I had only 2 days to remove all old dental fillings and replace them with new ones. It's a lot of work, more than 10 teeth. All the work was done perfectly!!! The doctor was very polite and kind, she was trying to explain me all the process if I asked her any questions.
      And also I would like to mention that the clinic is very clean with all the new modern equipment.
      I will surely visit it again.

• První stomatolog-žka, u které mě absolutně nebolelo ošetření, ke které se nemusím bát, která s vámi komunikuje, vysvětlí beze spěchu a je velmi milá a empatická!!! Výborná stejně jako celý tým.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Darija Bila

Zubař, lékař

• T

Pani doktorku mohu vrele doporucit, trpim panickou a uzkostnou poruchou, beru hodne leku a navsteva zubare pro me byla az doposud vzdy velmi stresovou zalezitosti a utrpenim, z anestezie se mi dela fyzicky nevolno a velmi spatne snasim bolest. Pani doktorka byla mila, vse vzala v uvahu, vse vysvetlila, navrhla varianty lecby a zakrok byl oproti predchozim zkusenostem opravdu bezbolestny. Chtela bych ale vyzdvihnout take velmi milou a profesionalni sestricku, uz objednani se byla radost - prestoze jsem byla novy pacient, kvuli akutni bolesti mi dala termin hned druhy den, do telefonu byla velmi prijemna a osobne taktez. Jedina nevyhoda vseho je, ze prestoze spolupracuji s moji pojistovnou, vetsinu zakroku a pece ZP nehradi, takze jak uz to byva, za kvalitni peci a mily pristup si v Cechach bohuzel musime radne zaplatit, opravdu se nejedna o levnou zalezitost. Ale pro me osobne to za to stoji.

• D

Byla jsem u paní doktorky s dětsko. Moc se nám líbili moderní postupy a přístroje. Paní doktorka je moc profesionální a velmi pečliva pro patsienty.Vše Vám důkladně vysvětlí a má zlaté ruce.Paní doktorka se moc líbí synovi a za dobrotu dostala od dětsko bonbón))))
      Urazolina Olena

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře