Family Dental Care s.r.o.

verifiedCreated with Sketch.
(14 názorů)

• Family Dental Care s.r.o.

Bludovická 396, Letňany

199 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...
  • Family Dental Care s.r.o.

Sokolovská 905/246

190 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...

Podle našeho názoru, pojem "stomatologie" znamená v první řadě - vysoce kvalitní profesionály, kteří znají svou profesi, moderní vybavení ordinací, věnují velkou pozornost komfortu pacientů a samozřejmě zaručují bezbolestné a kvalitné zubní ošetření. Není žádným tajemstvím, že stomatologie je obor medicíny, který není statický a neustále se zlepšuje. Spolu s tím naši odborníci získávají nové znalosti a dovednosti.
Family Dental Care clinic je zařízena pouze nejmodernějším vybavením a kvalitnímy materiály, které zajistí úspěšnou léčbu zubů a dásní.Provádíme akutní ošetření . Věnujeme se také dětské stomatologii. V dnešní době je docela těžké najít opravdu kvalitního zubaře nejen v Praze, ale i v České republice. Dlouholeté zkušenosti specialistů a vysoká kvalita kliniky Family Dental Care získala důvěru mezi stovkami našich klientů.
Zabýváme se záchovnou stomatologií, protetikou,dentální hygienou, bělením zubů, chirurgií. Zaručujeme bezpečné a bezbolestné ošetření zubů, onemocnění dásní, fotokompozitní výplně, metalokeramické či celokeramické korunky a můstky. Od bolesti zubů Vám rádi pomohou na klinice Family Dental Care. Vysoce kvalifikovaní zubaři Vám provedou kompletní vyšetření a ošetření.
Ceny našich služeb jsou rozumné a odůvodněné, vzhledem k naší profesionalitě a vysoké kvalitě použitých materiálů. Jsme vždy připraveni odpovědět na všechny vaše otázky a rádi Vám pomůžeme. Od nás budete odcházet spokojeni a s úsměvem.

Není třeba čekat, až se bolavý zub ozve, zavolejte nám a objednejte se nebo nám napište.

Zákroky

• stomatologie
  • protetika
  • dentální hygiena
  • bělení zubů
  • chirurgie
  • fotokompozitní výplně
  • metalokeramické či celokeramické korunky a můstky

Vyšetření

• bezbolestné ošetření zubů
  • preventivní prohlídka

Nemoci

• onemocnění dásní

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Taťána Ridchenko

Zubař, lékař

• O

I had only 2 days to remove all old dental fillings and replace them with new ones. It's a lot of work, more than 10 teeth. All the work was done perfectly!!! The doctor was very polite and kind, she was trying to explain me all the process if I asked her any questions.
      And also I would like to mention that the clinic is very clean with all the new modern equipment.
      I will surely visit it again.

• První stomatolog-žka, u které mě absolutně nebolelo ošetření, ke které se nemusím bát, která s vámi komunikuje, vysvětlí beze spěchu a je velmi milá a empatická!!! Výborná stejně jako celý tým.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Oleg Ridchenko

Zubař, lékař

• M
      Umístění: Family Dental Care s.r.o.Služby: prevence zubního kazu

Navštívila som Family Denal Care 2krát, prvýkrát na vstupnú prehliadku, ktorá prebehla v poriadku. Druhýkrát to bolo hneď nasledujúci deň kvôli oprave dvoch kazov, ktoré ani neboli viditeľné a nie som si vôbec istá, či nejaké boli nakoľko sa o svoj chrup starám pravidelne a na Slovensku som navštevovala špičkovú zubnú kliniku. Odbornosť zubára nebudem komentovať, ale špinavé umyvadielko na vyplachovanie úsnej dutiny áno. V momente keď som v ňom zbadala krv a kúsky ulomených zubov (pravdepodobne predchádzajúcich pacientov) sa mi zdvihol žalúdok. Bola som rada, keď z ambulancie odišla. Hygiena v zubnej ambulancii by mala byť na prvom mieste!! Po tejto skúsenosti som si povedala, že kliniku viac nenavštívim, avšak 2 dni po zákroku sa mi ozvala zdravotná sestra. Vraj mi omylom zabudli započítať plnú sumu za odvedenú prácu a ešte im dlžím ďalšich 1000 Kč. Podotýkam, že som chcela platiť kartou, čo mi nebolo umožnené a po platbe v hotovosti, ktorej predchádzala otázka či potrebujem doklad, som obdržala kus papiera, na ktorom bola napísaná. suma.

• U pana doktora jsem již 4 rokem a je to v pohodě. Nikdy žádná bolest, žádný stres, je velmi milý, ochotný. Žádné zbytečně opakované, napravované zákroky, prostě vše drží jak má. Vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře