O nás

Podle našeho názoru, pojem "stomatologie" znamená v první řadě - vysoce kvalitní profesionály, kteří znají svou profesi, moderní vybavení ordinací, věnují velkou pozornost komfortu pacientů a samozřejmě zaručují bezbolestné a kvalitné zubní ošetření. Není žádným tajemstvím, že stomatologie je obor medicíny, který není statický a neustále se zlepšuje. Spolu s tím naši odborníci získávají nové znalosti a dovednosti.
Family Dental Care clinic je zařízena pouze nejmodernějším vybavením a kvalitnímy materiály, které zajistí úspěšnou léčbu zubů a dásní.Provádíme akutní ošetření . Věnujeme se také dětské stomatologii. V dnešní době je docela těžké najít opravdu kvalitního zubaře nejen v Praze, ale i v České republice. Dlouholeté zkušenosti specialistů a vysoká kvalita kliniky Family Dental Care získala důvěru mezi stovkami našich klientů.
Zabýváme se záchovnou stomatologií, protetikou,dentální hygienou, bělením zubů, chirurgií. Zaručujeme bezpečné a bezbolestné ošetření zubů, onemocnění dásní, fotokompozitní výplně, metalokeramické či celokeramické korunky a můstky. Od bolesti zubů Vám rádi pomohou na klinice Family Dental Care. Vysoce kvalifikovaní zubaři Vám provedou kompletní vyšetření a ošetření.
Ceny našich služeb jsou rozumné a odůvodněné, vzhledem k naší profesionalitě a vysoké kvalitě použitých materiálů. Jsme vždy připraveni odpovědět na všechny vaše otázky a rádi Vám pomůžeme. Od nás budete odcházet spokojeni a s úsměvem.

Není třeba čekat, až se bolavý zub ozve, zavolejte nám a objednejte se nebo nám napište.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Kontakt

Bludovická 396, Letňany, Praha 199 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Sokolovská 905/246, Praha 190 00 Zobrazit v Goole Maps